Tři dámy na zhubnutí

Existuje celá řada důvodů, proč chceme zhubnout. Jedním z nich je i to, že jsou pro nás nadbytečná kila zástupným problémem. Maddie je tlustá. Morbidně tlustá. Manžel jí sice říká, že ji má rád takovou, jaká je, ale děti se za ni stydí, matka do ní ustavičně rýpe a šéfka ji dotlačila k účasti na mediálním projektu o hubnutí, který je pro Madii zdrojem nekonečného ponížení. Zkrátka a dobře, Maddie má dost dobrých důvodů, aby se přidala ke Krotitelům tuků, což je skupina lidí, kteří se snaží o snížení své hmotnosti. Ve stejný den přichází i Jess. Pracuje v kosmetickém salónu, mezi zákaznicemi je oblíbená, zato nadřízená jí neustále vmetá do tváře, že svou tloušťkou dělá salónu ostudu. A pak je tady ještě její milovaný Charlie, který už není tak láskyplný jako dřív... Jess doufá, že když shodí nějaké to kilo, Charlie ji bude mít zase rád a konečně ji požádá o ruku. Třetí nově příchozí je Lauren, rozvedená majitelka seznamovací agentury, o níž doslova a do písmena platí, že kovářova kobyla chodí bosa: ačkoli úspěšně dává lidi dohromady, sama žije jen s kocourem. Pak se ale na scéně objeví atraktivní kuchař Joe, který dává nepokrytě najevo, že jeho partnerka musí být štíhlá... Tomu se říká motivace! Tři mladé ženy, které se přidaly ke Krotitelům tuků, si slíbí, že se budou navzájem podporovat. A příležitostí k tomu dostanou víc než dost, protože nadbytečná kila nejsou zdaleka to jediné, co dokáže ženu pořádně potrápit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/302694/tri-damy-na-zhubnuti-2y7-302694.jpg 4.2103
Vydáno:, Domino

Sweet Temptation (2010)

Kniha Tři dámy na zhubnutí

Medunka041

Já se u knížky opravdu nasmála, vlastně už první odstavec mne rozesmál.

veronika9700

Milá oddechová knížk. Pro někoho kdo čte rád romány a knihy bez nějaké větší zápletky nebo zvratu. Předvídatelný konec ale přesto pěkná, klidná kniha.

orson

Výborná a vtipná oddechovka nejen o hubnutí. Málem jsem začal počítat kalorie - naštěstí jsem si včas uvědomil, že nepatřím mezi hlavní postavy :)

Stepisek83

Milá kniha, oddychovka, co se dobře četla

Zania

Absolutně skvělé čtení ! Kniha vykouzlí úsměv na rtech, ale taky dokáže rozesmutnět.. Doporučuji :-)

Fantasmagorka

Kniha je čtivá a příběhy každé z hrdinek dokážou povzbudit. Hezky se prolínají a nakonec jim fandíte všem. Mrzelo mě, že byl konec smrsknutý do 20 stránek. Mnohem raději bych si užila více obsahu o šťastném konci.

Nelička

Autorku mám moc ráda a na konkrétně na tuto knížku jsem se vyloženě těšila. Nezklamala. Pohodové čtení o různých životních příbězích, které spojuje jedno- HUBNUTÍ. Coby celoživotní dietářka a bojovnice za krásnější figuru jsem v knize mnohokrát viděla sama sebe a troufám si říct, že mě různé přístupy a názory na vlastní tělo často inspirovaly. Tímto autorce děkuji nejen za moc fajn čtení, ale celkově inspirativní zážitek :-)

HaniSebi

Tři dámy na zhubnutí mě velmi mile překvapily. Moc pěkný oddechový příběh. Všechny tři hrdinky byly moc sympatické a já jim fandila :-). Pokud má, jako je tomu v mém případě, člověk nějaké to kilo navíc tato knížka potěší a řekla bych, že i dokáže inspirovat.