V rytmu charlestonu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lara měla odjakživa přebujelou fantazii. Ale teď snad přišla docela o rozum! Normální děvčata přece nevidí duchy. Jí se ovšem zjevil duch pratety Sadie - v podobě drzé dvacetileté dívčiny - a nutí Laru hledat ztracený náhrdelník. Jako by Lara neměla svých problémů dost: její nové firmě se nedaří, zkušenější kolegyně odjela do Indie a nehodlá se hned tak vrátit, a navíc se s ní rozešel přítel. Ale společné pátrání po náhrdelníku postupně nabývá na zajímavosti a romantice. Je snad pratetin duch odpovědí na Lařiny problémy a mohou se dívky od sebe něco naučit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44588/big_v-rytmu-charlestonu-Nry-44588.jpg 4.4260
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , BB art
Originální název:

Twenties Girl, 2009


více info...
Nahrávám...

Komentáře (73)

Kniha V rytmu charlestonu

alekis
včera

I známá a oblíbená autorka nemusí mít pokaždé svůj den... což?
Že tohle vůbec někdo vydal a že já jsem to přečetla až do konce...

gossipavlina
17.11.2022

Pár knih jsem od Sophie K. už přečetla, takže jsem věděla, že její příběhy bývají lehce bláznivé. Ale V rytmu charlestonu bylo na můj vkus už ztřeštěné příliš.
Sadie, ale i Lara, takže obě mi neskutečně lezly na nervy, především v první polovině. V jednu chvíli jsem už byla rozhodnutá knih odložit. Na základě zdejších recenzí jsem nakonec vydržela. Druhá polovina knihy se už trochu uklidnila. Nicméně i tak jsem se těšila, až dojdu na konec.
Za mě celkové hodnocení: nic moc.


Petra-1
11.11.2022

Chtěla jsem pohodové a nenáročné čtení a přesně to se mi dostalo. Kniha má i lehce detektivní zápletku a vtipnou hlavní hrdinku.

Kaduri
08.10.2022

No, tak toto bol moc fajn:).
Hlavná hrdinka Lara nemá práve najšťastnejšie obdobie. Rozišiel sa s ňou priateľ. V práci je to čistá katastrofa. A ešte sa musí trmácať na pohreb 105-ročnej pratety, ktorú vlastne vôbec nepoznala.
Až na to... že prateta Sadie tak úplne neodišla. Je to duch. Pátra po svojom stratenom náhrdelníku. A jediný človek, kto s ňou dokáže komunikovať, je Lara...
Jedná sa o vtipné romantické čítanie s originálnou zápletkou. Niektoré scény boli už dohnané ad absurdum, ale nikdy to nepresiahlo únosnú mieru. Hlavne zo začiatku som sa schuti zasmiala. A neskôr... to bol moc pekný príbeh.
V rámci žánru hodnotím za 5.
Len jedna výhrada - knižka by si zaslúžila aktuálnejšiu, modernejšiu obálku.

Alienn
07.04.2022

Od této autorky a jejích knih čekám vždy jediné - nenáročnou, pohodovou a odpočinkovou četbu. A toho se mi dostalo i v tomto případě. Za mě doporučuji.

pollyn
09.12.2021

První polovina byla hodně hodně bláznivá. Dala mi zabrat. Ale druhá půlka? Paráda :) Od srdce jsem se nasmála :)

marcus0379
24.04.2021

dobrá kniha, zábavnější než Láska na zavolanou.
Jako "podobná" kniha se mi objevili Ptáci v trní. zajímalo by mě, ja by Ptáci vypadali, kdyby hlavní hrdinka byla duch.

Jezali
01.01.2021

Opět fajn příjemná kniha od této autorky.

1