Posedlost

Skupina středoškoláků s paranormálními schopnostmi, kteří se sešli v Zetesově institutu, aby své nadání rozvíjeli, odhalí skutečné záměry výzkumného týmu a musí utéct. Mají jedinou naději, a tou je záhadný bílý dům, který všichni viděli ve společném snu. Kromě obtížné cesty je však čeká i řešení dalších problémů a vztahů. Od osudné noci, kdy všichni utekli ze Zetesova institutu, se Gabriel změnil. Přestože Kaitlyn jeho podivínské chování děsí, zároveň ji to k němu přitahuje a chce zjistit, co za tím vězí. Současně se začínají dít zvláštní věci, které naznačují, že je jim v patách někdo, kdo má stejné schopnosti jako oni sami… Podaří se jim najít bílý dům? Nebo už je pro ně příliš pozdě? Druhý díl napínavé série Temné vize....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119586/temne-vize-posedlost.jpg 4396

Temné vize 2.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Possessed, 1995

Kniha Posedlost

Alethea_k

Potěšilo mě, že jsou na útěku. Zase hrozně naivní, hl. hrdinové moc důvěřiví, ale utíká to samo, přečtené za chvilku a o zábavu máte postaráno. Odpočinkovka.

Veronikados
31.07.2020

Kniha byla opět spíš průměrná. Pokud si pamatuji, líbila se mi o trošičku více než první díl, snad kvůli Gabrielovi. Na vyprávění z pohledu třetí osoby jsem si už vcelku zvykla a brala to jako takovou nedílnou součást. Jinak doporučuji, hodnocení 85% (4.3 hvězdičky)

janelka2
14.05.2019

No až na to, že už mě začínají štvát nehynoucí láska během jednoho týdne tak celkem dobré. Je to takové jednodušší asi pro mládež. Poslední díl si ale určitě přečtu.

Ivka14
02.09.2018

Druhá kniha mě bavila méně než první. Kdyby autorka chtěla, mohla z těch tří udělat jednu. Ale jinak doporučuji a moc se těším na poslední dil.

LMFantasy
28.09.2017

Opäť skvelé čítanie, síce tu už mi Kait troška išla hore krkom, ale inak super :)

KateChatt
18.03.2017

V tomhle díle mě často štvala Kait, s tím svým "Rob tohle, Rob tamto'' a taky tím jak moc věřila, že v Bílém domě vyřeší všechny jejich problémy, na druhou stranu ji trochu chápu, prostě chtěla mít naději. Co se týče ostatních, tak ti všichni jsou úžasní.

Tigergirl
18.11.2016

Tak musím říct, že druhý díl je mnohem povedenější než ten první.... Jednička nebyla špatná a od jejího pokračování jsem mnoho neočekávala, přesto jsem se ale dala do čtení a jsem za to ráda :) Rozjezd byl trochu pomalý, ale potom už jsem knihu hltala a byla zvědavá na další a další kapitolu, tak že jsem ji dočetla skoro za jediný den :)

aria12300
22.10.2016

Sice Upíří deníky jsem nečetla, ale vím podle seriálu, ale Temné vize jsou prostě krásné. Od jedničky jsem se nemohla odtrhnou a dvojku jsem přečetla hned za den. Dokonce mi vehnala slzy do očí což se stalo poprvé u mých knih. Prostě mi bylo Gabriela až moc líto, že se k němu všichni chovají nepřátelsky. Doufám že se v posledním díle vše vysvětlí :)