Šťastní a veselé

Je pondělí dopoledne a Helenin život se hroutí jako domeček z karet... A ještě ke všemu budou Vánoce. Je tedy ideální čas napsat dopis Ježíškovi. Co všechno si kdy přála? A co si přeje teď? Helena si prostě napíše seznam a pak bude jen odškrtávat jednotlivé položky, jak si svá přání bude plnit. Není přece nic jednoduššího než vyrazit do Paříže nebo zavolat Jardovi, své lásce z vysoké školy, na kterého se tehdy bála jen podívat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/264644/big_stastni-a-vesele-Cn0-264644.jpg 4.1132

Kniha Šťastní a veselé

19.12.2021

Doporučuji číst před Vánocemi

janca1705
14.12.2021

Super knížka, teď v době adventu se mi četla sama a těšila jsem se na další stránky. Knihu doporučuji.

mončičák42
21.08.2021

Tak jsem si srpnovou dovolenou zpříjemnila knihou odehrávající se v čase adventním, a bylo to moc fajn. Na příběhu ze současnosti nám autorka ukázala, že někdy platí přísloví "Vsechno zlé je pro něco dobré " a "Nic se nejí tak horké, jak se uvaří". Příběh měl "parádní" start, svižný děj a také jednoznačný konec, jak to mám ráda. Otevřené konce totiž nejsou pro mě.

m.valova
12.07.2021

Netypická na léto,ale přesto se četla lehce,oddechově i když ve vánočním čase by to mělo asi tu pravou atmosféru a kouzlo...nikdy není pozdě na změnu,hlavní hrdince se život otočil během chvilky,ale nikdo nevíme co nám budoucnost chystá a tento příběh v kombinaci s vánočním kouzlem dává naději v lepší zítřky :-)

xena2711
31.12.2020

Co vše se může přihodit za jeden měsíc:-) I když spadnete v jednu chvilku na úplné dno, tak to zaručeně nemusí znamenat konec, ale třeba nový začátek....Pohodový předvánoční příběh.

petulkapeta
28.12.2020

Příběh Heleny byl no nemůžu říct dobry,spíš smutny,ale naštěstí skončil dobre a Pribeh jsem hltala ...jejího muže bych nejraději propleskla za to věčně lhaní a Kristýnino chování me na konci překvapilo a její stará laska me vyvolala úsměv na tváři...

Kerberos
15.09.2020

Příběh Heleny,která zažila asi nejbláznivější předvánoční měsíc ve svém životě.V jeden den ji vyhodí z práce a doma nachytá manžela s milenkou.Jednala úplně jinak než většina žen a život se jí obrátil naruby.Zábavné,dobře se to četlo,ale zažít bych to nechtěla.