Dívka, která sahala po hvězdách

Emily Benedictová přijíždí do pitoreskního jižanského městečka Mullaby v Jižní Karolíně v naději, že se dozví víc o životě své matky, obklopeném mnoha hádankami. Ale od chvíle, kdy dívka vstoupí do domu, kde její matka vyrůstala a kde žije její podivuhodný samotářský dědeček, jehož zatím nikdy nepotkala, nestačí se divit. Ostatně celé Mullaby, kde existují rodinná tajemství, za nimiž stojí snad jen kouzla, je poněkud zvláštní místo. Jak jinak si vysvětlit, že zde žije muž tak vysoký, že dohlédne za obzor. A to je jen začátek…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158396/divka-ktera-sahala-po-hvezdach-158396.jpg 4.2242
Literatura světová, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Girl Who Chased the Moon, 2010

Kniha Dívka, která sahala po hvězdách

helenkan

Docela pěkný příběh s trochou tajemství a kouzla. Oddechovka jak má být.

Christine-Marie
03.10.2020

Moc milá, oddechová knížka se špetkou kouzla. Vůbec jsem netušila, jak rychle u ní dokážu vypnout :)

crazyslunicko
14.07.2020

Kouzelný příběh o lidech, kteří mají své předsudky i své tradice. Obálka vypadá na pěknou dětskou pohádku, ale opak je pravdou :) spíš je to young adult.

Zelvicka03
07.04.2020

Hezká knížka - spíše odpočinkové a pohodové čtení. Není moc zápletek, tak to ani není moc napínavé - opravdu pohodové čtení.

menalinda
05.03.2020

Kniha stvořená pro odpočinkové odpolední čtení.

klarik
21.01.2020

Krásná oddechovka, která se rychle čte, nádherně plyne a je napínává. Líbí se mi závažnost tématů a k tomu i příměs magie.

Veruu95
08.08.2019

Příjemné a kouzelné počtení :)

haaabi
21.07.2019

Asi jsem čekala trochu víc magie než v knize bylo, ale čtení to bylo moc příjemné.