martina5069 martina5069 komentáře u knih

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

Ježiš to bylo pěkný ještě teď se usmívám škoda že takových příběhů není víc zrovna takový odreagování sem vážně potřebovala takže určitě dávám 5 hvězdiček a doporučuji přečíst protože si příběh Cadena a Lauren určitě zamilujete stejně jako já a jak se dočtete v komentářích pode mnou tak je to opravdu krásná pohádka :-)

17.04.2015 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Nedočteno

02.04.2015 1 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Právě dočteno a musím říct že ze začátku sem se musela do knihy nutit a četla ji asi na 5 krát ale nakonec včera a dneska sem se do knihy tak zažrala že sem se těšila až budu moct zase číst :-) Takže začátek docela nuda a přemýšlela sem že se na knihu vyprdnu ale nakonec sem si vzpoměla na recenze co ste sem psaly a Řekla sem si třeba to bude vážně v pohodě příběh a on fakt byl nejvíc se mě líbila asi ta nemoc a ten konec ale víc detailů prozrazovat nebudu a vážně nedejte na první dojem a zkuste se začíst bude ás to bavit stejně jako mě a ty ostatní :-)

31.03.2015 4 z 5

Boj o trůn Boj o trůn Amanda Hocking

Musím dát 5 hvězdiček protože tenhle díl je prostě boží stejně jako ty předchozí akorád je tam víc akce je i trošku smutnej ale musím dát i zápornou recenzi a to je že se mi nelíbilo jak byl ten konec potom strašně naňahňanej na sebe a rychle skončil :-( Klidně by šlo ješte třeba na 2-3 kapitoly pokračovat :-D A mrzelo mě že už sem u konce protože autorka umí vážně strašně čtivě psát.Tyto knihy se staly stejně jako " Lovkyně snů" mými oblíbenými DOPORUČUJI !!!!!!!!

16.03.2015 5 z 5

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

No sice mi trvalo přes měsíc než sem knihu dočetla protože nebylo moc času ale sem zvědavá jak to celé dopadne :) Teď mě docela mrzí že sem si přečetla některé recenze a vím s kým Wendy nakonec zůstane ale psát to sem nebudu a kazit těm ostatním kdo knihu nečetl moment překvapení . A poslední věc že mám knihu jak v pdf tak original knihu a v pdf formátu není na konci "slovník trylštiny" a ještě bonusová povidka od Amandy což mě docela mrzelo kdyŽ sem knihu občas četla přes mobil v čekárně u doktora nebo jízdou mhd takže k dočtení knihy sem se nakonec dostala až teď.No nic začnu číst poslední z trilogie a těším se na dalši dobrodružství Wendy a jejích přatel.

04.03.2015 5 z 5

Tak trochu žít! Tak trochu žít! Nancy Warren

Na knihu jsem narazila úplně náhodou a zaujalo mě že harlequin má i nějakou erotickou knížku protože my co jsme četly harlequina když nám bylo tady nějakých 15 tak si tam žádnej sex nevybavuju pokud ano tak byl max na 1 stránku a konec že ? No a musím teda říct že mě to i bavilo i nebavilo ale už jsem z těhle knížek prostě vyrostla. Klasický harlequinský příběh kluk potká holku zamilujou se rozejdou se je tam zápletka která se pak vyřeśí a nakonec spolu zůstanou toď vše konec tečka .....

