V rytmu charlestonu

Lara měla odjakživa přebujelou fantazii. Ale teď snad přišla docela o rozum! Normální děvčata přece nevidí duchy. Jí se ovšem zjevil duch pratety Sadie - v podobě drzé dvacetileté dívčiny - a nutí Laru hledat ztracený náhrdelník. Jako by Lara neměla svých problémů dost: její nové firmě se nedaří, zkušenější kolegyně odjela do Indie a nehodlá se hned tak vrátit, a navíc se s ní rozešel přítel. Ale společné pátrání po náhrdelníku postupně nabývá na zajímavosti a romantice. Je snad pratetin duch odpovědí na Lařiny problémy a mohou se dívky od sebe něco naučit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/44_/44588/v-rytmu-charlestonu-44588.jpg 4.4210

Twenties Girl (2009)

Vydáno:, BB art

Kniha V rytmu charlestonu

Gallaxy

Zatím asi nejlepší kniha, kterou jsme od autorky četla. Některé pasáže sice ztřeštěné, ale příběh měl správnou gradaci, vyvrcholení i závěr :) Jen škoda, že Ed nedostal více prostoru.

jana79

Moc pekna knizka od moji oblibene autorky

Teresita
10.10.2018

Čtivá oddechovka s prvky nadpřirozena. Zajíměvě vykresleny některé charaktery, pěkný konec.

Aquagirl
06.10.2018

První zhruba třetinu knížky jsem byla trochu v rozpacích. Sadie mi lezla na nervy takovým způsobem, že jsem skoro přemýšlela, jestli tu knihu neodložím... A naštěstí neodložila :-) Protože ten příběh je jedním slovem úžasný. Vtipný, dojemný, s krásným poselstvím. A nutí člověka zamyslet se nad některými věcmi. Na konci mi ukápla nejedna slza.

iiiccc
23.08.2018

Skvělé propojení nadpřirozena a reality do oddechového počteníčka. Sadie byla tak kouzelná, až mi občas přišlo líto, že se nepřisála na mě :D

Bassetka
29.01.2018

Pro me nejhezci a nejctivejsi kniha od teto autorky. Pekny pribeh a uzasna oddechovka na dovolenou.

moonula
12.01.2018

Tahle spisovatelka mně dostala.
Náhodou jsem na ni kápla a to když mi byla podarována kniha Svatební noc od tchýně.Říkala jsem si co to zase bude za novodobou spisovatelku s tématem mladí a bohatí atd...Prostě nuda...
Proto než jsem tu novou knihu začala číst,pročetla jsem si recenze lidí a sehnala si ty s těmi nejlepšími doporučeními.Tato kniha zatím vede.Netušila jsem,že se najde ještě nějaký nový spisovatel který mně zaujme tak jako ti moji už dávno oblíbení,které stále vyhledávám a držím se jich s myšlenkou skvělé četby.Vidím,že jich existuje i více,jen je najít a k tomu většinou dopomůže náhoda..
Tato kniha " V rytmu charlestonu " ostatně podle mně by se spíše měla jmenovat "dívka z dvacátých let " o tom se taky pořád v knize píše je je-di-ne-čná....Prožívala jsem ji intenzivně jako bych to byla já sama kdo se stal součástí velkého trapasu,smutku,radosti pýchy a zklamání.Chvílemi nevíte zda se smát nebo se stydět.Kolikrát jsem hanbou odložila knihu a musela ten trapas co Lara způsobila a do čeho ji Sady namočila těžce rozdýchat.. Kdo tu knihu nečetl,tak má možnost.Začátek nemastný,neslaný jako na každém pohřbu,ale pak jak se to rozjede tak ta jízda je mazec.Když se to tak vezme my sice duchy nevidíme,ale kdo ví jak to vlastně doopravdy je..Kdo nám co našeptává a jako tak,kdo by nechtěl mít vlastního ducha a mít zjednodušené rozhodování i život.Náhody se sice dějí jen my netušíme odkud přichází a jak.

KateTheBlogger
04.12.2017

Knížka mi svoji zápletkou připomínala styl psaní A. Potter, byla v ní magie a nadpřirozeno, ale také příběh obyčejné holky, kterou jsem neměla ze začátku moc ráda, ale po přečtení musím uznat, že to je báječná knížka, která se mi prostě dostala pod kůži!