Micandy Micandy komentáře u knih

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Tahle série mě moc baví, člověk se něco dozví i o komunitě Amišů, neměla jsem o nich ani páru. Tenhle díl se v polovině malinko táhl, ale pak se to rozjelo a ten konec byl dobře promyšlený. Určitě si přečtu všechny díly.Doporučuji.
Skvělá autorka.

20.03.2022 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

(SPOILER) Autorčiny knihy nemám všechny přečtené a tahle byla teprve třetí a trochu mě zklamala.
Kniha má přes 350 stran a mohlo tam být více prostorů pro Ninu a Sebastiana, více romantiky mezi nimi , furt je někdo nebo něco vyrušovalo až do skoro samého konce. Konec strašně utnutý. Ale abych jen nekřivdila, vychutnala jsem si úžasné líčení Paříže a zákusků. Atmosféra na mě přímo dýchala a Ninu jsem si oblíbila. Sebastiana jsem měla chuť někdy kopnout do zadnice :-).
Více mě nadchla Pekárna v Brooklynu.

13.03.2022 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Knihu jsem četla jako E-knihu, jinak bych se k ní nedostala. Byla čtivá to ano , ale ten děj byl děs, některé věci nereálné, prostě takhle jednoduše nemůže všechno fungovat. Nenáročná kniha, pokud chcete vypnout, myslím že za rok si nevzpomenu o čem to bylo.
Dávám 3 hvězdy hlavně protože se to četlo samo a občas jsem se i zasmála.

06.03.2022 3 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Moje první čtení od autorky, kterou si dávám na seznam. :-)))) tak jsem se nasmála, tahle kniha je nejlepší na pochmurné dny. Je zábavná, ujetá a hlavně má svižný děj. Mě se moc líbila a těším se na její další.

03.03.2022 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Trochu jsem se obávala brutality, podle komentářů, ale zjistila jsem že mám silnější žaludek , než jsem si myslela :-). Byla to moje první detektivka a celkem mě pohltila, takže určitě přečtu další díly. Skvělá kniha, u které se nenudíte.

01.03.2022 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

To tajemno v knize ji dělá zajímavou od začátku až do konce. Nutí vás číst bez přestání, protože chcete odhalit, o co vlastně jde. Sean a Dominik byli jako slunce a měsíc...a Cecílie si tu jízdu naplno užívala až do chvíle kdy...to si musíte přečíst !!!
Děj nebyl vůbec nudný, ba naopak i když Sean mě těmi filozofickými řečmi někdy štval, Dominik byl pravý opak.
Autorka nás napíná a proto ten otevřený konec a druhý díl přeložený není.
Takže jak vyjde hned běžím do knihkupectví :)) Knihu doporučuji.

22.02.2022 5 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

No nečekala jsem zázrak, ale musela jsem se nutit do čtení, prostě jsem ji nedočetla. Nebavilo mě to, moc se toho nedělo, prostě nuda, děj se táhl. Prvotina Spolubydlící je každopádně mnohem zábavnější.

18.02.2022 1 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Nejsem velká fanynka erotický knih a některé jsou opravdu jen o sexu a děj hrůza, ale v tomhle případě je to naopak. Obálka a název knihy hotová katastrofa, to mě dokáže v obchodě odradit a ani knížku nevezmu do ruky. V tomhle případě mě postrčily skvělé recenze a nelituji. Četlo se to samo , svižný děj, vtipné dialogy , opravdu jsem se pořádně zasmála, nejeden záchvat smíchů. Asi nezahodím tu eroťárnu , když je to setsakra (to slovo tam padlo několikrát) vtipné :-).

18.02.2022 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Není to ten klasický přehnaně romantický příběh a to mě na tom nejvíc bavilo. Byl jako ze života, plný překvapení a pádů. Hlavní postavy mi byly sympatické a kniha se četla sama.

11.02.2022 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

(SPOILER) Původně jsem si chtěla knihu koupit nakonec na mě čekala v knihovně, po dlouhých rezervacích byla konečně v regále a já ji chňapla a byla nadšená ,že ji konečně mám. Říkala jsem si po těch slušných hodnoceních to bude určitě skvělá kniha, ano je Ale...vadila mi tam ta vražda, v tak krásném líčení přírody a lásky ke zvířatům to bylo zbytečně depresivní. Po přečtení jsem měla rozporuplné pocity.

07.02.2022 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Ne, že bych si z téhle knihy sedla na zadek, ale Colleen umí psát stylem , který mě nutil číst dál a dál. Raději jsem od knihy moc neočekávala, ta první mě trochu zklamala, ale nakonec nebyla vůbec špatná, takže dávám4*.

02.02.2022 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Mě se kniha moc líbila, zahřála mě u srdce. Islandská příroda, zapálený krb a horká čokoláda. Navíc Alex jako postava si mi moc líbil a Lucy také.

30.01.2022 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Tohle byla moje první kniha od autorky, no čekala jsem vyšší laťku, na to jak je opěvovaná. Něco jako wau! Ale vadila mi neustále se opakující slova , jak moc Graham miluje, miluje, miluje Quinn pomalu na každé straně knihy. Grahamovi jsem fandila víc než Quinn. Určitě zkusím i jiné knihy od autorky, ale asi to nebude úplně můj šálek kávy.

28.01.2022 3 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Moje první kniha od autorky. Během čtení jsem měla pořád chuť na sladké :-), pro mě odpočinková kniha, takový únik od hektického života. Hezké čtení, když potřebujete vypnout.

24.01.2022 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Od knihy jsem podle recenzí moc neočekávala, nebyla špatná. K Laleovi mám velký respekt a na konci knihy je napsané, že nechce v příběhu nic osobního. Toho se asi autorka držela. Na mě je to dost jednoduše napsané a málo procítěné. Některé situace mohly být více do hloubky.

24.01.2022 2 z 5

Přejte si jednoduše, ale úspěšně! Přejte si jednoduše, ale úspěšně! Pierre Franckh

Knihu jsem kdysi dostala a to v ten správný čas, kdy bylo třeba...náhoda? Kniha je napsaná svižně, nenudí vás a ponouká k zamýšlení. Jde to jednoduše a přímo bez zatáček :-).

21.01.2022 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Kniha má dvě dějové linie, musím se přiznat, že válečná část mě úplně dostala. Tady mě autorka opravdu přesvědčila o svých kvalitách a moc tuhle knihu doporučuji. Knihy od Jojo Moyes čtete s radostí a s očekáváním krásného příběhu.

21.01.2022 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Třetí díl se mi moc líbil, předčil mé očekávání. Nemůžete se od knihy odtrhnout, je krásně napsaná, plná emocí.

07.01.2022 5 z 5