MartinProtschke MartinProtschke komentáře u knih

Motýlí tyranie Motýlí tyranie Frank Schätzing

Třetí kniha od Schatzinga a opět mě nezklamal. Možná bych mu strhnul něco za až básnické popisy, které nebyly úplně nutne a odváděly zbytečně od děje. Naopak vykreslení maličkosti a bezvýznamnosti člověka se mu povedlo tak, že jsem z toho měl až deprese. Příběh skvělý, paralelní světy dokonalé a postavy mi přirostly k srdci.

20.01.2020 4 z 5

Neobvyklý typ Neobvyklý typ Tom Hanks

Mně se knížka moc líbila.Nesla se v podobném duchu jak si představuju samotného Toma Hankse, pohodová, příjemná...Povídky se mi líbily moc, měl jsem u knížky skvělý pocit. Navíc v dnešní uspěchané době nutí k zamyšlení jak moc se necháváme ovlivnit vlivem techniky a stresu na naše životy a takové ty lidské hodnoty pomalu mizí.

06.01.2020 4 z 5

Noc oživlých mrtvol Noc oživlých mrtvol * antologie

Povedená sbírka povídek o nemrtvých. Nejvíc mě potěšil Shusterman,který nikdy nezklame. Spousta povídek je psaná zábavnou formou,moc mě bavila

02.01.2020 4 z 5

Rohy Rohy Joe Hill (p)

Je vidět, že je to syn svého otce. Skvěle vyprávěný příběh s odbočkami do minulosti. Cesta Iga Perrishe za pomstou smrti své lásky je plná zajímavých střípků z minulosti, které se ke konci seskládají do konečného obrazu, jak Merrin zemřela, a že to pro ni vlastně bylo vysvobození.

25.12.2019 4 z 5

Křížová palba Křížová palba Štěpán Kopřiva

Štěpán Kopřiva je frajer.Po Asfaltu a Zabíjení jsem věděl, že umí pobavit. Ale už Rychlopalba mi dokázala, že umí napsat prakticky cokoliv. Křížová palba je knížka, která mě dostala do křížové palby akce, napětí, humoru a skvělých hlášek. Děj odsypa a nenechá vás vydechnout, místy jsem se smál nahlas. Navíc oceňuji reálné vykreslení služby u PČR

20.12.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Můj pocit, že se Carter knihu od knihy zlepšuje,se potvrdil... Nedá se od toho odtrhnout a konec hodně překvapivý.

21.11.2019

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Moje druhá knížka od Shustermana.Po Suchu jsem se dostal k téhle a jsem opět nadšený. Další skvěle zpracované téma, které nutí k zamyšlení Shustermanuv styl se mi líbí.

18.11.2019

Bůh, s. r. o. Bůh, s. r. o. Ondřej Neff

Ondřej Neff nezklame. Jeho povídky jsou zábavné, čtivé a a nekončí většinou happyendem:-)

12.07.2015 4 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Super.Výborná Kotleta :-)

11.06.2015 4 z 5

Fakt hustej nářez Fakt hustej nářez František Kotleta (p)

Celé Bratrstvo je super.

03.06.2015 5 z 5

Lisey a její příběh Lisey a její příběh Stephen King

Fantastická kniha s vynikajícím vystupňováním děje do skvělého závěru

22.05.2015

Perunova krev II. Perunova krev II. František Kotleta (p)

Moje první dvě kotletovky a jsem spokojený.Vynikající oddechovka,už se těším na Bratrstvo krve.

10.02.2015 4 z 5

Perunova krev II. Perunova krev II. František Kotleta (p)

10.02.2015 4 z 5