Vánoce v Paříži

Vánoce v Paříži https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344329/bmid_vanoce-v-parizi-PLZ-344329.jpg 4 263 91

Paříž je vždycky dobrý nápad, řekla kdysi slavná herečka Audrey Hepburnová. Už proto, že Paříži se říká město lásky. Tak kam jinam zamířit, když vám láska chybí? Ava s nejlepší kamarádkou Debs se tam vydají právě o Vánocích. Zrovna začalo sněžit, Eiffelovka zlatě září a všude voní svařené víno a čokoláda. Když potkají záhadného fotografa Juliena, který má oči jen pro ni, Ava skoro zapomene na své předchozí zklamání. Jenže jednou si už ale spálila prsty, a tak váhá. Zvlášť když ji proradný expřítel začne bombardovat smskami. Uvěří Julienovi, i když odhalí jeho tajemství? Najde v nejromantičtějším městě novou lásku? Dojemný, vtipný a láskyplný příběh je tím pravým pro správnou vánoční atmosféru.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

One Christmas in Paris , 2016

Markett
04.10.2019 5 z 5

Po přečtení knihy bych hned jela, a přála si strávit Vánoce v Paříži. :) Tahle knížka si mě získala po přečtení několika stránek. Zamilovala jsem si krásné prostředí Paříže (která se mi líbí a láká už hodně dlouho), a zamilovala jsem si i postavy - Julien je prostě úžasný a s Avou k sobě krásně ladí.
Za mě ke hodnocení velmi dobré, protože je to knížka, která umí chytnout za srdíčko. :)

Aleh
16.07.2019 3 z 5

Vánoce v Paříži jsem si vybrala do čtenářské výzvy. Paříž je opravdu nádherné město se spoustou úžasných historických památek. Obdivuji ji a cítím úctu k předkům, díky kterým tyto skvosty byly postaveny a dodnes mohou být obdivovány stále dalšími a dalšími generacemi lidstva (obdobně jako je obdivováno historické centrum Prahy). A do takového prostředí zasadila autorka romantický příběh Avy a Juliena. A když se ještě připojí všudypřítomná předvánoční atmosféra tak si jistě milovníci romantiky přijdou na své.

Mark2000
22.06.2019 4 z 5

Klidná oddechovka ideální na vánoční prázdniny

prcek19
15.05.2019 3 z 5

Taková příjemná oddychovka..mě jakožto velkou obdivovatelku Paříže takové knihy baví..hned bych jela s nimi..i když je pravda, že všechno vycházelo, tak jak mělo, nic se nepokazilo..jak sem řekla na začátku dobrá oddychovka

marli58
26.03.2019 3 z 5

Normálně mně při čtení byla zima. Vždycky, když Ava vyrazila na poznávání Paříže nevhodně oblečená, protože si s sebou nevzala skoro žádné oblečení... Příjemný pocit nenavodila ani vánoční výzdoba. Ale jako odlehčující četba to šlo :).

cukrovka
23.03.2019 4 z 5

Taková příjemná jednoduchá romantika. Hezké prostředí vánoční Paříže.

veronika8042
21.03.2019 3 z 5

Velmi oddechova kniha. Neurazi ani nenadchne. Dej predvitalny, ale líbilo se mi nenáročné popisování děje. Precteno za 3 večery, a nelituji.

StihOMam
24.02.2019 3 z 5

Kdyz mam nahodou v ruce knizku s nalepkou "Pro zeny", vzdycky se s povzdechnutim vzdam ocekavani a pouze unikam realite. Co naplat. Jsem take zena. V predvanocnim casu navic zena pretizena, proto obcas i jakkoliv absurdni romanci vnimam milosrdne. Vanoce v Parizi nebyly vyjimkou. Odpoustim i skutecnost, ze se jedna o temer novodoby vztah Romea a Julie, protoze jak jinak si vysvetlit ten slepy zar, ktery dva lidi primel k netypickemu chovani, vystoupeni ze vzorce, prekonani nejvetsich slabin, potlaceni bolesti a ucineni zasadnich rozhodnuti - to vse behem nekolika malo dnu! Nekdy se to stava. Treba. Mozna modelkam ano. Tem co ja znam, tem ne. Ale ty nejsou hrdinkami romanu, ktere se mohou naladovat k prasknuti, aniz by vaha jenom mrkla rucickou. Pariz v zime mozna oplyva takovym kouzlem, co ja vim, kdyz zimu prozivam na bobech, bezkach, zasnezenych svazich a s Annou a Elsou v obyvaku. Ja si o tom jenom cas od casu prectu, abych s vyznamnym "ach jo" po docteni zhodnotila snahu autorky jako vzdy prumerne, protoze me dilo nicim extra navic nezasahlo ani prekvapilo. Ocenuji vsak zejmena autorcinu snahu, obetovany cas a dialogy postav, ktere zde nepusobi jako uplne mimo realitu.

