Kořist

Gen a jeho lidští přátelé prchají nocí. Gena však nepronásledují jen krvežízniví lovci, ale i vzpomínky na dívku Záři, která zůstala v Ústavu pro studium glupanů. Klidným ho nenechávají ani probouzející se city k lidské dívce Sisy. Na svém útěku se dostanou až do lidské komunity žijící na tajném místě vysoko v horách. Když si začnou myslet, že jsou konečně v bezpečí, události naberou nečekaný směr. Gen poznává, že nový svět, který objevili, je možná stejně zlý, jako svět, který opustili. Nepřátelé se najednou valí ze všech stran. Genovi a Sisy začíná být jasné, že nemají nic než jeden druhého. Pokud se nestanou kořistí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202520/hon-korist-4Mu-202520.jpg 4.1232

Hon 2.

Literatura světová, Horory, Fantasy

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Prey, 2013

Kniha Kořist

dedecko
23.04.2020

Výborný příběh, každý díl jenom zhltnu a těším se na další

1T0S_
01.08.2019

Děsný, plný nesrovnalostí.

Hlavní postavy se rozhodují naprosto šíleně a nelogicky, přesto jim to vždycky vyjde. Jestliže upíři měli v minulém díle nějaký efekt, nyní jsou zde jen tak. Přestože mají být neuvěřitelně rychlí a silní, hlavní hrdinové je kosí jak na běžícím páse.
Děj stagnuje, napětí mizí, autor místo odpovědí na otázky předkládá čtenáři další a další otázky.

Vesměs platí to, co jsem již detailněji popsal u prvního dílu.
1/5
1/5

xrendr
26.03.2019

Opravdu skvostná kniha! Autor se zase předvedl až mě mrzí že napsal jen tři knihy...
Kniha je poutavá, zaujme, umí pobavit i rozplakat a opravdu si jí zamilujete i když nejste zrovna milovníky knih nebo scifi-fantasy jako já... Myslím že těch pár překlepů v ději si obyčejný čtenář ani nevšimne a pokud ano bude mu to jedno... :) Konec je velice na zamyšlení... Člověk přemýšlí jak to asi celé dopadne...
Už sem v půlce třetího dílu... :D
Jsem s knihou velice spokojen...

9,5/10

caldap
12.03.2019

Tento díl se mi líbil ještě víc než první, kniha se čte velice pěkně, je opět psaná formou vyprávění. Těším se na další díl.

KillHurt
15.12.2018

Druhý díl začíná a končí akcí. Prostřední část se poněkud vleče, zbytečně vysvětluje věci, které již vysvětleny byly a nebo jsou očividné. Naštěstí se dá prostřední část rychle přelouskat. S přivřením očka nad některými nelogičnostmi se v žánru fantasy jedná o zdařilou knihu. Ve svém vlastním subžánru je určitě nadprůměrná. Palec nahoru za absenci zbytečných srdcebolných kotrmelců. Náznaky romantiky tam jsou, dokonce i klasický milenecký trojúhelník, ale když vám jdou po krku soumračníci, tak nemá čas se rozplývat nad něčí krásou a charismatickým profilem. Doufám, že si pokračování zachová vzestupnou tendenci.

jitka7
19.09.2018

Trošku mě štvala hrdinskost Sisy... ona by asi porazila celou tlupu. Ale zase jsem si to vykompenzovala popisem civilizací, divností nového, objeveného světa. Až jsem si říkala, pane bože, autor má fantazie. Vedlejší postavy zajímavé a strašně se mi líbilo postupné odhalování úmyslu vědce.

Nikoll2
10.08.2018

Jelikož mne první díl této trilogie moc nezaujal a pojetím upírství mě trochu zklamal, nebyla jsem si jistá, zda se mám do pokračování vůbec pouštět.
Druhý díl mne však překvapil a byl pro mě zajímavější. Hlavní postavy, ke kterým jsem si v první části tohoto příběhu nevytvořila žádný vztah, jsem si oblíbila a s chutí jsem pokračovala ve čtení jejich příběhu. V knize se vyskytuje i spousty nečekaných zvratů, které jí přidávají na napětí a čtivosti. Také se zde dozvídáme o historii tohoto světa, což nám v mnoha ohledech změní pohled na jeho ,,dnešní'' podobu.
Doporučuji!

Irena77