Matita310 Matita310 komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha byla velice čtivá. Zvládla jsem jí za jeden den. Od začátku jsem měla tušení, a bylo správné. Doporučuji

15.07.2017 5 z 5

Útěk Útěk Martina Cole

Další kniha od této skvělé spisovatelky. Celou dobu jsem čekala, já tohle může skončit, ale jsem ráda, že to dopadlo zrovna takto. Moc pěkně napsané.

13.07.2017 5 z 5

Hanebná kráska Hanebná kráska Martina Cole

Další kniha od této spisovatelky, která mě tak zatáhla do děje, že jsem nemohla přestat číst. Skvělé napsána kniha. Člověk se u ní nenudí, stále čeká co bude dál. Doporučuji.

29.06.2017 5 z 5

Maniak Maniak Martina Cole

Člověk stále čeká, co bude dál a čte a čte a čte... Zajímavě napsané, čtivé... Prostě super.

18.06.2017 5 z 5

Královna zločinu Královna zločinu Martina Cole

Má první kniha od této spisovatelky a musím říct, že jsem milá překvapená. Kniha byla velice čtivá. Pořád se něco dělo. Opravdu super. Doporučuji.

11.06.2017 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Celá trilogie podivných děti mě vtáhla do děje. Čtení mě moc bavilo. Doporučuji všem.

05.06.2017 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Druhý díl nezklamal. Hned jdu začít s třetím dílem...

15.05.2017 5 z 5

Skvělé, skvělé, skvělé! Nevím, co víc říct. Přečteno jedním dechem.

11.05.2017 5 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Pokračování knihy "Na hraně zapomnění". Moc pěkná knížka. Velice čtivá. Bavila mě. Doporučuji.

08.05.2017 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Velice čtivá kniha. Ihned mě vtáhla do děje. Na konci jsem si i pobrečela.

30.04.2017 5 z 5

Past Past Andrew Fukuda

Celá trilogie byla super. Konec mě opravdu překvapil... Doporučuji!

22.04.2017 5 z 5

Kořist Kořist Andrew Fukuda

Napínavé od začátku do konce. Hned jdu začít číst třetí díl.

10.04.2017 5 z 5

Hon Hon Andrew Fukuda

Na tuto knihu jsem narazila náhodou a byla jsem mile překvapená. Těším se na čtení dalších dílů.

26.03.2017 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Kniha napínavá od začátku až do konce! Doporučuji si ji přečíst!

23.03.2017 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Opravdu je to zkurvenej příběh... Konec mě úplně dostal. Kdykoliv si budete myslet, že víte, kdo za vším je, tak vás něco překvapí... Minier nezklamal! Těším se na další připravovaný díl s komisařem Servazem.

12.03.2017 5 z 5