martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

První polovina knihy byla průměrná, vše se rozjelo až v té druhé půlce a tam to teprve stálo za to a už nešlo přestat číst, dokud jsem se nedostala na konec.

01.05.2016 4 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Výborná knížka. Měla jsem u ní dobrý zásek. Určitě ji doporučím dál.

24.02.2016 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Výborná napínavá knížka. Jen chvilkama jsem se zasekla, ale tak ty části, u kterých se to stalo tam být museli. Bez nich by to nebylo stoprocentní. Doporučila bych ji i dospělým, ne jenom dětem.

02.02.2016 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Super. Ať je to pro děti nebo není, prostě to umí udržet čtenáře v pozoru až do konce.

29.11.2015 5 z 5

Shopaholik za hranicemi Shopaholik za hranicemi Sophie Kinsella (p)

Ona je prostě super spisovatelka. Opět mě to úplně pohltilo, pobavilo a četlo se to jedním dechem. Parádně zpracovaný příběh a humor bezvadný.

05.10.2015 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Příběh by byl pěkný, ale ty Dokumenty a odborné články, to mi kazilo celý ten příběh. Když jsem se začetla, tak šup a zas další Dokument s odbornýma výrazama a zkratkama. A po pár stránkách zas další. Myslela jsem, že to bude odpočinková četba, ale bohužel.

12.08.2015 2 z 5

Svědectví Svědectví Stephen King

Dobře se četla. Zajímavý příběh, který pohltil. Byly místa, kde jsem se teda musela prokousávat, ale i tak se mi líbila a některé pasáže byli s hodně zajímavou myšlenkou, že jsem si je musela opsat.

09.08.2015 4 z 5

Mír na Zemi Mír na Zemi Stanisław Lem

Začátek a konec to má neuvěřitelně utahané a nudné. Ale prostředek kdy prozkoumává měsíc, je napínavý a super.

25.01.2015 2 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Knížka, která mě nebavila. Nic moc vtipného v ní nebylo.

27.09.2014 1 z 5

Velice poutavá knížka, kterou čtete čtete a najednou zjistíte, že je konec. Opravdu dobře napsané a vtipné.

30.07.2014 5 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Super knížka,která se četla opravdu moc a moc dobře. Napínavej děj po celou dobu čtení.

03.01.2014 5 z 5

Jako my všechny Jako my všechny Cathy Kelly

Super knížka, která pobaví a dá se u ní moc dobře vypnout.

08.10.2013 5 z 5

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

další moc pěkný díl,jen začátek se mně tolik nelíbil.Ale stále jsem příznivec a vydržela jsem zas to zhltnout najednou.

09.01.2013 4 z 5

Souboj Souboj Lisa Jane Smith

I další díl výborný.Opravdu se těžko od toho odtrhávám.Napínavé od začátku až do úplného konce.

08.01.2013 5 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Krásně napsané a super popis pohledu na boha trošku jinak. Tuto knížku bych doporučila i lidem,kteří v něj nevěří.Je to opravdu poutavé čtení a docela mne toho dost dala.

02.10.2012 5 z 5

Odkaz Dračích jezdců 1–3: Eragon / Eldest / Brisingr Odkaz Dračích jezdců 1–3: Eragon / Eldest / Brisingr Christopher Paolini

Eragon
Krásná kniha plná dobrodružství. Napínavé čtení, od kterého se nedá jen tak odtrhnout.

Eldest
Další pokračování plné napětí, chvilku jsem se uprostřed zasekla, spíše u toho výcviku,ale pak se to zas rozjelo a opravdu to stálo zato.Těším se na další pokračování.

Brisingr
Krásné pokračování,spoustu překvapivých situací.Jen jsem čekala,že už konečně přijde ten konec, na který čekám a stále nepřišel.Tak v další knize.

27.01.2012 4 z 5

Dětská nevěsta Dětská nevěsta Delphine Minoui

Čekala jsem, že to bude lepší. Příběh sám o sobě moc dobrej, ale sepsání je strašně smíšený, přítomnost,minulost, přítomnost,....Takže jsem se moc neorientovala.

04.06.2011 2 z 5

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

Výborná kniha, při které se uvolníte a zasmějete se od srdce :o)

15.04.2011 5 z 5

Když padá sníh: Nejhezčí Vánoce / Snoubenka na zkoušku / Vánoční dáreček Když padá sníh: Nejhezčí Vánoce / Snoubenka na zkoušku / Vánoční dáreček Joan Elliott Pickart

Knihá opravdu odpočinková. Do prvních dvouch příběhů jsem se začetla už od začátku. U třetího mi chvilku trvalo než jsem se překousala přes začátek, který je trochu nezáživně psaný a myslím si, že trošku kazí celkový dojem z celé knihy.

09.03.2011 4 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Jak říká autorka, asi na tuto léčbu nejsem připravená. A nebo jsem málo pobožná.

28.01.2011 1 z 5