Market = )
01.02.2019 4 z 5

Na Vánoce čtu vánoční knížky a tahle byla tak přesně podle mého gusta vánoční, že jsem si jí šetřila a postupně jí četla až do konce ledna :-D. Jasně že se nejedná o aspiranta na knihu roku, ale pokud chcete na Vánoce něco romantického, třpytivého, plného světýlek, vína a vánočních drobnůstek a naopak prostého nějakých dramat, vřele doporučuju :-).

katst
21.01.2019 2 z 5

Kniha se mi líbíla více než Polibek v Paříži.
Nejde však o žádný oslňující, nezapomenutelný příběh. Romantických knih jsem přečetla mnoho a tato patří mezi ty slabší. Velmi nenáročná, velmi převídatelná, místy velmi nereálná. Vracet se k ní nebudu. Jedna hvězdička patří krásně vylíčené Paříži a její atmosféře...

Peti
18.01.2019

Tak já tedy nevím, romantická kniha, dle mého od začátku předvídatelná a ještě hodně přehnaná. Jediné překvapení byla Rhoda a její štědrovečerní večeře.

evin84
10.01.2019 1 z 5

Odkladam, nelibi se mi

Makkys
10.01.2019 4 z 5

Krasny romanticky vánoční příběh zasazeny do krásne Paříže. Kniha mě mile překvapila, dobre se četla. Díly knize sem se na Vánoce moc těšila

klarinka9974
08.01.2019 4 z 5

Po dlouhé době jsem potřebovala něco romantické a tato kniha mě naladila nejen na Vánoce ale i na krásu Paříže. Nehodnotila bych jí, jako nepovedenou. Každý milovník romantických příběhů si přijde na své a láska bude pršet všude okolo vás.

Hellsbells
08.01.2019 3 z 5

K této knize jsem se dostala jen díky čtenářské výzvě, jinak bych ji asi nečetla. Tento žánr nevyhledávám, ale číst se to dalo. Jak už tu bylo řečeno několikrát, ideál na dlouhé zimní večery
Co mě neuvěřitelně vytáčelo, bylo množství chyb v této knize. Ten kdo odpovídá za její korekturu by se měl zastydět, omlátila bych mu knížku o hlavu.. Třeba "mejkap" jsem snad ještě takhle napsaný neviděla

kudrdlinka
31.12.2018 3 z 5

Vánoční romantika na vánoční čas, která na chvíli přenese do zasněžené Paříže. No, možná mohla být knížka trochou slabší, protože se nic neočekávaného nedělo. Jen jsem pořád měla chuť něco jíst :))

Páájinka
29.12.2018 3 z 5

Oddychova romantická kniha. Nereálné je, aby se Ava tak cpala a byla pořád velikost 10.

veronika3878
04.12.2018 3 z 5

Po dočtení mám pocit, že jsem spadla do sudu s medem, od kterého jsem ulepená jak medvídek Pú - až tak to na mě bylo přeslazené a nereálné. Tři hvězdičky dávám za Paříž a spoustu jídla, díky kterému jsem slintala jak bernardýn. Štěstí, že se to aspoň četlo rychle.

lenka7348
29.11.2018 3 z 5

Po přečtení této knihy mi v hlavě pořád dokola běží jedna věta, a to: "Čeho je moc, toho je příliš." Opět jeden román ze série neuvěřitelných a totálně přeslazených příběhů. Člověk už od začátku ví, jak to všechno dopadne, ale čte dál v domnění, že se přece jen objeví nějaký zádrhel nebo zaškobrtnutí. A ejhle, nic takového nepřijde! Děj dál líně plyne jako řeka Seina. Autorka zde nepřinesla nic nového ani zajímavého. Navíc je vidět, že je to psáno očima turisty, který Paříž navštívil jednou, možná dvakrát v životě. To se ale dá odpustit, vzhledem k faktu, že hlavní hrdinka je vlastně turistka. A to jejich neustálé oslovování a litry kafe! Škoda mluvit...

Hodnotila bych maximálně dvěma hvězdičkami, ale jednu přidávám za to, že mi kniha připomněla krásné chvíle strávené ve Francii, a vyvolala touhu po opětovné návštěvě města světel.

Pokud máte rádi med, jakože hodně medu, jděte do toho. Pokud máte v knihách rádi alespoň trošku reality, této se vyhněte obloukem. Což já pravděpodobně udělám s dalšími díly od paní Baggot.

Olous1
27.11.2018 3 z 5

Knihu jsem si koupila v levných knihách,využila jsem ji do čtenářské výzvy. No ani nenadchla,ale ani neurazila.Toto není můj šálek kávy...předám ji dál. Ale kdo má rád romantiku,tak doporučuji:)