Poslední hra

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Někdy můžeme věřit už jen sami sobě – a někdy ani to ne! Odvážný psychothriller z Latinské Ameriky. Ted McKay si právě zvedá k hlavě revolver, když v tom se rozezní zvonek u jeho dveří. Ted je úspěšný podnikatel, má krásnou ženu a dvě báječné dcery; koho by napadlo, že je rozhodnutý skoncovat se životem? Jenže zatímco nevítaný host dál zběsile zvoní, objeví Ted na svém stole vzkaz; ačkoli poznává vlastní rukopis, nepamatuje si, že by ta slova sám napsal: OTEVŘI DVEŘE JE TO TVÉ POSLEDNÍ VÝCHODISKO Na prahu stojí cizí muž jménem Lynch, který kupodivu přesně ví, k čemu se Ted chystá, a předloží mu podivný návrh. Pokud na něj Ted přistoupí, nevystaví svou rodinu utrpení, které by jí přinesla jeho sebevražda. Ted se nechá přesvědčit, jenže lístek na stole i nečekaná nabídka jsou jen první tahy v rafinované hře plné manipulace a smrti. Kdosi jej vylákal, aby se vypravil po cestičce z drobečků, které musí sesbírat, než si dá všechno dohromady. Někdo, kdo ho zná až do morku kostí; někdo, kdo ho donutí pochybovat o sobě samém i lidech kolem sebe. Kdo tahá za nitky v pozadí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319292/big_posledni-hra-rlu-319292.jpg 4.1108
Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Plus
Originální název:

La última salida, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (39)

Kniha Poslední hra

hana4904
10. března

Musím říct, že jsem čekala všechno, ale konec, mě zklamal. Vysvětlení paráda, super, ale ten závěr ....

JaHenrich
17.12.2020

Perfektná kniha, prečítaná na jeden krát, len mohol by mi prosím vás niekto vysvetliť to s tou vačicou na záver?


ladyxx
13.07.2020

Očekávala jsem zápletku ve stylu filmu Hra (1997) s Douglasem v hlavní roli. To se sice úplně nevyplnilo, ale stejně to byla psychotická jízda příběhem, jejíž smysl čtenář pochopí až na samotném konci. Odkazy na šachy byly fajn. Velká škoda, že autor nezasadil děj do rodné Latinské Ameriky.

veronika6239
20.04.2020

Mrzí mě, že nemám časový prostor, abych knihu přečetla na jeden zátah.... To by byla ještě větší jízda. Ten, kdo má rád v knihach prolínání se časových os a příběhu, přijde si na své. Rozuzleni cca 30 stran před koncem. Super čtení u něhož se musí trochu přemýšlet. Hodně povedené dílo. Těším se na další knihy autora.

dulenka
22.11.2019

Šílený... co dokáže mysl .... psychika je obrovský bludiště...
Knížka přibližuje krutý svět.

rodak
04.05.2019

Ta první půlka byla fakt zmatená,ale pak to vše do sebe zapadlo.Chtěl bych zkusit ještě nějakou knihu autora.

Gibis
29.12.2018

Musím říct, že začátek byl opravdu podivný a jak jsem četla dál, bylo to podivnější a podivnější :) A vlastně celou knihu jsem se tak nějak pořád nemohla rozhodnout, komu a čemu budu věřit, co je vlastně realita a co je výplodem choré mysli, nebo zda je to celé spiknutí proti Tedovi. Když mi to konečně začalo připadat jasné, přišla poslední strana a všechno bylo jinak? Ale abyste pochopili, tak si to zkrátka musíte přečíst :) Kniha se odkládala jen velmi těžko...

Hankah265
19.12.2018

Obal této knihy mi padl do oka v knihkupectví. Po přečtení mnoha severských detektivek, které mě už nijak zvlášť nebavily, jsem chtěla změnu. A nestačila jsem se divit, na jaký poklad jsem narazila. Ze začátku knihy (možná do půlky) jsem vůbec nevěděla, která bije, ale nějak jsem nemohla knihu odložit a pak už to jelo a knihu jsem dočetla na jeden "zátah". Když chtějí přátelé doporučit něco trochu jiného (z tohoto žánru), sáhnu po této knížce a většinou je doporučována dál. 5 hvězdiček si jistě zaslouží.

1