Matita310 Matita310 komentáře u knih

Darker Darker E. L. James (p)

Tyto knihy se daji číst pořad dokola a nikdy mě neomrzí. Knihy z pohledu Christianem Greye jsou snad ještě zajímavější, než první 3 díly.

03.01.2019 5 z 5

Poslední místo, kam se podíváš Poslední místo, kam se podíváš Kristen Lepionka

Kniha, kterou jsem přelouskala za jeden jediný den! Kniha vás tak stáhne do děje, že nemůžete přestat číst! Skvěle vymyšlený příběh!

29.12.2018 5 z 5

Neznáš mě Neznáš mě Imran Mahmood

Tak trochu jiná kniha. Musím říct, že jsem se od ni nedokázala odtrhnout, dokud jsem ji nepřečetla. Stačil jeden den. Skvěle vymyšlené. Za mě super. ????????

28.12.2018 5 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Konečně jsem se dočkala druhého dílu. Musím říct, že rozhodně stojí za přečtení. Ale první díl je první díl. Sběratel motýlů je luxusní. Už se těším na pokračování.

27.12.2018 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Další kniha od této spisovatelky, která rozhodně stojí za přečtení. Líbí se mi prolínání časů a postav. A ten konec? Velice zajímý.

24.12.2018 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Další skvělá knížka. Ta přede mnou se mi asi líbila o něco víc, ale i tuto knihu jsem přečetla jedním dechem. Doporučuji!

18.12.2018 5 z 5

Kyvadlo Kyvadlo Adam Hamdy

Musím říct, že chvílema mi přišlo, že je kniha zbytečně natahovaná. Začátek super, prostředek trošku nuda, ale konec vše zachránil. Rozhodně nelituji, že jsem knihu přečetla, ale na 5 hvězdiček to není.

16.12.2018 4 z 5

Poslední hra Poslední hra Federico Axat

Tak pro mě tohle byla naprostá bomba. Od knihy jsem čekala lecos, ale musím říct, že mě velice překvapila. Doporučuji!

06.12.2018 5 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Tuto knihu jsem měla na svém seznamu docela dlouho a konečně na ni přišla řada. Musím říct, že jsem se začetla a nemohla jsem přestat. Kniha mě moc bavila. Doporučuji

27.11.2018 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Další skvělá kniha od této spisovatelky! Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Jsem nadšena. Moc se těším na její další knihy. Rozhodně doporučuji.

19.11.2018 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Rozhodně to není nejlepší knížka, kterou jsem četla, ale za přečtení určitě stojí. Konec byl opravdu velice překvapivý. Ještě teď tomu nemůžu uvěřit.

17.11.2018 4 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Musíš říct, že začátek této knihy mě vůbec nebavil. Od poloviny knížky už se konečně začalo něco dít a konec byl skvělý!

11.11.2018 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Mezi trilogií od Larssona a tímto pokračováním jsem si dala pauzu. Bála jsem se, že série už se mi nebude tak líbit, že to bude něco úplně jiného. Ale musím říct, že já jsem hodně překvapená. Pokračování se mi moc líbilo a co nejdřív se pustím do pátého dílu.

04.11.2018 5 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Skvěle zakončení série. Napínavé čtení. Člověk stále čekal, doufal, věřil... Opravdu povedené zakončení.

01.11.2018 5 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Tak tato kniha pro mě byla velikým překvapením. Jsem nadšená z celého příběhu a už teď se těším na pokračování, které je psané Jamesem!

27.10.2018 5 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Skvěle pokračování prvního dílu a ten konec? Bomba. Celou dobu jsem čekala, kdy to přijde. Už teď se těším, až se pustím do třetího dílu.

23.10.2018 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Má nejoblíbenější česká autorka mě opět nezkalamala. Každá její knížka je jiná a vždycky překvapí. U této knížky jsem se opravdu hodně nasmála. Už teď se těším na další.

23.09.2018 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Další skvělá oddechová knížka. Tuto autorku mám čím dál víc ráda. Kniha je velice čtivá, ale konec mě tedy velice překvapil.

17.09.2018 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Další pravdivý příběh, ze kterého mrazí. Osobně mám knihy o holokaustu hodně ráda. Člověk nechápe, jak se něco takového zde mohlo dít a více si potom váží věcí, které má. Kniha je velice čtivě napsaná. Doporučuji přečíst všem a je jedno, zda to bude vaše první kniha na toto téma či nikoli.

15.09.2018 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Další knížka, u které člověk musí přemýšlet. Takové knížky mám nejraději. Doporučuji.

13.09.2018 5 z 5