Matita310 Matita310 komentáře u knih

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Tak dlouho mě mamka přesvědčovala, ať si jí přečtu, až jsem to nevydržela a pustila se do čtení. Musíš říct, že se mi knížka četla moc dobře.

15.07.2019 5 z 5

Tekutý písek Tekutý písek Malin Persson Giolito

Wau! Dlouho trvalo, než na tuto knihu přišla řada, ale jsem nadšená! Skvěle napsané. Z konce mám velkou radost. Jdu se pustit do sledování seriálu. I když knížka je prostě knížka!

03.07.2019 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Pro mě asi nejslabší kniha od této spisovatelky, ale určitě stojí za přečtení. Konec jsem čekala trochu jiný.

28.06.2019 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Dlouho jsem se na tuto knihu chystala a přečetla jsem ji jedním dechem. Za mě skvělé čtení. Doporučuji.

19.06.2019 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Kniha s velice překvapivým koncem. Celou dobu jsem premýšlela o koho jde, ale opravdu to zjistíte až na samém konci. Skvělá kniha.

18.06.2019 5 z 5

Tak tento díl tedy rozvodně nejhorší ve všech čtyřech dílu. Úplně jinak psané. Už ani tak zábavné jako předchozí díly. Asi bych se než přečtení této knihy obešla.

13.05.2019 4 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Pěkné pokračování série Aristokratka. Ale musím říct, že na první díl nic nemá. Jdu se pustit do posledního dílu.

12.05.2019 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Pěkné pokračování prvního dílu “Poslední Aristokratka”. U čtení se rozhodně nebudete nudit. Hned jdu na třetí díl.

10.05.2019 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Druhý díl úspěšně knihy “Šelma” rozhodně stojí za přečtení. Napínavé a nepředvídatelné čtení. Super. Moc jsem se bavila

08.05.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Alena Mornštajnová snad nikdy nezklame. Na tuto knihu jsem se dlouho těšila a když konečně vyšla přečetla jsem ji jedním dechem. Opět velice silný a krásný příběh.

04.05.2019 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Tak dlouho jsem se na sérii “Aristokratka” těšila až na ni konečně přišla řada. Od první kapitoly skvěle čtení plné smíchu.

04.05.2019 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Další kniha od Gillian Flynnové a další pecka. Skvělá knížka, podle které je celkem dobře natočený stejnojmenný film. Ale co si budeme povídat. Knížka je knížka.

30.04.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Kniha přečtena jedním dechem. Tuhle spisovatelku prostě miluju. Už teď se těším na její další knihu. Super a doporučuji!

21.04.2019 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Další z knih, která se četla sama. Celou dobu čekáte, jak to skončí, ale konec této knihy vás naprosto dostane. Skvělé

14.04.2019 5 z 5

Dvě ženy Dvě ženy Martina Cole

Martina Cole prostě nikdy nezklame. Další skvělá knížka, u které se nudit rozhodně nebudete. Už se těším na další její knihu.

06.04.2019 5 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Krásné pokračování prvního dílu. Celou dobu jsem čekala co se stane, ale konec mě překvapil. Třeba se nakonec dočkáme i dalšího dílu.

24.03.2019 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Bernard Minier prostě nikdy nezklame! Další skvělá kniha. Tato kniha je pojatá malinko jinak, jelikož se zde prolínají Servazovo začátky u policie - jeho vůbec první případ. A navazuje nový případ, který se propojí s jeho začátky. Za mě super čtení.

16.02.2019 5 z 5

Lži, samé lži Lži, samé lži Lisa Jackson

Zajímavá kniha s překvapivým koncem. Celou dobu si člověk láme hlavu, co se stalo s hlavní hrdinkou.

13.02.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Přečteno doslova jedním dechem! Knížce jsem dlouho odolávala, ale nakonec jsem velice mile překvapená! Doporučuji!

12.01.2019 5 z 5

Lékárník z Osvětimi – Dosud nevyřčený příběh Victora Capesia Lékárník z Osvětimi – Dosud nevyřčený příběh Victora Capesia Patricia Posner

Zase úplně jiná kniha o Osvětimi. Kniha je dost náročná na čtení. Člověk se musí neustále soustředit na jména lidí a firem atd. V knize se popisují soudní procesy. Je k neuvěření, že to takhle mohlo lidem procházet. Rozhodně stojí za přečtení.

07.01.2019 5 z 5