Michnicka Michnicka komentáře u knih

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Jedním slovem pecka! Zase mi doma vše stálo! Bordel - nebordel, prádlo - neprádlo.Tahle kniha mě pohltila a nedala se odložit. Naštěstí jsem jí měla za necelé tři dny přečtenou, což je u mě hodně rychlé.:-) Opravdu si zaslouží plný počet hvězdiček!

25.02.2016 5 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Výborná, zábavná, čtivá a inspektor mě potěšil. Doporučuji všem. Už se těším na pokračování.

03.01.2021 5 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Byl to krásný výlet na plavbu a velmi hezké a napínavé čtení.

07.09.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Přečteno za 3 večery. Párkrát jsem myslela, že to vzdâm, protože mi bylo strašně líto toho kluka (červ), ale víc prozradit nemohu. Každopádně kdo to vydrží jako já, nebude litovat, jako u každé knhy Pána Cartera. Smekám a jdu se bát u dalšího.

09.12.2018 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jako velmi jsem si odpočinula od těch mých detektivních krváků! Tohle byla naprostá pecka. Super postavy se kterými jsem sympatizovala a těšila se na čtení. Skvěle napsané z obou pohledů hlavních postav. Za den jsem dala 300 stran, což u mě vzhledem k času není vůbec normální. Přeji si mít všechny díly v knihovně.

18.05.2018

Podívej se podruhé... Podívej se podruhé... Dagmar Digma Čechová

Paní Čechovou si řadím do oblíbených spisovatelů. Další kniha od ní mě moc bavila. Krásná oddechová kniha, která byla velmi hezky zpracovaná a umožňuje nahlédnout,jak možná pracují spisovatelé. Bylo i zajímavé nakouknout i pod pokličku knize, kterou píše. Oldřich mi byl moc sympatický a bavil mě Xaver v jeho hlavě, protože občas takový Xaver zavítá i ke mě. Fandila jsem mu.

16.04.2023 5 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Velmi originální a jiné. Kniha mě moc bavila a až na ten konec bych takové lázně opravdu brala. ???? Moc mě i bavilo, jak příběh byl každou postavou jinak propleten a nebyla tam ani jedna postava, která by byla nesympatická. Milé čtenářky, jen do toho. ????

06.01.2020 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Tušila jsem, přesto se mi kniha líbila.

14.08.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Výborně napsáno a nejde jinak než za plný počet hvězd. Že se nikomu nesvěří jsem že začátku nemohla pochopit, no ale mělo to tak být. Tipla jsem zloducha dobře asi při třetině knihy, ale ten konec byl fenomenální a překvapilo mě jak to ve skutečnosti bylo. Doporučuji a spisovatelku hned klikám do oblíbených. Už se těším jestli napíše brzy zase něco skvělého.

10.02.2019 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Nádhera. Jinak se to ani popsat nedá. Úplně mě kniha pohltila a s hrdinkami jsem se smála a v druhé polovině i poplakala. Jsem ráda, že jsem byla chvilku ponořená do příběhu Laděny, Kamily a Ilony. Neskutečně silné to ženy a jsem ráda že kniha skončila dobře. Krásné. Takový je život......

07.01.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Naprosto napínavá, úžasná kniha. Za mě nový oblíbený spisovatel. Okolo příběhu žádný zbytečný čajíček, vtipné dialogy s kolegou a sympatie s hlavním detektivem i jeho parťákem. A sériový vrah byl nečekaný... Za mě plný počet a jdu na další!

04.08.2017 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Tak tohle bylo něco! Od první stránky jsem nedokázala přestat. Za poslední dobu nejlepší kniha jako jsem četla. Byla jsem u ní celou dobu napnutá jako kšandy. Doporučuji všem přečíst.

06.04.2017 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Výborně se čte, neustále se tam něco děje. Velmi napínavé a až v zimě uvidím sněhuláka, tak si určitě vzpomenu na knihu. Nebude to určitě poslední kniha, co jsem si od tohoto autora přečetla. Už se jdu mrknout jaké má.....

31.08.2013 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Jako vždy dokonalý.

06.01.2020 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Poprvé dávám o hvězdičku méně, protože to bylo jako vždy skvělé a napínavé čtení, nebyla jsem tak napnutá jako u ustatních knih tohoto autora. Nicméně jsem ráda, že mám v knihovně všechny jeho knihy a za chvilku, se moc ráda vrhnu na další. V této knize jsem vraha netipovala, jelikož jsem ho ani nepostřehla a důvod k tomu co a jak dělal mi přišel hodně zvláštní...

19.03.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Moc mě bavila. Přečtena rychle, napínavá.

02.02.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Já vím že u každého pokračování jen a jen chválím, ale to jinak nejde. Prostě opět dokonale napínavé, místy jsem měla i husí kůži. PAN Carter umí. Ještě že mám všechny díly.

05.09.2018 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Moc napínavé, i když dávám pět hvězd a byla jsem příběhem unesená, tak provedení vražd bylo kolikrát vážně nechutné a byla jsem ráda, že nečtu jen večer před spaním. Pohádka na dobrou noc to vážně nebyla.

01.10.2017 5 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Výborná detektivka, která byla napínavá už od začátku. Nedokázala jsem jí na dlouho odložit, přečetla jsem během chvilky. Celý děj je promyšlený a konec vymazlený. Nic neuspěchal, ani zbytečně neprodlužoval. Doporučuji všem!

13.12.2016 5 z 5

Maniak Maniak Martina Cole

Za mě plný počet. Zase ve mě dlouho zůstane, stejně jako Hanebná kráska. Takhle čtivou, šokující, krutou a mrazivou knihu si nejde nezapamatovat. I když musím napsat, že konec mi trošku nesedí, ani vypořádání Patrika s tím, že svěří jeho smrt nakonec někomu jinému. Na mě to bylo zbytečně moc stránek, mohlo by být méně milostného románku mezi Kate a Patrickem, ke konci mě ti dva už vůbec nebavily. Ale jinak všem doporučuji.

14.11.2015 5 z 5