martina5069 martina5069 komentáře u knih

Posedlost Posedlost Lisa Jane Smith

Musím dát o jednu hvězdičku míň protože ten předešlý díl se mi líbil víc. Chtěla sem si dát na chvilku pauzu od temných vizí a začít číst něco jinýho ale nakonec sem otevřela i trojku. Uvidíme jak to všechno dopadne :-)

08.07.2014 4 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

No musí říct super na to že sem upíří deníky zavrhla tak sem se hodně dlouho přemlouvala jestly mám knížku vůbec číst ale tak když už mi pŕítel koupil první dva díly tak sem si řekla že to zkusím a hned po první kapitole sem věděla že to bude supr ! Kdybych měla víc času tak mˇam knihu přečtenou snad za dvba večery a to mé to normálně trvá tak týden :-D Jen mě to trochu pŕipomělo právé ty upíří deníky a stmívání v tom že se zas rozhoduje mezi dvěma borcama :-D Jinak doporučuju kniha má všechno napětí akci i romantiku těším se na další díly :-)

01.07.2014 5 z 5

Dovolená s tátou Dovolená s tátou Dora Heldt

I když čtu poslední dobou jenom eroťárny nebo scifi o upírech tak sem podle recenzí zkusila tuhle knížku a musím říct že supr byla sem překvapená že mě to bavilo. Kniha je velmi vtipně napsaná sice mi trvalo chvilu než sem jí přečetla (asi 14 dní) ale nakonec sem u konce. Kniha má vlastně všechno,vtip,trošku romantiky, záhadu a samo že šťastný konec ale co mě překvapilo tak že jsem u další knihy postřehla že autoři rádi opakují věci tím myslím v těhle knize "že si jdou zapálit cigaretu" a v knize opus číslo sex zase autorka píše že si otevřela knížku a četla. To byla jen taková moje poznámka které sem si všimla :-) Přemýšlím jestly dát knihu do doporučených ale asi to nechˇam na ostatních podle uvážení jestly ji tam dáte nebo ne :-D

25.06.2014 4 z 5

Zlatovláska a jiné pohádky Zlatovláska a jiné pohádky Karel Jaromír Erben

Klasické pohádky K.J.Erbena. Můj přítel jí prý četl jako malý tak sem zapátrala v antikvariátech a našla. Knížka mě okamžitě posunula zpět do ďetství kdy sem koukala na zlatovlásku v televizi :-) DOPORUČUJI

17.06.2014 5 z 5

No můj dojem z téhle knížky ani nevím ze začátku se tam řešilo pořád to stejný a nakonec když to začlo být zajímavý tak to autorka utla. řekla bych že se mi z knížky líbily jen poslední tři kapitoly a skončily drív než začly což je škoda protože by to autorka klidně mohla ještě o nějakou tu kapitolu a myslím si že nejsem jediná kdo by dal víc hvězdiček než já teď tři. Mám v plánu začít číst další knihu od téhle autorky tak doufám že se mi zalíbí víc ale jinak co ještě dodám tak to byla příjemná oddechovka.

15.06.2014 3 z 5

Když jsem tak inteligentní…, proč se stále a stále zamilovávám jako úplná blbka? Když jsem tak inteligentní…, proč se stále a stále zamilovávám jako úplná blbka? Gabriela Acher

Přemýšlím jestly dát vůbec nějakou hvězdičku ale zas na druhou stranu si říkám že tam bylo pár vtipných hlášek tak ji tam nechám jinak mě tato kniha moc nenadchla

08.06.2014 1 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

No ani nevím co k tomu dodat..... Úžasnej erotickej román o vztahu na pracovišti,který se nakonec přehoupl v lásku a nečekaně to dobře dopadlo.Líbilo se mi střídání dialogů hlavních hrdinů a to jak se furt kočkovaly. Urćitě knihu doporučuji a nemúžu se dočkat až si přectu dalšího bastarda :-)

08.06.2014 5 z 5

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Podle mě nejlepší díl z celé série nevím čím to je ale první tři dĺy dobrý ale jakmile začla ten deník psát Bonie tak mě to nějak začlo bavit víc tak sem si přečetla další díl a už to stojí zaprd teď čtu soumrak a přemýšlím jestly číst i dalši knihy

02.06.2014 4 z 5

Opus číslo sex Opus číslo sex Denisa Mašková

Mě se tato kniha hrozné líbila nemohla sem se odtrhnout od čtení jen se nemůžu rozhodnout jestly mě konec sklamal nebo ne čekal jsem že to dopadne trošku jinak ale i tak sem ráda že sem si knihu přečetla i když ze začátku jsem se hodně rozhodovala jestly knihu čist nebo ne ale uďelala jsem dobře.Chvílemi jsem se i zasmála protože ty starý známý hlášky sou supr. Jako určitě doporučuju je to taková lehká oddechovka o jedné holce která je svá a řeší vztahy s chlapama :-)

02.06.2014 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Nemám slov a myslím že budu mluvit za víc lidí,že lepśi básnická sbírka ani není

29.05.2014 5 z 5

Ples zamilovaných Ples zamilovaných Maggie Shayne

Mě osobně se tahle knížka líbila je to vlastně jedna knížka složená ze tŕí které na sebe navazují. Myslím si že romantičky si při deštivých većerech urćitě smlsnou :-)

29.05.2014 4 z 5