Perunova krev II.

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Druhá část nového dvoudílného románu Františka Kotlety, v němž nechybí typické ingredience pro nejkontroverznějšího autora současné tuzemské fantastiky: brutalita, sex a nadsázka. Ve světě dávných bohů to vře. Objevil se totiž ztracený mocný artefakt a ta, která jej získala, má s ním velké plány. Ne, takové, jako by měla matka Tereza, spíš Amin, řezník z Ugandy. Je tady ale jeden muž. Voják, zrazený a zabitý, přesto kupodivu stále živý a plný touhy si to vyřídit s každým bohem, který se mu postaví do cesty. Nejdřív ale musí zjistit, proč přežil místo toho, aby hnil na břehu řeky okusován potkany. A pak? Pak už jen musí najít nejvyššího z bohů, který se, podle zlovolné šeptandy, dal na křesťanství. Bez jeho pomoci totiž novou vládkyni bohů nikdy neporazí. A Ježíšek se bude zlobit. František Kotleta dokončuje svou divokou jízdu slovanským panteonem za řevu pistolí, vytí vlkodlaků a svištění chladných zbraní. První vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204194/perunova-krev-ii-0bo-204194.jpg 4.4512

Perunova krev 2.

Horory, Literatura česká, Fantasy
Vydáno, Epocha (ČR)

Kniha Perunova krev II.

Elion
27.11.2020

Prostě další Kotleta. Já ty jeho knihy prostě zbožňuju.

JSmerda
08.11.2020

Jak jsem psal u I. dílu - kniha mě moc nenadchla a dvojka jen setrvačností pokračuje nastoleném kurzu prvního dílu. Nic nového, žádná změna, není tedy důvod změnit názor a hodnocení.

Gordonlord
13.10.2020

Klasická dávka netvorů, bohů, polobohů, sexu a spousty "prásk bum prásk" a "ratatatata".
Jako fanouška tohohle pokleslého pokulturního směru mě to zabavilo, ale nenadchlo. Některé vtipy ťaly do živého, některé vyzněly na prázdno. Akčně sexuálně krvavě vulgárního koření tu bylo opět habaděj, ale nebavily mě postavy a ke konci mi bylo úplně jedno, co s kým bude a jak to dopadne. Závěrečný boj byl studená sprcha.

Ve finále se mi to četlo příjemně, ale za pár dní už možná nebudu vědět, že jsem to kdy četl.

Ryšava
21.09.2020

(+ SPOILER) První díl je lepší. Mám pocit, že Kotleta vždycky prvním dílem navnadí čtenáře a druhý je zbytečně moc zdlouhavý, protože konečné zabít Chors je jen jeden odstavec... Ale i tak si Kotletu vždycky ráda přečtu. Člověk se odreaguje a myslí na něco jiného =)

iskovsky
11.09.2020

Tak toto sa naozaj podarilo... originálne, nápadité, svižné, akčné, humorné... a všetko dokopy namiešané v tom správnom pomere...

Phyl
26.07.2020

Oba díly mi u toho stál jak stanový kolík. Abych uvolnil tohle neuvěřitelné napětí v kalhotách, musel jsem v rychlém tempu skákat přes mrtvoly a nechat se zacákat hektolitry krve. Vyvrcholení tak bylo kurevsly rychlé, intenzivně božské a sladce šťastné. Pak jsem si strčil do huby cigáro.

Kami33
10.06.2020

Zatímco první díl mě až tolik neuchvátil, tento druhý byl naprosto super.

zandu
10.06.2020

Možná lepší než jednička. Masakrózní šílenost, mišmaš všeho. Ale baví a o to jde :-)