05.01.2015 3 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

No přemýšlela sem kolik dát hvězdiček a nakonec musím dát čtyři. Začátek knihy mě moc nebavil a přemýšle jsem jestli knihu odložit a vykašlat se na to navíc jsem se v knize docela ztrácela ale opak je pravdou že od půlky knížky se se prozménu nemohla odtrhnout.
Příbéh tudíž napínavej a supr! Chtěla jsem napsat nějaký ten spoiler ale tu radost vám neudělám a knihu si přečtěte. Jediné co nevím jak popsat a za to dávám vlastně o tu hvězdičku míń je že m´kniha otevřený konec a jelikož nikde nemůžu sehnat druhý díl v češtině ke stažení tak jsem docela naštvaná ale jakmile bude někde ke stažení jdu okamžitě do dalšího dílu bez přemýšlení no a jelikož je tohle moje první kniha od této autorky tak si od ní určitě přečtu dalśi knihu protože mě její styl prostě baví :-)
Aaaaa DOPORUČUJI :-)

30.12.2014 4 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Naprostej mazec :-) Strašně dlouho sem nad knížkou otálela a pak sem se rozhodla že si jí přečtu a jak to dopadlo? No asi v půlce knížky sem valila do knihkupectví pro další dva díly!
Pŕíběh je totiž úplně boží jenom mě mrzí že sem si tady přečetla spoilery protože sem myslela že když je zamilovaná do Fina tak to bude i pokračovat ale jak vidím tak nebude a to mě mrzí. Ale tak třeba Loki nebude takovej blb jak si myslím i když Fina sem si zamilovala hned :-) No a ted´ hurá na dalši díl.....

21.10.2014 5 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

No tak tedy čím začít? Podle recenzí co sem tu četla souhlasím s dzafikem musela sem se taky nutit do čtení proto mi dočtení trvalo tak dlouho :-( Potom tu píšete že je to srovnatelné s padesát odstínů šedi no abych řekla pravdu tak je i není ale jen proto že se tam oběvují některé věty a děj je hodně podobný ale jinak sou to dvě odlišné knihy a musím říct že se tu píšou kraviny když tu vykládáte že kniha měla víc děje než odstíny a důvod? Protože první část knihy mě bavila když se kočkovaly a neměly se rádi ale potom co spolu začly šu..t tak to bylo jenom o tom a přestalo mě to bavit hlavně kdyź se po jednom aktu udělala na 3 stránkách 5krát to fajt ne!!! A ten konec byl jasnej když má mít kniha pokračování a jak to asi dopadne? Druhej díl se k ní vratí a zas to bude jenom o sexu no a ve tretím se vezmou a budou mít děti.Tím chci říct že do dalších dílů určitě nejdu ale narozdíl od některých z vás půjdu do těch odsínů protože to má aspoň rozvinutej děj né jak tahle slátanina!!!

15.10.2014 2 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Nádherná knížka těším se na další knížky od tohoto autora. Jenom sem hodně překvapená že sem viděla film a byl sice podobný ale kniha mě chytla za srdce protože byla lepši jenom mé mrzel ten konec kdy mi ukápla i slzička. Konec vážně smutný :-( Hltala sem to po stránkách takže mazec :-) DOPORUČUJI !!!!!

02.10.2014 5 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Ani nevím co k tomu říct .... První část knihy mě úplně pohltila a pak najedou sem měla problém knihu dočíst protože mě nudila. Celá kniha se odvíjí od autohavárie a popisování hrdinčiny minulosti ( jako duch) s rodinou přátely a její lásce k hudbě která jí nakonec přivede zpét k životu. Námět byl hodně zajímavý ale sem ráda že kniha měla tak málo stránek :-( No a pak jsem viděla jsem film a musím říct že se mi líbil víc neź kniha takže koukněte / přečtěte a posuďte si sami :-)

26.09.2014 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Já chci mít taky doma takovýho Christiana Graye :-) Tenhle díl mě přišel trošku napínavější oproti prvnímu sem zvědavá na třetí i když podle komentářů co se tu píšou to mohlo prý skončit tímhle dílem ale zvedavost je prvít a i když tuším co v tom posledním asi bude tk do toho půjdu ale jako u minulého dílu si dám chvíli pauzu než si ho přečtu :-)

20.09.2014 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Naprosto skvělá knížka četla se jedním dechem jenom mé mrzí nebo sem možná ráda že sem nejdřív viděla film a potom si řečetla knížku. Film byl super ale knížka mě pŕišla lepší :-) Bylo tam víc romantiky mezi Tobiasem a Tris. No zhltla me to za chvilku a rozhodné to nebude naposledy co sem jí četla a jakmile bude možnot tak si půjdu koupit další díl :-) Jinak jenom vřele DOPORUČUJI !!!

