Martina99 Martina99 komentáře u knih

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Přišlo mi, že se tam nic moc neděje a na posledních stránkách se děje vše. Sekretářka pracuje, jakoby shlédla všechny série kriminalek. Dočetla jsem to jen proto, abych zjistila, kdo je vrah.

15.10.2018 2 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Thomas Harding

Na začátku jsem se lekla, protože kniha je napsána ve stylu dokumentu, ale když jsem se zbavila pocitu, že slyším známý hlas v telce, tak kniha byla velmi čtivá a hodně zajímavá. Líbilo se mi, že popisuje osud domu a jeho obyvatel a ne jedné rodiny.

30.09.2018 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Byly tam momenty, kdy jsem se opravdu od srdce zasmála. Nicméně jsem měla občas pocit, že čtu červenou knihovnu, možná proto mě více bavila druhá polovina knihy. Kniha je čtivá a vtipná, občas smutná. Ale jsem ráda, že jsem si jí přečetla.

26.09.2018 3 z 5

Věra Čáslavská – Život na Olympu Věra Čáslavská – Život na Olympu Pavel Kosatík

Takoví jsou podle mě olympionici, že kromě talentu je to hlavně tvrdá dřina. Co se týka Věry Čáslavské je to osobnost a v knize jde vidět, že vlastně doba, ve které se žila s ní vždy zametala, ať už za Socialismu, tak i za doby bulvárních médií.

16.09.2018 5 z 5

Opravář osudů Opravář osudů Robert Fulghum

Už dlouho se mi nestalo, abych knihu přečetla za pár hodin. Příběh nebo spíše příběhy mě nutily pořád pkračovat. A ráda bych i pokračovala, ale přišel konec knihy

22.08.2018 5 z 5

Senzační sestry Turnerovy Senzační sestry Turnerovy Juliette Fay

Mám ráda příběhy z dob prohibice v Americe. Je to úžasný příběh o tom, jak rodina drží pohromadě a o přátelství mezi "kočovníky".

21.07.2018

Medová smrť Medová smrť Hanni Münzer

Zajímavý příběh a obsahuje vše, lásku, špionáž, válku. Těším se, až si přečtu příběh o Marlene.

23.06.2018 3 z 5

Jeden kluk z milionu Jeden kluk z milionu Monica Wood

Hezký příběh, o lidech, kteří až když někoho ztratí, tak zjistí, že jim chybí a nebo že někoho takového potřebovali.

11.06.2018

Víkend v Londýně Víkend v Londýně Jan Folný (p)

Zajímavý příběh a osudy lidí. Ale na začátku to znělo hrozně depresivně. Ale jinak to byl docela strhující příběh.

19.05.2018 4 z 5

3x na horké stopě 3x na horké stopě Miroslav Macek

První příběh jsem si říkala, že se zapletl s každou ženskou ve městě, že je snad pes, který se vrhne na každou co jde kolem :-) Konec mě tedy hodně pobavil.
Ve druhé jsem se pořád nějak neuměla zorientovat - přišla mi nejslabší.
U třetí jsem tipovala, že to bude nějaká socha :-) Ale příběh mě pobavil.
Celkově mi přišly příběhy občas trochu zmatečné a párkrát jsem se musela vrátit a přečíst to znova.

13.05.2018 3 z 5

Léto modelky Léto modelky Pavlína Pořízková

Začátek byl uvěřitelný, postupem času jsem si říkala, jak holka bez sebedůvěry může dělat hezké fotky. A v závěru se z holčičky stane sebevědomá žena. Konec to zkazil kýčovitou romantikou.

11.05.2018 3 z 5

Retro ČS 3 Retro ČS 3 Michal Petrov

Stejně dobré, jako predchozí díly. Opravdu líbí se mi fotografie a články.

26.04.2018 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Taková červená knihovna. Konec byl na mě až moc přeromantizovaný, ale kniha na mě působila mile. Trochu mi vadilo - protože jsem měla pocit, že uprostřed knihy se změnil překladatel, protože čestina hlavně na konci knihy byla nespisovná a v tom romantickém příběhu zvláštně.

25.04.2018 3 z 5

Římské jaro paní Stoneové Římské jaro paní Stoneové Tennessee Williams (p)

Kniha byla zajímavá, jen jsem se nemohla zbavit představy mohutných rób a on se děj odehrával po válce.

18.04.2018 3 z 5

Přítelkyně z domu smutku Přítelkyně z domu smutku Eva Kantůrková

Budu si muset pustit i ten seriál, protože celou dobu jsem se snažila určit kdo koho vlastně hrál :-)

Ale kniha mě bavila, byla to směs různých osudů.

16.04.2018 4 z 5

A nakonec Vánoce A nakonec Vánoce Petr Šabach

Milý příběh. Takové čtení na večer.

07.04.2018

Muž se psem Muž se psem Zdeněk Jirotka

Zajímavé čtení, občas jsem se ztratila, ale hned našla ☺

31.03.2018 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Příběh mě vždy pobaví a i trochu rozesmutní.

29.03.2018 5 z 5

Sidonie Nádherná a konec střední Evropy Sidonie Nádherná a konec střední Evropy Alena Wagnerová

Příběh o zajímavé ženě a rodinné historii. Místy trochu nudnější, ale jinak dojemný.

19.03.2018 4 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Zajímavý příběh. A těším se až v létě tu vilu navštívím.

14.03.2018 4 z 5