Medunka22 Medunka22 komentáře u knih

Mráz pod kůží Mráz pod kůží Allie Reynolds

Na prvotinu hodně dobrá kniha. Nutilo mne to číst pořád dál a dál. Doporučuji.

11.10.2020 5 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Tuto nádhernou plavbu jsem si užívala 5 dní než přišla kapitola Závěr a uvedla mne zpět do reality.

27.04.2019 5 z 5

Bude to dobrý rok Bude to dobrý rok Lucy Diamond (p)

Velice příjemná kniha, líbil se mi styl psaní. Určitě si přečtu další knihy od autorky.

20.02.2019 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Jsem ráda, že Viola Stern svůj příběh stihla říct a její smutný osud zůstane navždy zachován. Po přečtení knihy se ve mne mísí vztek, smutek a obrovská lítost nad osudy nevinných lidí, kteří byli tak bezmocní.Co se týká Violky, divím se, že se z těch hrůz a ponížení nezbláznila. Byla to velmi silná žena s velkou dávkou štěstí, že přežila Osvětim-Březinku.Samotnou kapitolou byly děti. Moje bujná fantazie se předvedla v plné parádě a do smrti budu vidět obraz malé Judy. Dohledala jsem informace o Violce, která se dožila 94 let a zemřela v květnu 2017.

13.01.2019 5 z 5

Tři dámy na zhubnutí Tři dámy na zhubnutí Lucy Diamond (p)

Já se u knížky opravdu nasmála, vlastně už první odstavec mne rozesmál.

29.05.2019 5 z 5

Plovárna Plovárna Libby Page

Mám knihy tohoto druhu ráda, po morbidních thrillerech načerpám trochu toho dobra...

20.02.2019 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Tim Weaver opět nezklamal. Líbí se mi líčení ponurého místa, kam by člověk, natož sám nikdy nevstoupil. K tomu ještě neustále depresivní počasí...jo, to se mi líbí. Člověk si už myslí, že je konec a ono je všechno úplně jinak.

31.12.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Velké zklamání, humbuk pro nic a pokračování si rozhodně pořizovat nebudu.

15.12.2018 2 z 5

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

První počin královny detektivky a musím napsat, že vynikající-

Někdo tě vidí Někdo tě vidí Clare Mackintosh

Skvělé téma i kniha. Tím, že dojíždím do práce vlakem jsem se tak nějak občas viděla na místě hrdinky. Taky mám ve vlaku své místo kam si sedám, no, po přečtení si budu sedat pokaždé jinam.

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Deset malých černoušků je nejlepší dílo A Christie. I filmové zpracování z roku 2015 se konečně až na pár detailů drží podle knihy.

15.12.2018

Nejúžasnější den Nejúžasnější den Kaira Rouda

Hodně dobrá kniha, podobná tématem Za zavřenými dveřmi. Kolik takových psychoušů běhá mezi námi?

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Krásná kniha, skvěle napsaná, výborně se četla. 510 stran uteklo jak voda a mě mrzí, že už je konec...

08.12.2019 5 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Nemohla jsem se odtrhnout od knížky a ten konec mne dostal. Takový jsem totiž vůbec nečekala.

11.01.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Moje první audiokniha a musím napsat, že skvělá. Už jen když jsem slyšela Jackovo oslovení "Grace"? tak mne mrazilo....Komu se kniha líbila, tak doporučuji další Nejúžasnější den (Kaira Rouda).

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Dočetla jsem na stranu 263 a končím. Za mě ne.

06.08.2020 1 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Romaji - následuje Není cesty zpět

04.01.2019 5 z 5

Muž s dýmkou a houslemi Muž s dýmkou a houslemi Arthur Conan Doyle

Kdysi dávno jsem tuto knihu dostala pod stromeček a hned jsem se zamilovala.

Tajemství proutěného košíku Tajemství proutěného košíku Markéta Zinnerová

Jako dítě jsem Tajemství proutěného košíku zbožňovala. A vlastně i dnes si ho občas přečtu, když se chci vrátit do dětských let.

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Mě se kniha líbila a určitě si přečtu další autorčiny počiny.