Martina1805 Martina1805 komentáře u knih

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Neskutečné čtení, ze začátku jsem se do knihy nemohla zabrat ale asi tak od prostředka knihy jsem jí nedokázala pustit z ruky. Autor je snad čím dál lepší už se těším na další jeho knihu. Jen jsem udělala chybu, že jsem nezačala od jedničky a čtu na přeskáčku ale to nevadí. Je to zážitek.

11.05.2020 5 z 5

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Zase jsem se skvěle bavila ve své knihotéce mám všechny Ládíkovy knihy a jsem za ně ráda. Ani nemusím nikam jezdit a dozvím se spoustu nových věcí o zemích a lidech. Je to super a baví mě to.

02.04.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Super čtivě napsané překvapivý děj a děsivé, doporučuji přečíst

05.03.2020 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Tak to byla bomba, po Sněhulákovi další super napínavé čtení a neskutečné obraty. Když už jsem si myslela, že vím zjistila jsem, že nevím. Prostě paráda. Lidi čtěte.

09.02.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Začátek mě moc nenadchnul, ale konec byl tak zamotaný a napínavý, že jsem knihu nemohla pustit z ruky. Lehce navazuje na Kříďáka a protože tuto knihu jsem četla před delším časem tak jsem si honem nemohla vybavit kdo je kdo. Proto mě ten začátek moc nebavil.

18.01.2020 4 z 5

Náhradní řešení Náhradní řešení Val McDermid

Tak jsem knihu dočetla a jsem nadšená na konci knihy žádá autorka čtenáře aby neprozrazovali jak kniha dopadla. Řeknu vám naprosto jí chápu a prozrazovat jako dobrý čtenář nic nebudu. Snad jen skvělé, vydržte a přečtěte.

11.01.2020 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Úplně ďábelské rozuzlení děsuplného příběhu. Zase jedno super čtení už sháním u nás v knihovně další dílo tohoto autora. Doporučuji přečíst chvílemi mi šel mráz po zádech.

26.11.2019 5 z 5

Šumava - Roklanská hájenka Šumava - Roklanská hájenka Erika Zemanová

V létě jsme s manželem byli právě v této oblasti na krátké dovolené. Úžasná příroda, milí lidé, krásný kraj a tak když jsem u nás v knihovně uviděla tuhle knížku, řekla jsem si to si musím přečíst a nelituji. Přečetla jsem jí za jedno odpoledne a myslím si že by si jí měli přečíst hlavně ti mladší, aby si více vážili svých rodičů a vůbec všeho, co jim současnost nabízí. V tehdejších dobách a navíc v drsné krajině to neměli lidé vůbec lehké, ale měli se rádi a vážili si jeden druhého a i toho co měli.

26.10.2019 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Nečekala jsem takový drasťák, ale super čtení už sháním další díla tohoto autora. V určitých pasážích jsem se docela bála a v noci když jsem se vracela z práce jsem se ohlížela a děsila se, že mě někdo sleduje. Doporučuji, kdo má rád tenhle druh četby, čtěte, čtěte, čtěte.

26.10.2019 5 z 5

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

I když je to již delší dobu co jsem přečetla poslední knihu o podivných, přesto jsem si docela rychle uvědomila kdo je kdo. Knížka měla spád bylo to zase odlehčující čtení a moc mě bavila. Věřím, že touto knihou příběhy podivných nekončí protože konec nebyl tak docela uzavřený. Už se těším na další skvělé nápady a na nové zajímavé fotografie, které úžasně doplňují text.
Super čtení doporučuji.

06.10.2019 5 z 5

Rašeliniště Rašeliniště Susanne Jansson

Pěkně napsaný příběh s trochou tajemna s překvapivým koncem. Ten konec byl opravdu dobrý a téměř neočekávaný. Doporučuji přečíst. Pro jednou to nebyla knížka plná střílení a krve je psaná s citem a děj umístěný do mokřadů je zajímavý.

13.09.2019 5 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Super napínavé čtení a neuvěřitelná zápletka. Ovšem všechno dobře dopadlo, doporučuji přečíst.

30.08.2019 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Kniha mě bavila. Dokonce jsem uvítala i odborné pasáže. Člověk se pořád má v čem vzdělávat.

Pátá čtvrtina (11 povídek) Pátá čtvrtina (11 povídek) Stephen King

Tak tahle kniha mě nebavila odložila jsem jí a možná se k ní ještě vrátím, King mě touhle knihou zklamal.

19.08.2019 2 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Děsivý příběh, zejména, když si člověk uvědomí, že tohle se opravdu může stát kdykoli a komukoli z nás. Bála jsem se celou dobu, jak to dopadne.

Revival Revival Stephen King

Tak tohle zase bylo počtení. Ze začátku nic moc nemohla jsem se zabrat ale konec no jak to říct .Překvapivý.

Šelma Šelma Andrew Mayne

Co říct, začátek mě vůbec nebavil, ale poslední třetina knihy "hustá" neměla jsem vůbec chuť knihu odložit dočetla jsem jí jedním dechem a přemýšlím o Hračkáři zda číst nebo nečíst. No uvidíme.

02.07.2019 4 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Neskutečná detektivka plná napětí nemohla jsem se od ní odtrhnout a myslela jsem že si vezmu dovolenou, abych jí dočetla. Vřele doporučuji všem milovníkům napětí a zápletek.

05.06.2019 5 z 5

Podivné vraždy Podivné vraždy Petr Bambas

Naprosto nezáživné čtení, kniha postrádala to co má mít správná krimi. Chybělo vyšetřování, motiv a rozuzlení. Nebavilo mě to a ani jsem knihu nedočetla.

01.06.2019 2 z 5

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Dech beroucí příběh. Nečekané rozuzlení, kniha se četla skvěle. V určitých okamžicích mi běhal mráz po zádech.

23.05.2019 5 z 5