Dovolená s tátou

Měla to vlastně být příjemná pracovní dovolená. Kristina se chystá strávit několik dní na ostrově Norderney a pomáhat přítelkyni při renovaci restaurace a penzionu. Jen nerada se podvolí matčinu přání, aby s sebou vzala otce, protože ví, že s ním není snadné vyjít. Musí mít vždy poslední slovo, ale zapomíná, že Kristina i její přítelkyně jsou již dávno dospělé a chová se k nim, jakoby sotva prošly pubertou. Kristina svého otce miluje, ví, že to s ní myslí dobře, ale někdy je těžké to překonat. Už cestou ji přivádí téměř na pokraj nervového zhroucení a navíc se hned po příjezdu na ostrov ujímá řízení rekonstrukce penzionu. Kristinu ale čekají mnohem horší chvíle. Táta se seznámí s reportérem, jenž si okamžitě získá jeho sympatie. Připadá mu tedy naprosto v pořádku, že se novinář po uši zamiluje do jeho dcery a neúnavně ji obletuje. Mnohem nebezpečnější mu připadá Johann, který Kristinu vyvádí z míry pohledem svých hnědých laních očí. Táta nepochybuje o tom, že tenhle nový host penzionu je sňatkový podvodník, po němž policie pátrá na ostrovech v Severním moři. Za pomoci trojice přátel se ho pokusí usvědčit… Dora Heldt si tímto humorným a lidským příběhem určitě získá srdce mnoha dcer a otců. Svému otci udělá radost zcela určitě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41505/dovolena-s-tatou-41505.jpg 3.638

Vydáno: , Víkend

Urlaub mit Papa, 2008

Kniha Dovolená s tátou

knihovna1
01.06.2020

Kniha mě taky moc nevzala. Dočetla jsem ji jen s donucení, abych věděla jak vše dopadne a málokdy nedočítám knihy. Kniha je moc zdlouhává a popisuje zbytečně každý detail. Taky moc postav, některé nedůležité. Hvězdy dávám za atmosféru, která z knihy je cítit (ostrov, dovolená a penzion). Nalákal mě název a nápad koupit tuto knihu pro mou sestru. Proto jsem ji přečetla, abych věděla, co daruji.

Liduka
27.10.2018

Popravdě mě kniha zklamala. Neříkám - vtipných scén tam bylo dost, ale hrozně mě iritoval Heinz a navíc se podle mě kniha klidně dala zkrátit na polovinu, protože ten začátek byl na můj vkus až moc zdlouhavý a nezáživný.

ruzevtrni
09.02.2018

Oddechovka od všedních starostí. Holka se s tátou na dovolené prostě nenudí :-))

Miro67
10.08.2017

Vtipně napsaný příběh o dovolené s "broukem Pytlíkem".

cukrovka
19.11.2016

Vtipná knížka, která se dobře četla. Jsem ráda za svého otce, protože mít takového jako Kristina, už bych dávno byla umístěna na psychiatrii.

Tevik
28.02.2016

Takového otce bych asi někde zamčela a zahodila klíč.Zábavná kniha,dost jsem se nasmála.

Petrulelll
06.12.2014

Takové příjemná oddychovka. Nebyla to knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout, ale byla vtipná, ne zrovna málokrát jsem se zasmála.

martina5069
25.06.2014

I když čtu poslední dobou jenom eroťárny nebo scifi o upírech tak sem podle recenzí zkusila tuhle knížku a musím říct že supr byla sem překvapená že mě to bavilo. Kniha je velmi vtipně napsaná sice mi trvalo chvilu než sem jí přečetla (asi 14 dní) ale nakonec sem u konce. Kniha má vlastně všechno,vtip,trošku romantiky, záhadu a samo že šťastný konec ale co mě překvapilo tak že jsem u další knihy postřehla že autoři rádi opakují věci tím myslím v těhle knize "že si jdou zapálit cigaretu" a v knize opus číslo sex zase autorka píše že si otevřela knížku a četla. To byla jen taková moje poznámka které sem si všimla :-) Přemýšlím jestly dát knihu do doporučených ale asi to nechˇam na ostatních podle uvážení jestly ji tam dáte nebo ne :-D