Černý hřebec

Kniha o dobrodružství a odvaze. Začalo to na lodi jménem "Drake", kde se plavil pihovatý chlapec Alexander Ramsay, říkali mu Alek. Alek jel z prázdnin z Indie od strýčka Ralpha. Jeli několik dní než dorazili do Afrického přístavu. Začali nakládat zboží, ale Alek si toho nevšímal, dokud vzduchem neprojelo zaržání. Alek zjistil, že na loď nakládají koně. Byl černý jako uhel a divoký arabský hřebec. 1. vydání...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28914/cerny-hrebec-cerny-hrebec-vwl-28914.jpg 4.3124

Černý hřebec 1.

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

The Black Stallion, 1999

Kniha Černý hřebec

MartinJay
16.08.2020

Nádherná kniha, vždy když jí vezmu do ruky vrátím se do dětství. Doporučuji

hana4834
12.05.2020

Naprosto skvělá kniha nejen pro mládež.

Janeyx21
02.04.2020

Černý hřebec je moje absolutní srdcovka už od dětství. Je to jedna z knih, které jsem četla několikrát.

Halt468
05.02.2020

Super! Super! Super!

martin2133
12.07.2019

Kniha mého dětství. Přečtená několikrát. Srdcovka. Dokonce nyní když mě přepadne splín si jí rád přečtu.

smajiska
17.03.2019

Četla jsem ji před lety, takže už si toho bohužel moc nepamatuji :( Každopádně ale vím, že jsem ji četla víckrát a byla z ní docela nadšená.

zelena_zabicka
20.09.2018

Krásný příběh, jehož potenciál zdaleka nebyl rozvinut. Děj je nabitý událostmi, napětím a dobrodružstvím - bohužel na pouhých 130 stránkách, což čtenáři neumožní se do toho hlouběji dostat a prožít si to. Takhle plujete pořád jen tak na povrchu děje, sotva si to začnete trochu užívat, už je to vyřešeno, dokonáno. Většinou se setkávám spíše s romány, jimž jde přílišná nataženost na škodu, tady je to naopak - kdyby těch stránek bylo 3x tolik, bylo by to tak akorát.

Szekynka
02.03.2018

Kniha mého mládí. Srdcový příběh pro každého, kdo miluje koně.