MartinProtschke MartinProtschke komentáře u knih

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Opět jsem se bavil, už se těším na další díl

11.10.2022 5 z 5

Rybář Rybář John Langan

Ke knížce jsem přistupoval s nedůvěrou, protože ji někdo hrozně vychválil na jisté skupině na fb a jinde má zase hrozně nízké hodnocení.
Začátek pozvolný, ale druhá část skvělá a třetí pokračuje ve stejném duchu.
Ze začátku si člověk musel zvyknout na styl vyprávění ve vyprávění, ale musím říct, že se mi líbila a napínavá byla až do konce

02.07.2022 4 z 5

Inferium Inferium Roman Bureš

Kromě jedné povídky, ze které vzešla tahle knížka, jsem od autora nic nečetl. Ale po tomhle se hned chystám na pokračování.
Ke trojici českých K mi přibyl další český oblíbený autor.

15.06.2022 5 z 5

101 minut 101 minut Štěpán Kopřiva

Je vidět, že Štěpán Kopřiva umí skvěle napsat cokoliv. Napětí od začátku do konce, skvěle a odborně popsaná práce hasičů, nešlo se od toho odtrhnout. A teď už jen zase čekat, až něco napíše....

21.05.2022 5 z 5

Hlídka na konci vesmíru Hlídka na konci vesmíru J.S. Dewes

Nic jsem od toho nečekal a byl jsem příjemně překvapený. Skvěle napsané, sympatické postavy a dobré tempo.

10.05.2022 5 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Díl od dílu lepší...

26.03.2022 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Líbily se mi všechny tři knížky autorky, ale tahle mi z nich přišla nejslabší. Ale i tak se četla dobře

26.01.2022 3 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Už série Hadrový panák, mnohými zatracovaná, se mi líbila. Imitátor mě přesvědčil, že to nebyla náhoda. Napínavá knížka s dobrým příběhem a hlavně s dobrým humorem mě moc bavila. A tohle trio vyšetřovatelů bych rád ještě potkal.

26.01.2022 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Na to, že kniha je podle skutečné události, mi přijde spousta věcí nereálných až skoro pohádkových. Vyprávěná je jednoduše a styl psaní autorky se mi nelíbí.

09.03.2021 1 z 5

Pořád jsem to já Pořád jsem to já Lisa Genova

Aktuální téma pro mě a mou rodinu. Pomohla mi víc pochopit, čím prochází moje máma.

24.01.2021 5 z 5

Na plný plyn Na plný plyn Joe Hill (p)

Že mladý King je můj oblíbený autor tahle kniha jenom potvrzuje. Tak úžasné povídky jsem už dlouho nečetl a ocenil jsem i dvě povídky psané s panem otcem. Úžasná knížka.

05.12.2020 5 z 5

Ve stínu Říše Ve stínu Říše * antologie

Tak mě celkem překvapilo, jak máme kvalitní autory. Kromě Bureše a Kotlety jsem od nikoho ze zúčastněných nic nečetl, ale většina povídek je skvělá.

15.11.2020 4 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Skvěle a netradičně napsaný příběh. Po posledním dopise mi bylo tak nějak smutno, Charlieho jsem si oblíbil.

28.09.2020 5 z 5

Válkotvůrci Válkotvůrci František Kotleta (p)

Dobře, že se Válkotvurci dostali na papír. Začátky prý bývají těžké,ale mě se tahle raná tvorba líbila

02.09.2020 5 z 5

Spící obři Spící obři Sylvain Neuvel

Skvělá knížka. Zajímá mě,kdo je ten tajemný muž ????

11.07.2020 4 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Knížka se mi líbila,ale zatím od autorky vedou Zimní lidé

03.07.2020 4 z 5

Bubble Bubble Anders de la Motte

Tak tahle trilogie byla skvělá ????

27.05.2020 5 z 5

Buzz Buzz Anders de la Motte

Ještě lepší jak Game, už se těším na závěr,jak to všechno dopadne. De la Motte je teď můj další oblíbený severský autor.

25.05.2020 4 z 5

Game Game Anders de la Motte

Moje první knížka od autora, ale určitě ne poslední. Jediné,co mi vadilo, byly ty anglické věty a komentáře.

21.05.2020 4 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Nejsem fanda počítačových her a nikdy jsem nebyl,ale tahle knížka mě moc bavila. Skvělé prolnutí reality se světem Oasis, napínavý příběh a happy end

17.05.2020 5 z 5