Perunova krev I.

První část nového dvoudílného románu Františka Kotlety, v němž nechybí typické ingredience pro nejkontroverzněj­šího autora současné tuzemské fantastiky: brutalita, sex a nadsázka. Sebevražední teroristé, bomby v hrncích i pytlících od mouky, miny, které mohou být nastraženy kdekoliv, rakety přilétající odkudkoliv a islamisté toužící po trofeji s vlaječkou NATO na uniformě. To všechno byl čajový dýchánek proti tomu, co na Martina Fridricha čeká v Praze. Akce, která měla vydělat dost peněz pro partu afghánských veteránů, se zvrtne a diamanty milionové hodnoty mizí v rukou neznámých útočníků, z nichž každý je silnější a nebezpečnější než rota mudžáhedínů. Jenže tady jde o miliony, jasný? Je třeba povolat do zbraně staré přátele a získat kořist zpět. Ať si je v tom třeba magie, tlupa vlkodlaků nebo někdo mnohem, mnohem mocnější....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179587/big_perunova-krev-i-BRt-179587.png 4.3656

Kniha Perunova krev I.

Michaeles

Klasická kotletovka. Děj běžel jak kůň při velký pardubický. Nechyběla akce, sex brutalita a skvělý hlášky.

Radesan

Příjemná oddechovka v klasickém pojetí Kotlety.

Maud22

Nepotřební váleční veteráni z Afghánistánu se živí, jak umí. Třeba zprostředkovávají zajímavé zakázky mezi mafiánskými a jinými gangy. Předávka drahých kamenů skončí masakrem, jenž mají na svědomí bohové. Slovanští bohové. No ano, Velesem počínaje, Moranou konče. Nestojí o všechny diamanty, ale jen o jeden speciální modrý. Přeživší hlavní hrdina ovládnut sexuální magií jedné z bohyní se ho snaží za pomoci přátel získat. Akce i sexu je tu dostatek a vše je okořeněno vtipnými hláškami. Odbočka k vietnamskému obchodu je výborná, rovněž chudák Pouštní růže je mementem pro nespoutané hrdé krasavice... (to bylo od autora fakt ošklivé) :-))) Plné využití modrého minerálu se snad dočkám v druhém díle.

stanislav0373

***
"Fyberte si, co chsete. A rychle se oblešte. A neonanofat!"
Majitelka z obchodu měla s býlími muži zřejmě velmi dobrodružné zkušenosti.

***

Další hláškami nabitá akční kniha, ve které jsou boje, průsery a sex usazeny do skvěle padnoucího světa pohanských bohů.

n.ezn.amy

Martin Fridrich je vysloužilý voják, který s bývalými spolubojovníky přivydělává jak se dá a při jedné předávce pašovaných diamantů jako jediný přežije masakr a přitom se zaplete do konfliktů se starobylými bohy, vlkodlaky a čarodějkami. U téhle knihy jsem se obrovsky bavil, nejde tolik o děj, ale o jednu velkou akci plnou honiček, přestřelek, ale hlavně skvělých hlášek a výborného humoru. Nevím kam na ty přirovnání autor chodí, ale napsat, že okamžik vítězství je prchavý jako mužský orgasmus, mě totálně rozsekal.

IHT

Dej by se dal popsat v nekolika vetach, ale o dej tu prilis nejde. Hlavnim cilem knihy je pobavit ctenare vtipnymi hlaskami, brutalnimi popisy bitek a prestrelek a lascivnimi sexualnimi scenami. Nevim, jak na ostatni, ale na me to funguje skvele :)
A prednes pana Terse je proste luxusni. Hned poustim druhy dil

Vesmich

První setkání autorem a to prostřednictvím audio v autě a musím říct, že jsem se bavila výborně!

Patrik02

Pro vstup do vod audioknih, které jsem začal poslouchat v práci, abych trochu ulevil očím, byla má volba jasná. Vcelku jednoduchá, typicky Kotletovská řežba, tentokrát se samotnými bohy, vlkodlaky, a spoustou krve, šu*ání a magie. Budu se asi opakovat, bavil jsem se, zasmál se, druhý díl samozřejmě taktéž poslechnu, ale musím říct, že série Hustej nářez byla o tu pátou hvězdičku lepší.

Asfalt
Asfalt