Perunova krev I.

Perunova krev I. https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179587/bmid_perunova-krev-i-BRt-179587.png 4 834 128

Perunova krev série

První část nového dvoudílného románu Františka Kotlety, v němž nechybí typické ingredience pro nejkontroverzněj­šího autora současné tuzemské fantastiky: brutalita, sex a nadsázka. Sebevražední teroristé, bomby v hrncích i pytlících od mouky, miny, které mohou být nastraženy kdekoliv, rakety přilétající odkudkoliv a islamisté toužící po trofeji s vlaječkou NATO na uniformě. To všechno byl čajový dýchánek proti tomu, co na Martina Fridricha čeká v Praze. Akce, která měla vydělat dost peněz pro partu afghánských veteránů, se zvrtne a diamanty milionové hodnoty mizí v rukou neznámých útočníků, z nichž každý je silnější a nebezpečnější než rota mudžáhedínů. Jenže tady jde o miliony, jasný? Je třeba povolat do zbraně staré přátele a získat kořist zpět. Ať si je v tom třeba magie, tlupa vlkodlaků nebo někdo mnohem, mnohem mocnější.... celý text

Fuksinka
25.04.2014 3 z 5

Nic moc originální zápletka. Celkem předvídatelný konec. Klaďas nijak extra sympatický. Borec na vozíku dokonalý. Super černý humor, narážky na současné rádoby hvězdy a nekorektní vtipy me bavily moc. Fajn oddechovka ale bez ničeho, co by nějak extra vynikalo.

pobijecmuch
19.04.2014 5 z 5

Po třech "nářezech" další čtivý román od pana spisovatele Kotlety. Je to husté, je to ostré, no je to prostě knižní feferonka. Už moc čekám na druhý díl.

LavinaVRovine
14.04.2014 3 z 5

Kotleta....Jeho knížky jsou čtivé, ale tam story končí. Neumí dělat řádné postavy a to jak hlavní hrdiny, tak záporáky. Příběh je průhledný, ale to až tolik nevadí. Zbytečně mnoho resistického a urážlivého humoru. Ale číst se to dá.

flippercz
21.02.2014 5 z 5

Prostě řezník. Žádné kecy, ale hned od začátku pořádná akce :)

olle3
05.02.2014 3 z 5

Stejně jako v bratrstvu krve, kde byl začátek téměř dokonalý a poslední kniha klesla k průměru, mě i Perunova krev do půlky velice bavila, a pak už mi to přišlo to samé stále dokola, jakoby dopsané ve spěchu. Ale humor jako vždy peprný a mě velice sympatický.

ragnar
02.02.2014 5 z 5

Kotleta is back!!!!!

X3ON
15.12.2013 5 z 5

Kruty narez :D... ted jen zbyva cekat na dalsi dil

orson
09.12.2013 4 z 5

Klasický Kulhánek - dobré hlášky, svižná akce, spousta mrtvol. Jen místo upírů tam jsou bozi a jejich potomci. Ale jinak by člověk nepoznal, zda to napsal Kulhánek nebo Kotleta. Trochu mě zklamalo, že příběh neobsahoval žádný velký zvrat ani nápad (na rozdíl od Hustejho nářezu) a že to bylo moc krátký. Uvidíme, jaký bude druhý díl.