Miluj svůj život

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Klíčové poselství v této jedinečné knize je: Vydáte-li pozitivní energii při práci se svou myslí, můžete uzdravíte své tělo. Vysvětluje, že tím, jak limitujeme své myšlení a názory, vytváříme ve své mysli zárodky a příčiny nemocí. Autorka nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nás vede k prožití kvalitnějšího a hodnotnějšího života. Myšlenky a slova, která vyslovíme, tvoří náš život. V roce 2012 na motivy této knihy vyšel inspirační kalendář pro rok 2013....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/88_/8841/miluj-svuj-zivot-8841.jpg 4.2498
Žánr:
Duchovní literatura, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Votobia
Orig. název:

You Can Heal Your Life (1988)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (99)

Kniha Miluj svůj život

Přidat komentář
sissina
11. srpna

Touhle knihou jsem zacala

petrucha86
06. srpna

Některé myšlenky mě inspirovaly, jiné méně, oceňuji hlavně tu část o fyzických projevech duševních slabostí.

Kuzzie
28. dubna

Přes dva roky mi ležela v polici a nebyl ten správný čas na její přečtení. Ale ten teď právě nastal a opravdu cítím,že jsem nyní připravena vydat se na novou etapu krásného života. Děkuji vesmíre a Louiso:-)

ipkkk
07. dubna

Bohužel jsem nedokázala dočíst. Její nározy mi byly až nesympatické a nesouhlasím s nimi. Třeba že si rodiče vybíráme sami, rakovinu vyléčíme pozitivním myšlením... Nelíbí se mi ani techniky, které tam popisuje, např. měli bychom se vykřičet a nafackovat polštáři. Nějak si ani nedokážu předtavit jak to dělám nebo proč bych to vůbec měla dělat.

Linda007
01. dubna

Některé myšlenky jsou dobré a něco mi přijde přitažené za vlasy.

lulluuu
03. března

krásná kniha...

PetraBery
26. února

Motivační kniha, která má co nabídnout. Čteno v mém případě možná ve špatném časovém období, proto není hodnocení vyšší, ale průměrné. Známé věci o pozitivním přístupu lze ověřit i ve skutečnosti, jen prostě někdy není ani nálada to zkoušet…

Lucif
23. února

Doporučila mi ji kamarádka. Přiznám se, že se mi nečetla nejlépe, na začatku jsem přemýšlela zda ji mám vůbec číst, ale chtěla jsem ji vrátit co nejdříve a nakonec jsem se do ní začetla a nebyla tak špatná. Znovu jí číst sice nehodlám, mám raději jiné autory, ale je tam i tabulka duchovních příčin a ta je bezva, už mnohokrát osvědčena i v mém okolí. Díky tomu jsem i já knihu koupila a darovala, jak je prý u této knihy zvykem. Autorka je určitě obdivuhodná.

Doporučujeme

Moc přítomného okamžiku - Kniha o duchovním osvícení
Moc přítomného okamžiku - Kniha o duchovním osvícení