Matita310 Matita310 komentáře u knih

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Že vyšel další díl jsem se dozvěděla náhodou a musí říct, že jsem mile překvapená.
Skvěle pokračování mé oblíbené série. Už se moc těším na další díl.

05.12.2019 5 z 5

Vánoční polibek v Notting Hillu Vánoční polibek v Notting Hillu Mandy Baggot

Pěkně oddechové předvánoční čtení. Kouzlo Vánoc, pár zamotaných situací, rodinné vztahy... Moc hezké čtení.

29.11.2019 5 z 5

Vánoce v New Yorku Vánoce v New Yorku Mandy Baggot

Pěkně oddechové čtení. Vánoční atmosféra. Propletené vztahy. Moc hezká kniha, přečtená za jeden den.

16.11.2019 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Nezklamala! U některých autorů a knih s velikou reklamou mám občas problém. Ale tato knížka byla opravdu velice čtivá. Doporučuji.

15.11.2019 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Bylo mi řečeno, že knihy z této série jsou díl od dílu lepší a lepší. Nevěřila jsem tomu. Ale asi to tak opravdu je!!! Skvělé čtení. Už se těším na další pokračování.

13.11.2019 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Mám pocit, že tato série je díl od dílu lepší a lepší! Skvělá kniha. Ale ten konec? Jak má člověk vydržet nezačít hned číst další díl?

12.11.2019 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Dlouho odkládaná série konečně přišla na řadu a rozhodně tedy stojí za to! Krásné čtení. Hned se jdu pustit do třetího dílu.

06.11.2019 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Mnou dlouho odkládaná série konečně přišla na řadu! Kolegyně z práce mi knihy tak vychválila, že jsem neodolala a konečně z knihovny vytáhla první díl.
Jsem nadšena! První díl přečtený za víkend. Hned zítra budu pokračovat druhou knihou.

28.10.2019 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Série, které neubývá na kráse. Další skvělá kniha. Knížka se opět četla sama. Člověk čeká na další díl takovou dobu a pak má za den či dva přečteno.

26.10.2019 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Skvělý čtvrtý díl. Zase jsem se při čtení vůbec nenudila. Příběh mých dvou oblíbených vyšetřovatelů mě nikdy nepřestane bavit. Super!

23.10.2019 5 z 5

Zero - Oni to vědí Zero - Oni to vědí Marc Elsberg (p)

Mě se kniha moc líbila. V dnešní době je to opravdu realistické a zajímavé čtení. Člověka ani nenapadne, jaká všechna data sděluje ostatním.

11.10.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Tak od této knihy jsem čekala o hodně víc. Obrovská reklama na knihu a na autora, ale mě teda kniha nijak extra nenadchla. Dočetla jsem ji po docela dlouhé době. Musela jsem si dát ve čtení i pauzu a poté se ke knize vrátit.

08.10.2019 3 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Pěkně oddechové čtení. Určitě o něco méně zábavné, než první díl, ale rozhodně odpočinkové čtení...

02.10.2019 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Do této knihy jsem se nějak nemohla začíst. Dlouho jsem jí měla rozečtenou, než jsem na ní dostala tu správnou náladu a nakonec jsem jí přečetla jedním dechem.

30.09.2019 5 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Jedna série. 6 knížek. 2 spisovatelé. Kdo by řekl, že někdo může psaním navázat na někoho jiného tak skvěle. Všechny díly jsou dokonalé, čtivé. Doporučuji.

23.09.2019 5 z 5

Letní děti Letní děti Dot Hutchison

Opět nezklamala. Musela jsem číst a číst a číst. Skvěle vymyšlené, skvěle napsané. Nemám slov. ????????????

05.09.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Od Shari Lapena jsme zvyklí na trošku jiné knihy, ale toto teda vůbec nebylo špatné. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Doporučuji!

03.09.2019 5 z 5

Jmenuji se Nikdo Jmenuji se Nikdo Matthew Richardson

Moc hezky napsána kniha. Občasné střídání času bylo pěkně zpestření. Téměř do konce jsem netušila kdo je Nikdo! Zajímavé oddechové čtení.

26.08.2019 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Jedno velké překvapení. Kniha je velice pěkně napsána, plno zápletek, kostlivců ve skříni, rodinná dramata. Moc hezká a čtivá knížka.

18.08.2019 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Skvělá kniha s překvapivým koncem. Rozhodně doporučuji všem, kteří mají rádi theillery. Snad se dočkáme další knihy od autora

16.08.2019 5 z 5