MartinProtschke MartinProtschke komentáře u knih

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Tohle mě zničilo. Musím hned číst další díl. Pátá oběť je ještě lepší jak Opice. Skvělý děj,zvraty a tak trochu sympatický Bishop. Tahle série je povedená a už se těším jak dopadne. Nebo bojím? Z toho nikdo nemůže vyjít dobře.

09.05.2020 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tak tohle bylo fakt tak skvělé jak jsem slyšel. Vynikající příběh, skvělá zápletka, sympatický vrah a dvě dějové linie. Už se těším na Pátou oběť

05.05.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Příběh jako obvykle strhující,ale ten happyend mě naštval

01.05.2020 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Dlouho jsem odkládal, nemám moc rád všeobecné nadšení. Ale Kříďák je opravdu povedená knížka. Kombinace dvou časových dějových linií, střídající poklidné dětství a vzpomínání maloměstského učitele a následné přidávání napětí až do překvapivého konce mě moc bavila.

22.04.2020 5 z 5

Moře rzi Moře rzi C. Robert Cargill

Perfektní knížka, ve které není ani potřeba lidí. Hrdinové jsou sympatičtí a knížka se čte neskutečně rychle

20.04.2020 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Skvělé,už se těším na třetí.

13.04.2020 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Skvělá, napínavá kniha s překvapivým závěrem. A anglický humor je tu taky bohatě zastoupený.

11.04.2020 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Očekávání byla velká a nezklamala. Skvěle vesmírné dobrodružství neskutečně rychle odsýpá. Už jsem zvědavý na Eden????

02.04.2020 5 z 5

Underground Underground František Kotleta (p)

Opět skvělá knížka! Taková detektivka z budoucnosti s příchutí Kotletova smyslu pro humor, sprosté výrazy a akční scény.

28.03.2020 5 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

První jsem viděl film a zasáhl mě. Ale knížka je (jak bývá pravidlem) ještě lepší. Netradiční způsob vyprávění, prakticky bez přímých řečí, mě nutil číst dokud jsem nebyl na konci

20.03.2020 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Moje první a bude to můj oblíbený autor. Seděly mi krátké kapitoly, skvělý vývoj děje a ten dvojnásobně překvapivý konec mě dostal.

10.03.2020 5 z 5

Městečko Pines 3 Městečko Pines 3 Blake Crouch

Tuhle trilogii miluju. Třetí díl jsem hltal jako ty dva předchozí a nepřestal jsem, dokud jsem nedočetl. Opět plné zvratů a skvělý závěr!

02.03.2020 5 z 5

Máj / Kytice Máj / Kytice Karel Jaromír Erben

Poezii nečtu,vybral jsem si knihu do Výzvy. Máj byl pro mě celkem utrpení,ale Kytice je skvělá..

23.02.2020 3 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Zakoupeno v Levných knihách bez nějakého očekávání. O to víc jsem byl překvapený. Rychlý svižný příběh s poměrně velkým obratem v náhledu na hlavní postavu. Kniha se čte skvěle až do napínavého konce.

23.02.2020 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Tahle knížka je fakt síla. Je to asi špatné,ale nemohl jsem se odtrhnout. Langova (Hössova) logika je tady úplně až strašná. O to je horší, že byl zásadový a bral to jako práci, ve které byl svědomitý,jak kdyby vedl továrnu.

19.02.2020 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Noční pták se mi líbil,ale Vnitřní hlas je o stupeň lepší. Easton není žádný superhrdina, příběh je uvěřitelný a závěr strhující, nemohl jsem přestat číst.

17.02.2020 5 z 5

Běžecký klub na konci světa Běžecký klub na konci světa Adrian J. Walker

Miluju postapo knížky. A tahle je prostě skvělá. Netradiční příběh, skvěle vyprávěný, skvělé postavy, které jsem si hned zamiloval.

08.02.2020 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Dal jsem na doporučení a rozhodně nelituji. Zombíky mám rád a tahle knížka mě hodně bavila.

31.01.2020 4 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Po Krvi na sněhu,moje druhá knížka od Nesba. A musím říct, že je skvělá. Nesbo umí skvěle vyprávět příběhy. Hlavní hrdina vlastně není hrdina, nájemný vrah,který nikoho nezabil, odsouzený na smrt.. Nakonec najde lásku na místě,na kterém ji nehledal a s ní i nový život.

25.01.2020 4 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Můj první Nesbo a jestli tohle je slabé, tak se mám na co těšit. Moc se mi líbila. Svižný krátký příběh, skvěle odvyprávěný

23.01.2020 5 z 5