Vstříc temnotě

Některé noční můry nekončí. Zvlášť když se nechtěně dostáváte do snů druhých. Jmenuju se Janie. Je mi teprve sedmnáct, ale skutečnost pro mě začíná být horší než sny. Na Fieldridgeské střední škole se dějí znepokojivé věci. Přesto nikdo nechce promluvit a ani vyšetřování nikam nevede. Co je však ještě horší, začínám odhalovat pravdu o sobě a o mých schopnostech - a ta je pochmurná. Vážně, krutě pochmurná....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113923/big_vstric-temnote-She-113923.jpg 3.9278

Lovkyně snů 2.

Romány, Fantasy

Vydáno: , Fragment (ČR)

Fade, 2009

Kniha Vstříc temnotě

DK197

E-KNIHA: Často se to nestává, ale tento díl je opravdu lepší než první. Jak bych ten předchozí hodila někam mezi 2 - 3 hvězdičku, tenhle mezi 3 a 4. Chybí v podstatě všechny nedostatky předchozí části. A tato zápletka na to zpočátku nevypadá, ale stojí za to - autorka ji dost nečekaně vyšroubuje, že i já zůstala koukat. Komplikuje se nám i samotný dar a vztah mezi hrdiny. Jo, tohle nebylo špatný. :-) Málem jsem se kvůli pozitivnímu pocitu vrhla i na třetí díl. Pak jsem si ovšem přečetla hodnocení a rozhodla se, že to není nutné. I bez něj se vám tady vše krásně uzavře.

jesterka.as
15.09.2016

Oproti předchozímu dílu autorka zřejmě dospěla, protože už nepoužívá tak často jednoslovné věty. A nebo už jsem si zvykla :))) každopádně opět pěkný příběh, nezadrhává a rychle se čte...

Andina123
21.07.2016

Super kniha, ale bohužel nebyla v Ich formě.

sarahmoon
26.01.2016

Styl kterým autorka píše, nutí rychle číst. Kniha je přečtená za pár hodin. 2. díl se mi asi líbil víc.

deedulka
17.11.2015

Janie pátrá po osobě, která by mohla zneužívat studenty. Při tom se však komplikuje její vztah s Calebem. Nepomůže jí ani zápisník od předchůdkyně lovkyně snů, kde zjišťuje všechna negativa jejích schopností. Vyšetřování se mi líbilo a bylo napínavé, i když si nedokážu představit, že by díky snům mohla vypátrat viníka. Knihu jsem přečetla hrozně rychle a rovnou beru do rukou třetí díl.

Davina
24.07.2015

Rozhodně se mi líbí ten nápad, proto jsem se vrhla do druhého dílu. Zvykla jsem si na zjednodušenou formu obsahu (Dostáváme opravdu plno knedlíků, ale málo omáčky.) L. McMann příběhu mohla dát více pestrosti.
Kvůli předvídatelnosti děje jsem knihu odložila a šla číst Město nebeského ohně (Trochu neuctivé, ale je to tak.) Přesto jsem se k ní později vrátila a mrzí mě to, co Janie čeká.

HančaŠ
08.06.2015

Nestává se to často, ale druhý díl byl dle mého názoru ještě lepší než ten první.

Sali88
23.01.2015

Dala bych 3 a půl. Líbil se mi víc, než 1. díl :)