11.09.2014 5 z 5

Osudové rozhodnutí Osudové rozhodnutí Lisa McMann

Už mám přečtenou celou serii a tenhle díl byl asi nejslabší a nejsmutnější ale musím říct že rozhodně nelituju toho že jsem si sérii přečetla a nebyl to zbytečně promarněný čas :-) DOPORUČUJI !!!

04.09.2014 4 z 5

Vstříc temnotě Vstříc temnotě Lisa McMann

Ještě lepší než první díl.Četla sem pokaždé když jsem měla čas a hltala stránku po stránce sem strašně zvědavá na poslední díl :-)

27.08.2014 5 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Přečetla,zavřela a valila do knihkupectví pro další díl :-D Tak tahle knížka mě naprosto dostala je perfektní musím říct že je mi teď i líto že sem dala temným vizím tolikm hvézdiček ptž tahle kniha a doufám že i celá série je naprosto boží a nemůžu se od knížek odtrhnout. Co ještě můžu dodat tak že to urćitě není naposledy co si to čtu rozhodně si je nechám ve stvé knihovně a ćasem si je pŕečtu znova :-)

24.08.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Nezbývá mi než dát 5 hvězdiček. Kniha byla boží a ani vlastně nevím co k tomu dodat protože nemám slov :-/ Od začátku do konce byla skvělá. Možná k tomu jen řeknu že nejlepší byla ta poslední kapitola s dopisem to se mi i atajil dech a podle recenzí co tu píšete asi nejsem jediná komu ukápla slza :-( Téším se na dalśí knihu od tohoto autora a pořád ještě nechápu a asi nikdy nepochopím jak chlap může napsat pŕíběh který vyprávý jako žena a dokáže se do ženy i vcítit. No rozhodně to nebyla moje první ani poslední kniha od tohoto autora a samozřejmě ji dávám do doporučených :-)

20.08.2014 5 z 5

Carmilla (převyprávění) Carmilla (převyprávění) Josef Pepson Snětivý (p)

Čtivá, chytlavá, zajímavá ....

09.08.2014 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Konečně mám dočteno a musím říct že se mi to líbilo víc než božský bastard ve kterém pořád souložily a on jí trhal kalhotky ale zase se mě líbilo že to bylo z pohledu obou kdežto v odstínech šedi mluvila jen Ana.
Co mi vadilo tak že se tam pořád opakovalo má vniřní bohyně a že jí řikal baby to mi tam hodně vadilo. No sem zvědavá na další díl ale dám si na chvilku pauzu protože 600 stránek dá pořaně zabrat :-)
Jinak ještě v porovnání s bastardem se mi líbila i obćasná romantika a vlastně celkově to rozepisování, že to nebylo jenom o sexu ale o pochopení dvou různých lidí kteří se do sebe zamilovaly ale jeden se to bojí říct a druhý zas neví co chce.
Moje schrnutí je že se mi kniha líbila na 5 a půl hvezdićky :-D

07.08.2014 5 z 5

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

Neměla jsem teď moc času číst proto mi to trvalo tak dlouho přečíst poslední díl no a moje pocity? Asi nejlepší byla jednIčka, dvojka ušla a trojka byla asi nejvíc napínavá podle očekávání to dopadlo dobře a kaitlyn zůstala s tím lepším :-D Jinak sem ráda ťe sem si tyhle knížky přečetla i když sem o nich hodně pochybovala po tom co sem od autorky četla i pár knížek upířích deníků a mile mé to překvapilo. Myslím že se k téhle autorce ještě někdy v budoucnu vrátím.... ale až za nějaký čas :-)

21.07.2014 4 z 5