Matita310 Matita310 komentáře u knih

Velice těžké a smutné čtení, o to hůř, že je pravdivé. Existuje tolik dokumentu a knih o Černobylu, ale tyto výpovědi od lidi, vás opravdu dostanou.

05.04.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tak o téhle knize nějak nevím, co si mám myslet. Kniha ze života. I když konec tedy opravdu velice zvláštní.

04.04.2020 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Téměř do konce člověk neví kdo je vrah a to je skvělé. Nakonec je člověk překvapen, jak je vše propletené dohromady.

04.04.2020 5 z 5

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Úplně jiná kniha, než na které jsme od tohoto autora zvyklí. Ale ten konec? Samé překvapení. Ale rozhodně to nepovažuji za nejlepší autorovu knihu.

22.03.2020 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Skvělá kniha. Knihy od tohoto spisovatele mám moc ráda. A opět nezklamal. Velice čtivé, napínavé do poslední stránky.

10.03.2020 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Kniha, která rozhodně předčila mé očekávání! Veliká reklama výjimečně nezklamala a kniha se četla sama. Doporučuji!

09.02.2020 5 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Dokonale vymyšlený příběh. Napínavé až to samotného konce a záměr opravdu veliké překvapení! Doporučuji!

05.02.2020 5 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Naprostá pecka! Hodně dlouho jsem se na tuhle knihu chystala. Jsem nadšená! A ten konec? Naprosto překvapivý zvrat. Skvělé čtení. Doporučuji!

18.01.2020 5 z 5

O fous líp O fous líp Petra Zhřívalová

Jsem mile překvapena, jak pěkné knihy máme od našich českých spisovatelů. Knížka je velice čtivá, oddechová. Doporučuji.

13.01.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Takové ty knížky, které mají smysl.
Přečteno jedním dechem.
Doma mám venku ovčáka starou 14 let a 4 měsíce. Je to velká bojovnice.
Tuto knihu by si měl přečíst každý, kdo doma má čtyřnohého miláčka, ale také ti, který nad pořízením pejska uvažují.

11.01.2020 5 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Samotnou by mě zajímalo, kolikrát jsem se při čtení této knihy rozbrečela.
Neskutečné dobře přemýšlený příběh. Rodina plná lásky, ale také bolesti.

11.01.2020 5 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Zase jedna úplně jiná kniha. Rozhodně bych nechtěla být v pozici lidí z této knihy. Za přečtení a zamyšlení to rozhodně stojí!

05.01.2020 5 z 5

Šťastní a veselé Šťastní a veselé Petra Zhřívalová

Další kniha přečtená jedním dechem. Netušila jsem, že máme tak skvělou spisovatelku. Už se moc těším až začnu číst další její knihu.

31.12.2019 5 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Mě se kniha moc líbila. Zase to bylo něco trošku jiného. Čtení mě bavilo. Knihu jsem přečetla cca za 2 dny. Doporučuji.

30.12.2019 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Tak tahle knížka se četla úplně sama. Člověk se u ní zasmál i si pobrečel. Prostě skvělá kniha ze života. Doporučuji.

28.12.2019 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Úplně jiná kniha, než na které jsme od této autorky zvyklé. Ale já musím říct, že mě v knize nic nechybělo. Ano, je jiná než ty předchozí, ale má zase spoustu jiných plusů. Určitě stojí za přečtení drahé romantičky.

27.12.2019 5 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Zase jsou to ty čtyři hvězdičky. Knížka se četla sama. Pěkný příběh. Jeden jediný den a kolik věcí a zážitků se v něm dá popsat.

23.12.2019 4 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Na pět hvězdiček to není, ale rozhodně je to pohodová kniha u které si člověk odpočine. Pěkný příběh.

18.12.2019 4 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Wau, wau, wau!!! Během posledních pár dní jsem přečetla několik knih s vánoční tematikou. Ale toto?!!! Tato kniha naprosto předčila mé očekávání. Skvělé čtení!

11.12.2019 5 z 5

Vánoce v Paříži Vánoce v Paříži Mandy Baggot

Krásné oddechové vánoční čtení. Já četla knihu v adventním čase a musím říct, že atmosféra z knihy opravdu sálá.

08.12.2019 5 z 5