Miluj svůj život

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Louise L. Hay, autorka bestsellerů UZDRAV SI TĚLO a MILUJ SVŮJ ŽIVOT, je mezinárodně uznávaná představitelka hnutí New Age. Jejím základním poselstvím je: Jsme-li ochotni mentálně na sobě pracovat a měnit se, můžeme si vyléčit téměř každou nemoc. Autorka se zabývá příčinami nemocí a její léčebná metoda, zdokonalená dlouholetou praxí s pacienty, představuje souhrn konkrétních kroků, jak tuto příčinu odstranit. Svůj život zasvětila pomoci druhým při objevování a využívání jejich potenciálu tvůrčích schopností. Učí nás odstraňovat překážky, které nám brání naplno žít a dosáhnout toho, po čem toužíme. První vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176958/miluj-svuj-zivot-TvA-176958.jpg 4.2668
Žánr:
Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika, Zdraví

Vydáno: , Radost
Originální název:

You Can Heal Your Life, 1984


více info...
Nahrávám...

Komentáře (142)

Kniha Miluj svůj život

weryk
31. května

Pěkná kniha. V něčem na mě seděla, v něčem vůbec, ale celkově podává důležité informace o pohledu na život a své vlastní zážitky. Kniha je doplněna i o praktická cvičení, což je asi ten základ, co je potřeba dělat, aby člověk něco změnil.

Karoli282
25. května

Nejspíš nejsem úplně cílová skupina. Kniha mě moc nezaujala, většina myšlenek se dokola opakovala, ale na druhou stranu se to příjemně četlo, proto hodnotím třemi hvězdičkami.


hrusticka76
24. května

Pred pár rokmi mi táto útla knižka zmenila život aj myslenie.
Možno to znie ako klišé ale po jej prečítaní odrazu všetko zapadlo na to správne miesto a už tam zostalo :)
Viac k tomu niet čo dodať.

Lauramystic
11. května

Miluj svůj život ...miluj sama sebe ... raduj se a užívej si to co máš tady a ted :-)

Manifest blech
10. května

Četla jsem v dobu, kdy jsem potřebovala.
Jen v druhé části ohledně těla tam se s tím ne úplně ztotožňuju.

Stoklaska
28. března

Kniha mě spíše zklamala. Zpočátku se mi zdál toporný styl psaní, druhá půlka knihy už se četla lépe. Některé kapitoly jsou použitelné do života, některé jsou těžko uvěřitelné. Např. přehled nemocí a jak je vyřešit afirmacemi. Ke knize už se nejspíš v budoucnu vracet nebudu.

PietroGrencik
13. března

Ospevovaný bestseller ma nijak zvlášť nepremenil.

Asi nie som cieľová skupina, ajkeď nič zlé som tam nenašiel ;)

ziriant
09. února

Co dělá knihu dobrou knihou? Jednak kniha sama, druhak okamžik, v němž se nám kniha dostane do rukou. Za mě ani jedna podmínka nebyla zcela naplněna, na druhou stranu musím říci, že ještě pár let (možná měsíců) zpět bych knihu nejspíš ohodnotila jako brak. Nyní mi jistě sedla více; ovšem to nemá co dělat s formou a provedením, které které by dle mého mohly být logičtěji strukturované, propracovanější, lépe vyjádřené. A dále možná i více podložené. Na druhou stranu je jasné, že je to hodně o vkusu a o tom, čemu člověk zrovna věří. Já někde věřila, jinde ne. Celkově bych ale knihu nezavrhovala, jelikož mi přeci jen něco přinesla. A kdoví, zda se k ní někdy ještě nevrátím...

1 ...