Dovolená s tátou

Dovolená s tátou https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41505/dovolena-s-tatou-41505.jpg 4 38 13

Měla to vlastně být příjemná pracovní dovolená. Kristina se chystá strávit několik dní na ostrově Norderney a pomáhat přítelkyni při renovaci restaurace a penzionu. Jen nerada se podvolí matčinu přání, aby s sebou vzala otce, protože ví, že s ním není snadné vyjít. Musí mít vždy poslední slovo, ale zapomíná, že Kristina i její přítelkyně jsou již dávno dospělé a chová se k nim, jakoby sotva prošly pubertou. Kristina svého otce miluje, ví, že to s ní myslí dobře, ale někdy je těžké to překonat. Už cestou ji přivádí téměř na pokraj nervového zhroucení a navíc se hned po příjezdu na ostrov ujímá řízení rekonstrukce penzionu. Kristinu ale čekají mnohem horší chvíle. Táta se seznámí s reportérem, jenž si okamžitě získá jeho sympatie. Připadá mu tedy naprosto v pořádku, že se novinář po uši zamiluje do jeho dcery a neúnavně ji obletuje. Mnohem nebezpečnější mu připadá Johann, který Kristinu vyvádí z míry pohledem svých hnědých laních očí. Táta nepochybuje o tom, že tenhle nový host penzionu je sňatkový podvodník, po němž policie pátrá na ostrovech v Severním moři. Za pomoci trojice přátel se ho pokusí usvědčit… Dora Heldt si tímto humorným a lidským příběhem určitě získá srdce mnoha dcer a otců. Svému otci udělá radost zcela určitě.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Víkend

Urlaub mit Papa , 2008

knihovna1
01.06.2020 2 z 5

Kniha mě taky moc nevzala. Dočetla jsem ji jen s donucení, abych věděla jak vše dopadne a málokdy nedočítám knihy. Kniha je moc zdlouhává a popisuje zbytečně každý detail. Taky moc postav, některé nedůležité. Hvězdy dávám za atmosféru, která z knihy je cítit (ostrov, dovolená a penzion). Nalákal mě název a nápad koupit tuto knihu pro mou sestru. Proto jsem ji přečetla, abych věděla, co daruji.

Liduka
27.10.2018 3 z 5

Popravdě mě kniha zklamala. Neříkám - vtipných scén tam bylo dost, ale hrozně mě iritoval Heinz a navíc se podle mě kniha klidně dala zkrátit na polovinu, protože ten začátek byl na můj vkus až moc zdlouhavý a nezáživný.

ruzevtrni
09.02.2018 5 z 5

Oddechovka od všedních starostí. Holka se s tátou na dovolené prostě nenudí :-))

Miro67
10.08.2017 3 z 5

Vtipně napsaný příběh o dovolené s "broukem Pytlíkem".

cukrovka
19.11.2016 4 z 5

Vtipná knížka, která se dobře četla. Jsem ráda za svého otce, protože mít takového jako Kristina, už bych dávno byla umístěna na psychiatrii.

Tevik
28.02.2016 4 z 5

Takového otce bych asi někde zamčela a zahodila klíč.Zábavná kniha,dost jsem se nasmála.

Petrulelll
06.12.2014 4 z 5

Takové příjemná oddychovka. Nebyla to knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout, ale byla vtipná, ne zrovna málokrát jsem se zasmála.

martina5069
25.06.2014 4 z 5

I když čtu poslední dobou jenom eroťárny nebo scifi o upírech tak sem podle recenzí zkusila tuhle knížku a musím říct že supr byla sem překvapená že mě to bavilo. Kniha je velmi vtipně napsaná sice mi trvalo chvilu než sem jí přečetla (asi 14 dní) ale nakonec sem u konce. Kniha má vlastně všechno,vtip,trošku romantiky, záhadu a samo že šťastný konec ale co mě překvapilo tak že jsem u další knihy postřehla že autoři rádi opakují věci tím myslím v těhle knize "že si jdou zapálit cigaretu" a v knize opus číslo sex zase autorka píše že si otevřela knížku a četla. To byla jen taková moje poznámka které sem si všimla :-) Přemýšlím jestly dát knihu do doporučených ale asi to nechˇam na ostatních podle uvážení jestly ji tam dáte nebo ne :-D

dadukoblih
06.06.2014 5 z 5

Opravdu vtipná , nenáročná oddychovka

Jitaku
10.04.2014 4 z 5

Odpočinková a vtipná kniha, ideální na dovolenou nebo oddech. Její čtení mě bavilo.

bookcase
14.08.2013 4 z 5

Opět jsem se zasmála...knížka jako dělaná na letní odpočinkové dny.

Michaela91
11.07.2013 3 z 5

Knížka pro relaxaci jako strořená. Oddychvka na dovolenou u které si odpočinete, četlo se to dobře, akorát jsem poád čekala na nějakou pořádnou zápletku...

mysterygirl
06.08.2011

vtipná oddechovka..moc se mi to líbilo

dovolená

Dora Heldt