V rytmu charlestonu

Lara měla odjakživa přebujelou fantazii. Ale teď snad přišla docela o rozum! Normální děvčata přece nevidí duchy. Jí se ovšem zjevil duch pratety Sadie - v podobě drzé dvacetileté dívčiny - a nutí Laru hledat ztracený náhrdelník. Jako by Lara neměla svých problémů dost: její nové firmě se nedaří, zkušenější kolegyně odjela do Indie a nehodlá se hned tak vrátit, a navíc se s ní rozešel přítel. Ale společné pátrání po náhrdelníku postupně nabývá na zajímavosti a romantice. Je snad pratetin duch odpovědí na Lařiny problémy a mohou se dívky od sebe něco naučit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44588/big_v-rytmu-charlestonu-Nry-44588.jpg 4.4248

Vydáno: , BB art

Twenties Girl, 2009

Kniha V rytmu charlestonu

marcus0379

dobrá kniha, zábavnější než Láska na zavolanou.
Jako "podobná" kniha se mi objevili Ptáci v trní. zajímalo by mě, ja by Ptáci vypadali, kdyby hlavní hrdinka byla duch.

Jezali

Opět fajn příjemná kniha od této autorky.

babystar
19.03.2020

Knihu jsem četla na základě doporučení v databázi, a tak splnila i jednu z podmínek čtenářské výzvy. Aniž jsem to tušila, tak kniha začíná i končí pohřbem. Ovšem přečíst ji, bylo pro mne učiněné trápení. Nemám nic proti duchařským knihám, ale Sadie mne vyloženě štvala, Tora mi přišla zamindrákovaná a ještě k tomu "stalkerka". Asi jsem v dnešní době koronaviru neměla náladu na pěstování všeobjímajících mezilidských vztahů po vzoru hollywoodských filmů. Ach jo!

pip11
07.01.2020

Báječně zábavná kniha, veselá a srdečná. Příběh se odehrává v Londýně a začíná a končí pohřbem. Hlavní postavy Laru a její pratetu Sadie jsem si velmi snadno oblíbila. Duch pratety je vážně ,,číslo“ a Lara se ji snaží splnit poslední přání. Příběh je skvěle napsaný a moc jsem si ho užila.

Danouschka
14.12.2019

Podle mě nejlepší kniha od této autorky . Moc bych si přála vidět ji zfilmovanou

Kudík
16.09.2019

To teda byla jízda. :) Jedná se mé první setkání s autorkou, ale musím říct, že jsem se při čtení dobře bavila. Několikrát jsem se zasmála a párkrát jsem se až styděla a říkala si, že tohle hlavní hrdinka Lara neudělá.
Líbil se mi vývoj Lary, ať už v osobním nebo pracovním životě. A to co byla ochotná dobrovolně udělat pro pratetičku Sadie, anebo prateta pro Laru (např. pozvánka Eda na schůzku, výuka charlestonu, šmíring Joshe, vystoupení Mega Lary .....). Závěr je očekávaný, a také důstojný s jasným poselstvím. Přečteno za den. Doporučuji a KUPŘEDU. ;)

cukrovka
08.09.2019

Začátek byl nudný a pomalý. Lara i Sadie mi občas lezly hodně na nervy. V druhé půlce se příběh rozjel a stal se vtipným a zajímavým.

cibulka 8
07.08.2019

Moje druhá kniha od Sophie. Jako první jsem četla Lásku na zavolanou a ta se mi líbila víc. Tady mi to někdy už přišlo přehnané. Ale i tak jsem četla jedním dechem.