Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Nikola Šuhaj loupežník Nikola Šuhaj loupežník Ivan Olbracht (p)

Příběh nebyl špatný ale nějak moc mě nezaujal.

17.07.2013 3 z 5

Krakatit Krakatit Karel Čapek

Bohužel mě se nepovedlo do této knihy začíst. Něco mi tam nesedělo, občas byly některé části nudné. Sem tam se vynořila jiskřička naděje, ale konec mě zklamal. Pan Čapek byl určitě skvělý spisovatel, ale pro jiné čtenáře než jsem já.

15.07.2013 2 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Četba k maturitě, nemám ráda když mě někdo nutí do čtení knih, které si sama nevyberu, ale tuhla kniha se mi moc líbila. Láska vs. válka. Bohužel vyhrála ta druhá. Konec byl velmi smutný ale jinak byla kniha napsaná moc dobře a dobře se i četla.

15.07.2013 4 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Na začátku čtení jsem si myslela, že to bude nudné a že ani knihu nedočtu, ale pak se děj začal vyvíjet a mě zajímalo jak to vše dopadne. Začalo to být napínané a dobrodružné takže jsem změnila názor. Kniha je rozhodně moc dobrá.

10.06.2013 5 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Bylo to povinná četba, už podle názvu jsem knihu odsoudila, ale během čtení jsem musela změnit názor. Dobrá kniha.

17.05.2013 4 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Trošku táhlý boj s rybou ale brilantně napsané.

07.05.2013 3 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Ve škole pořádně rozpitváno, ale mě osobně se kniha líbila. Film stál za nic.

07.05.2013 5 z 5

opět skvělé počtení, už mi chybí přečíst jen knihu s panem Benešem a pak budu netrpělivě čekat, s kým bude další rozhovor. Bude že jo? :D

27.03.2024 5 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Je to klasika a krásná kniha. Jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla. Ale musím přiznat, že mě čtení nebavilo a musela jsem se nutit.

18.12.2023 3 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Mě se kniha líbila a nemohla jsem přestat číst. Strašně mě zajímalo jak to vše skončí. Přeházené kapitoly mi vůbec nevadilo, přišlo mi to jako skvělý nápad.

30.08.2023 4 z 5

Velice milé a krásné čtení. Moc se mi líbilo vyprávění.

12.07.2023 5 z 5

Ten, kdo tě miloval Ten, kdo tě miloval Marie Poledňáková

Viděla jsem první film, takže mě kniha už tak nebavila. Musela jsem se do čtení honě nutit a vše se táhlo. Byla jsem ráda, když jsem dokázala knihu dočíst.

12.07.2023 3 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

Velmi čtivá jednohubka, za jeden večer nebylo co řešit. Líbila se mi.

10.01.2023 4 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

To nejde číst. Už to mám rozečtené snad rok. Dávám kapitolu pokaždé když otevřu čtečku ale musím se přemáhat. Čekala jsem vtipnou knihu ale přijde mi hodně depresivní. Vše je podle hlavní hrdinky špatně a navíc pořád pije. Taky jsme máma dvou dětí, zlobí, neposlouchají ale takovou potřebu pít teda nemám. No snad to dočtu. Těším se na to. Další díl číst nehodlám.

29.07.2022 2 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Krátké, rychlé, skvělé :)

26.10.2020 4 z 5

Pudlenka aneb Měl jsem psa a kočku Pudlenka aneb Měl jsem psa a kočku Karel Čapek

Kniha mě moc nebavila. Přečetla jsem ale vracet se k ní nebudu.

23.02.2020 2 z 5

U Hitlerova stolu U Hitlerova stolu Rosella Postorino

Čekala jsem trošku víc děje a víc napětí. Občas mě knížka nudila. Ale téma je určitě zajímavé.

10.02.2020 3 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Konec trošku uspěchaný, kdyby měl o pár stránek víc tak bych se nezlobila. Knížka byla moje první od autorky a celkově mě bavila, s dějem jsem byla spokojená.

06.07.2019 3 z 5

Velké čištění zubů v ZOO Velké čištění zubů v ZOO Sophie Schoenwald

Krásné obrázky, mě se kniha moc líbila. A doufám, že až synek vyroste bude se mu líbit taky.

13.06.2019 4 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Příběh byl pěkně a čtivě napsaný. Na to na jakém místě se odehrával byl podle mě popsaný něžněji než ostatní, žádné hrůzy tam vysloveně nebyly. Já jsem byla s knihou spokojená.

13.06.2019 4 z 5