MartinJay MartinJay komentáře u knih

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Skvěle napsaná kniha. Severská krimi jak má být. Mrazivá a temná od první do poslední stránky.

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Velice dobře napsaná kniha. Doporučuji však číst chronologicky vydané knihy od autora. Mohlo by se stát, že vám utečou souvislosti .

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Opět velice dobře napsaná kniha. První díl ze dvou. Doporučuji však číst chronologicky vydané knihy od autora. Mohlo by se stát, že vám utečou souvislosti .
Oceňuji styl psaní, tj. několik dějových linek které se na konci jistě protnou.

Provedu! Provedu! Martin X

Zajímavě napsaná kniha, ale bohužel je to ten typ "jednou přečíst a založit". Knihu jsem koupil na doporučení. Jinak bych si jí asi v knihkupectví nevšiml.

17.08.2020 3 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

Syn černého hřebce Syn černého hřebce Walter Farley

Černý hřebec se vrací Černý hřebec se vrací Walter Farley

Černý hřebec Černý hřebec Walter Farley

16.08.2020 5 z 5

Skvěle napsané pokračování. Tato kniha se neomrzí. Vtipně a originálně glosuje současnou společnost a politickou situaci. Rozhodně doporučuji. Přečteno jedním dechem

14.08.2020 5 z 5

Mírné odchýlení od Staříka a Analfabetky, které však neztrácí na humoru. Opět velice zábavně napsané. Doporučuji.

14.08.2020 4 z 5

Alexandr Veliký - věštba Amónova Alexandr Veliký - věštba Amónova Valerio Massimo Manfredi

Budu se asi opakovat, ale jinak to napsat nejde. Skvěle napsaná knížka a pro mne i vzpomínka na dětství. Kniha je z 99 procent pravda, protože se jedná o historické skutečnosti. Samozřejmě, že tam jistě zapracovala autorova fantazie. Což je na druhou stranu dobře. Alespoň před sebou nemáme suchou učebnici dějepisu, ale poutavý román.

01.08.2020 5 z 5

Alexandr Veliký - Konec světa Alexandr Veliký - Konec světa Valerio Massimo Manfredi

01.08.2020 5 z 5

Přísně tajné příběhy II. světové války Přísně tajné příběhy II. světové války William B. Breuer

Skvěle napsaná kniha. Zajímavé a pro mne občas neznámé příběhy z Druhé světové války. Doporučuji

01.08.2020 5 z 5

Skvěle napsaná knížka. Chytne a nepustí. Dalo by se říci, že se jedná o pokračování Stoletého staříka. Nemyslím si to. Děj se odehrává nezavisle na předchozí. Doporučuji všem kdo mají rádi zábavnou literaturu.

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Skvěle napsané. Doporučuji první přečíst knihu Šelma. Způsob vyprávění je trošku jiný než na jaký jsme zvyklí. Někomu nemusí sednout. Když knize dáte šanci, tak nebudete litovat. Chytne a nepustí

01.08.2020 5 z 5

Stoletý stařík nemusí sednout každému. Pro mne je to však humorně napsaná knížka. Hrdina je sympatický starý pán, který vypráví svůj život. A věřte mi, že to je zajímavý život. Knížku doporučuji.

26.07.2020 5 z 5