Ten, kdo tě miloval

Vanda Kalinová žila spokojený život na lázeňském maloměstě. Ale pak zasáhl krutý osud a ona se po ztrátě manžela, elitního vyšetřovatele, musí postavit celému světu a udržet rodinu pohromadě. Snad i předvánoční shon by mohl paradoxně pomoci… Jenže pak v manželových věcech narazí na dokumenty, které ukazují, že Josef k ní nebyl ani zdaleka upřímný… Vanda se tak po boku svých dětí a tchyně vydává po stopách temných tajemství, které vedou nejen k nejmocnějšímu muži kraje, ale i do její vlastní minulosti. Odpovědi, které získá, však mohou ohrozit vše, co miluje… První kriminální román populární Marie Poledňákové je plný nejen napětí a sympatických postav, ale i humoru a ironie, na které jsme v autorčiných dílech zvyklí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/307414/ten-kdo-te-miloval-BCd-307414.jpg 3158
Detektivky, Literatura česká
Vydáno:, Knižní klub

Kniha Ten, kdo tě miloval

Hana62

No nevím, asi jsem čekala víc. Zápletka očekávaná, vyústění taky. Jako detektivní román to není můj šálek kávy.

ivka67

Přečíst se tato kniha dala,ale možná tak na dovolené by i potěšila,nepotěší,nezklame tak asi tak.

J.x

Možná jsem měla příliš velká očekávání, ale nakonec se mi knížka líbila, dobře se četla, děj plynul, detektivní zápletka dobrá. Nakonec doporučuji.

lenkaBajza

No musím se přiznat, že jsem knihu nejspíš nepochopila. Nevtáhla mne do děje,postav bylo příliš (zbytečně,některé nijak do děje pořádně nezasáhli)...
Z počátku mne kniha bavila, byla to příjemná změna od všech těch syrových severských detektivek. Politickou zápletku také vítám. Vše to ale upadlo. Mnoho popisů,zápletka vůbec negradovala. Ani vám nedokážu říct, jak to dopadlo.
Za mne nepovedené!

nicest

Co mi na knížce nejvíc nesedlo byly postavy. Neustále jsem se v nich ztrácela a nevěděla jsem kdo je kdo. Nejspíš to bylo tím, že mě kniha moc nenadchla a nevtáhla do děje. Hodně jednoduchá četba a zápletka nic moc, spíš takové zmatené. Těšila jsem se až knihu dočtu.

MakiMel

Příliš zamotane, ani po dočteni nevím, jakou roli v tom hrál ten Josefův šéf. Film asi bude přehlednější.

Nočnípták

Knihu dostala moje mamka předloni k vánocům. Má moc ráda paní Poledňákovou a tak mně bylo divné, že o ní vůbec nemluví. Už vím proč. Nelíbila se jí. Mně také ne. Jsem z knížky zklamaná.

Paní Poledňáková je ve psaní scénářů jednička, ale detektivka přece jen není scénář. A tahle podle mne má ke scénáři hodně blízko.

alnahu
20.12.2018

Z této knihy jsem tak trochu zklamaná a to jsem se na ni těšila. Tak snad film na který se chystám to vylepší.