Vánoce v Paříži

Paříž je vždycky dobrý nápad, řekla kdysi slavná herečka Audrey Hepburnová. Už proto, že Paříži se říká město lásky. Tak kam jinam zamířit, když vám láska chybí? Ava s nejlepší kamarádkou Debs se tam vydají právě o Vánocích. Zrovna začalo sněžit, Eiffelovka zlatě září a všude voní svařené víno a čokoláda. Když potkají záhadného fotografa Juliena, který má oči jen pro ni, Ava skoro zapomene na své předchozí zklamání. Jenže jednou si už ale spálila prsty, a tak váhá. Zvlášť když ji proradný expřítel začne bombardovat smskami. Uvěří Julienovi, i když odhalí jeho tajemství? Najde v nejromantičtějším městě novou lásku? Dojemný, vtipný a láskyplný příběh je tím pravým pro správnou vánoční atmosféru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344329/big_vanoce-v-parizi-PLZ-344329.jpg 3.6230

Vydáno: , Baronet

One Christmas in Paris, 2016

Kniha Vánoce v Paříži

PeťulaV.
předevčírem

Moc milý romantický příběh odehrávající se v Paříži a ještě k tomu o Vánocích. Prostě dokonalá romantika a na tuhle dobu to pravé na zahřátí u srdíčka. Vánočně mě tahle knížka až tak úplně nenaladila, ale příběh jako takový se mi jinak líbil moc. Autorka krásně popsala mmj. i památky v Paříži a po všech těch zmiňovaných dobrotách se mi při čtení sbíhaly sliny :-D Není to příběh jen o lásce a Vánocích, nabízí toho víc a i proto přidávám nakonec o jednu hvězdičku navíc. Konec mě dojal, jsem citlivka. Na tuhle knížku jsem se chystala už dýl, řada na ni přišla teď a určitě nelituji. Akorát na teď takhle před Vánoci je to ideální volba.

Veňa2
27. listopadu

Krásný romantický příběh, pro všechny romantické duše. Jelikož miluju Paříž, tak se mi kniha líbila o to víc. Stran by stačilo méně, to je pravda.

Gracinka
18. listopadu

Knížka příjemná, dej taky, ale moc se toho nedělo. Stačilo by o 200 stran méně a pořád by byl příběh kompletní.
A co mě strašně rozčilovalo bylo to, že hlavní hrdinka celé dny chodila ve sněhu a mrazu v converskach a vůbec jí nebyla zima.

Belanna

Knížky tohoto druhu moc nevyhledávám, ale tato se mi líbila.
Jednoduchý a přesto velmi lidsky pojatý příběh, krásně zachycená místa v Paříži a navíc kouzlo zimy a Vánoc. Poutavý styl vyprávění, příjemné, pohodové čtení.

pinussilv

Odpočinková kniha, když se člověku nechce moc přemýšlet nad ničím. Patří to k Vánocům, stejně jako Vánoce v New Yorku. Přečtu a zapomenu.

Lucia1989

Nenadchne, ani neurazí. Oddychovka počas adventu. Žiadne prekvapenie sa nekonalo. Už by som nekúpila, pri knihách hľadám viac než zaľúbili sa a medzitým sa skoro nič nestalo okrem toho, že snežilo.

happy-smile

Milá knížka, úsměvná. Taková pohodovka na odpočinek v čase vánočních svátků. Druhá knížka se zimní tématikou, kterou jsem od této autorky četla (předtím Vánoce v New Yorku) a obě měly podobné odpočinkové vyznění.

Evaho73
31.12.2021

Túto knihu odporúčam ako príjemné oddýchové čítanie so zaujímavými postavami, ktoré sa ocitnú v rôznych neočakávaných situáciách, postupne sa vysporiadavajú so svojimi problémami, aby sa vyrovnali s minulosťou a tým dospeli k poznaniu, kým skutočne chcú byť.
Dokonale opísaný predvianočný, zasnežený a mrazivý Paríž, dodáva tomuto príbehu kúzelnú sviatočnú atmosféru.