Matita310 Matita310 komentáře u knih

Její konec Její konec Shari Lapena

Autorka, která nepřestane překvapovat. Opět přečteno jedním dechem.

15.05.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Neskutečná! Neskutečná! Neskutečná! Nemám slov!!!

20.04.2021 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Wau, wau, WAU!!! Jedním dechem přečteno. Už teď je mi líto, že to skončilo!

07.04.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Ona prostě nikdy nezklame! Další dokonalá kniha od této autorky! Velice čtivé! Doporučuji!

28.02.2021 5 z 5

Nejkrásnější dárek Nejkrásnější dárek * antologie

Krásné vánoční povídky. ????

01.01.2021 5 z 5

Vánoční dárek Vánoční dárek Jana Javorská

Krásné vánoční povídky. Přečteno jedním dechem.

28.12.2020 5 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Krásná vánoční knížka.

18.12.2020 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Další strhující případ mého oblíbeného vyšetřovatele. I když teda některé věci, co se tam stali mě docela mrzí. Už se těším na Zrcadlového muže.

01.11.2020 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Tato kniha mi zpříjemnila poslední dny mé karantény. Musím říct, že kniha se četla velmi dobře. Těším se na další pokračování.

28.10.2020 5 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Moc pěkné čtení. Dokonalé zápletky, ale ten konec? Naprosto neuvěřitelné. Přečteno jedním dechem. Těším se na další její knihu.

28.08.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak tohle je naprostá bomba. U čtení této knihy nemůžete přestat číst dál, i když vás mrazí. Neskutečné vymyšlený a napsaný příběh. Dokonalé.

23.08.2020 5 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Skvělé! Skvělé! Skvělé!!!
Nemám slov. Naprosto skvěle napsána knížka, u které se člověk opravdu nasměje. Dokonalé odreagování.

01.08.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Shari Lapena opět nezklamala!!! Dokonale promyšlený příběh, u kterého do samotného konce nevíte kdo je vrah. Skvěle! Doporučuji!

01.06.2020 5 z 5

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

Kniha, na kterou jsem narazila náhodou, ale četla se opravdu dobře. Zajímavý námět. K zamyšlení. Je pravda, že člověk nikdy neví, koho má za souseda.

30.05.2020 5 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Tak pro mě rozhodně nejslabší kniha od této autorky. Do čtení jsem se téměř nutila. No. Tuhle znovu určitě číst nebudu.

23.05.2020 3 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Další strhující kniha plná pravdy, ze které mrazí. Knih s touto tématikou jsem četla několik, ale vždy něco překvapí.

08.05.2020 5 z 5

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Skvělé příběhy. Klidně by jich mohlo být víc. Přečteno jedním dechem. Rozhodně doporučuji všem podivným čtenářům.

03.05.2020 5 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Kniha, na kterou jsem narazila náhodou. Musím ale říct, že jsem za to opravdu ráda. Moc hezké čtení, zajímavé zvraty. Doporučuji!

02.05.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Luxusní čtení od začátku až do konce! Napínavé, nečekaně zvraty, prostě super čtení... Doporučuji!!!

24.04.2020 5 z 5

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

Neskutečný příběh. Na knihu jsem narazila náhodou a nemohla jsem se od čtení odlepit. Příběh, při jejímž čtení mě téměr celou dobu mrazí.

19.04.2020 5 z 5