Osudové rozhodnutí

Myslíte si, že vidět, o čem ostatní sní, je skvělé? Naopak, je to děsivé, nebezpečné a může vás to stát i život. Jmenuju se Janie a věřila jsem, že vím, co mě v budoucnosti čeká. Myslela jsem si, že jsem s tím smířená. Nesnesu však pomyšlení na to, že stahuju Cabela s sebou. On je skvělý a já na pokraji sil. Musím navždy zmizet, aby mohl žít naplno. Může můj osud zvrátit cizinec, který mi vstoupil do života? A opravdu mě čeká jen zlověstná budoucnost a ani plamínek naděje na lepší dny? Musím si zvolit, čas běží a jde o život......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/136484/osudove-rozhodnuti-136484.jpg 3.7202

Lovkyně snů (3.)

Gone (2010)

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Kniha Osudové rozhodnutí

brzda.
23.04.2018

Sérii jsem přečetla jedním dechem.

Market116
13.10.2017

Je to velmi hezké ukončení série. Ale trochu se dalo čekat, jak to skončí. Musím říct, že se mi knihy líbily, už jen proto, že byly napsané jiným stylem, než na jaký jsem zvyklá a nadchlo mě to. Moc ráda jsem si je přečetla. Janie s Cabelem mi budou trochu chybět.

lumul
22.10.2016

Možná by to nebyla taková nuda,kdybych četla předchozí díly :/

jesterka.as
25.09.2016

Nejslabší díl, docela zklamání, jelikož se v něm vlastně "nic neděje" :(

sarahmoon
02.09.2016

Po předčtení 1 a 2 dílu jsem se nemohla dočkat až si dočtu sérii, bohužel v knihovně dlouho nebyla ... po čase jsem si znovu přečetla konec první knihy a celou druhou, aby mi to pěkně navazovalo a s nadšením jsem si brala třetí knihu... odkládala jsme ji celkem zklamaná. Nebyla špatná, ale očekávala jsme od ní víc.

deedulka
26.11.2015

Slabší díl, kterému chyběl náboj. Žádná mise se nekonala, šlo spíše o dilema mezi izolací a prací lovkyně snů. Janie řeší toto dilema a vztah ke Calebovi, přičemž se do jejího zmatku přimotá ještě další postava. Hodně jsem přeskakovala odstavce s popisy vnitřních pocitů, abych se dostala aspoň k nějakému příběhu, co by mne zaujal.

nikkifinn
20.04.2015

Lepší jak drátem do oka...

Temná.Maky
18.03.2015

Série skvělá:D Nevím proč ale jak je to napsané tak se mi to lépe četlo a bylo to zajímavější:D

pro mládež sny noční můry

Lisa McMann

Lisa McMann