Síla je ve vás

Další kniha úspěšné autorky vznikla jako rozšíření díla. Můžete uzdravit svůj život. Je třeba, abychom si uvědomili, že síla, kterou hledáme mimo nás, je naopak v nás, a že ji můžeme kdykoliv pozitivním způsobem použít. Kniha vám ukáže vaši sílu.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26591/sila-je-ve-vas-26591.jpg 4.350
Duchovní literatura, New Age
Vydáno:, Pragma

The Power Is Within You (1991)

Kniha Síla je ve vás

Lucif

Já raději četla knihy od Doreen Virtue (některé) a Kyle Gray je boží, ale každý má jiný vkus a kdo má rád tuto autorku tak určitě neprohloupí, je to obdivuhodna žena (nadace atd)

popelka595
01.09.2016

Tuhle knížku jsem již několikrát darovala, protože je jednoduše úžasná.
"Láska je něco, pro co se můžeme rozhodnout, tak jako se rozhodujeme pro hněv, nenávist nebo smutek. Můžeme se rozhodnout pro lásku. Je to ta nejmocnější uzdravující síla, jaká vůbec existuje."

If_Heureux
15.09.2014

Kniha mi moc pomohla zlepšit svůj život. :)

KetrinZel
21.04.2014

Úžasná kniha na podporu sebevědomí.

Ravabi
20.02.2014

Kniha je srozumitelná a z autorky je cítit, že si stojí za tím co říká. Já osobně si ale myslím, že všeho s mírou. Síla myšlení je určitě mocná, ale jsou věci, které člověk má spíš přijmout, než jen opakovat mantry pro změnu situace.

Kyros63
26.11.2013

Skvělá kniha od výtečné autorky. Knih s touto tematikou jsem již přečetl spoustu, ale tuhle řadím mezi ty nejlepší. Kniha je lehce pochopitelná, jednoduše vystihuje danou tematiku. Mě osobně posunula zase o kousek dál....

tygrilady
28.10.2012

Jedna z těch lepších autorek z oblasti esoteriky....doporučuji pro začátečníky,rozhodně více než moc podvědomí (která je napsaná více složitě)...knihy od této autorky jsou srozumitelně napsané....kniha o pozitivním myšlení