Když jsem tak inteligentní…, proč se stále a stále zamilovávám jako úplná blbka? https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155075/bmid_kdyz-jsem-tak-inteligentni-proc-se--LFf-155075.jpg 1 14 1

Vědecká studie doktorky Prudencie Skeptické z výzkumného institutu JSML (Jako svobodná myslím lépe) prokázala, že v průběhu historie muži brázdili oceány, aby hledali nové světy, zatímco ženy brázdily oceány, aby se provdaly za někoho, koho v životě neviděly; muži při hledání původu života prozkoumali moře, země, hory a vesmír, ženy prozkoumaly nebesa, moře a zemi při hledání vysněných princů; muži se usilovně zabývali dešifrováním genetické mapy, zatímco ženy se zaměstnávaly dešifrováním mužů. A víte proč? Protože my ženy jsme až dosud žily, generace za generací, nakažené virem romantismu: je to velmi nakažlivý virus, který, stejně jako celulitida, napadá jenom nás ženy. Jeho jménem pak provádíme takové pošetilosti, že vidíme prince v žabácích, zamilujeme se do Drákuly nebo provozujeme sex bez ochrany. Tato zábavná, ale nikoho nešetřící kniha plná ženských hormonů, hledá odpověď na otázku, kterou si neustále klade Julie uvnitř nás: když jsem tak inteligentní, proč se stále a stále zamilovávám?... celý text

Literatura světová Fejetony, eseje Humor
Vydáno: , Pragma

Si soy tan inteligente… ¿por qué me enamoro como una imbécil? , 2003

martina5069
08.06.2014 1 z 5

Přemýšlím jestly dát vůbec nějakou hvězdičku ale zas na druhou stranu si říkám že tam bylo pár vtipných hlášek tak ji tam nechám jinak mě tato kniha moc nenadchla

uruguayská literatura hispanoamerická literatura muži a ženy

Autorovy knížky

Gabriela Acher
uruguayská, 1944
2008  27%Když jsem tak inteligentní…, proč se stále a stále zamilovávám jako úplná blbka?

Kniha Když jsem tak inteligentní…, proč se stále a stále zamilovávám jako úplná blbka? je v