A nakonec Vánoce

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tři nové příběhy zasadil Petr Šabach do města v americkém státě Massachusetts, které dobře zná, protože zde žije jeho syn a vnoučata. V atmosféře Halloweenu a Vánoc prožívá svá drobná dobrodružství dvojka sehraných kluků, vypravěč Damián a frajer Robinson, kteří stihnou pohřbít mravence i prožít první milostná vzplanutí. Zkušený autor bestsellerů Hovno hoří a Občanský průkaz nám tak připomíná, že svěží vnímání světa nemusí být přímo závislé na věku člověka. Klukovský pohled je možné si uchovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271159/big_a-nakonec-vanoce-KzL-271159.jpg 3.4109
Nahrávám...

Komentáře (33)

Kniha A nakonec Vánoce

Ladis777
24.10.2020

Po knize jsem sáhl, protože jsem si chtěl rozšířit čtenářskou zkušenost se Šabachem a kniha mě docela potěšila. Vtip, nadsázka, sarkazmus, příjemně otevřený konec.

pavlačinka.1
22.06.2020

P.Šabach-pro mne jistota...humor, odpočinek....:-))


Lenny33
15.06.2020

Tři krátké povídky ze života kluka s ADHD. Občas měl zajímavý pohled na věc a řešil to, čeho by si ostatní ani nevšimli.
Neurazí, nenadchne. 3*

Natyna3
23.12.2018

Milá jednohubka, která ale bohužel nenaplnila mé očekávání a nenavodila vánoční atmosféru. Jsem ale ráda, že jsem touto cestou poznala některé z děl pana Šabacha.

Etule
20.12.2018

Taková milá jednohubka.

HanKasp
06.11.2018

Oddechové čtení do vlaku. Zpočátku první povídky jsem se úplně nechytala. Jsem zvyklá přece jen na podrobnější popis osob. Jak jsem se ale dostávala dál, začalo se vše propojovat a vyšlo z toho nakonec velmi příjemné čtení. Také se člověk dostal k tématu onemocnění ADHD a známé hudební skupině ACDC. :) Pozor nezaměňovat.

Doporučuji si též přečíst renenzi Americké pelíšky. Myslím, že mi pomohla v knize mnohému pochopit.

Vilma232
19.09.2018

Napřed jsem trochu hledala to, co tak důvěrně znám ze starších knížek, které byly většinou spojeny s naším důvěrně známým prostředím. Ale asi to v příběhu z ciziny úplně nejde. Nicméně ten laskavý humor tam je a český pohled na americký život se mi moc líbil.

Damato
03.07.2018

Po přečtení jsem se vrhla na zdejší komentáře a - ejhle, jak je člověk ovlivnitelný názorem druhých. Knihu jsem po dočtení s povzdechem zavřela a myslela si,.... kdepak se mi ztrácí Šabach... a chtěla napsat slušný, ale neohvězdičkovaný komentář. A najednou nad komentářem splín- jeho poslední kniha, tak to přece nemohu nechat bez hvězdiček, je o jeho vnoučatech- tudíž o jeho rodině.... no to přeci za hvězdičku taky stojí.... tak pane Šabachu, za všechny ty vaše knihy, které tak ráda čtu, protože jsou o mém dětství, dospívání a vlastně o životě plném smíchu, slzí, cukru i soli..... a ať se vám tam nahoře moc hezky kouká na to, jak my se tady nad těmi knihami , které jste stačil napsat , usmíváme, mračíme a prostě žijem....

1