Martina1805 Martina1805 komentáře u knih

Klub zabijáků Klub zabijáků Paul Finch

Tak jsem na rozpacích, ze začátku jsem myslela, že knížku ani nedočtu pak se to rozjelo, ale na můj vkus až moc, strašně moc honiček, tolik střelby a komisař stále na živu. Tolik ran to není možné přece přežít. Prostě pohádka pro dospělé, ale jsem ráda, že s dobrým koncem.

02.05.2019 3 z 5

Dravec Dravec Marek Epstein

Dobré, napínavé čtení jen těžko uvěřitelné, že by se něco takového mohlo ve skutečnosti přihodit, ale život přináší mnohá překvapení.

11.04.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Skvělá kniha, myslela jsem že už jsem odhalila pachatele, ale omyl došlo k zajímavému zvratu. Knížku jsem četla jedním dechem a dokonce jsem vstávala i o půl hodiny dříve do práce abych stihla zhltnout alespoň dvě kapitolky. Super čtení už se těším na další.

06.04.2019 4 z 5

Spis Rosenherzová Spis Rosenherzová Jan Seghers

Po přečtení Nevěsty ve sněhu, která mě naprosto uchvátila jsem neodolala a zakousla se do této knihy, která byla napsána podle skutečného příběhu. Super jdu hledat další knihu tohoto autora v naší super městské knihovně.

21.03.2019 5 z 5

Nevěsta ve sněhu Nevěsta ve sněhu Jan Seghers

hodně dobré, napínavé čtení, když už jsem si myslela, že vím kdo je vrah tak všechno bylo trochu jinak ale na německou krimi dost dobré asi si od autora ještě něco přečtu

28.02.2019 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Začátek nic moc, špatně čitelné prostě jsem zvyklá na Larse Keplera to je jiný kafe.
Konec byl překvapivý a knížka mě chytla až tak od půlky.

23.02.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Manželé Ahndorilovi opět nezklamali v jednu chvíli jsem myslela, že si vezmu dovolenou, abych knihu dočetla tak to bylo napínavé. Konec zůstal otevřený a tak se těším jak s tím budou dále pracovat protože nevěřím, že to zůstane bez pokračování.
Tahle kniha mě opravdu pohltila a v jednu chvíli jsem se opravdu bála. Super čtení a vřele doporučuji jen je třeba mít přečtené předešlé knihy jinak se v tom asi budete ztrácet.

28.01.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Přečetla jsem zatím všechny knihy tohoto autora a mají své místo v mojí knihovně, tato kniha byla dobrá, ale ne úplně nejlepší. Začátek mě moc nenadchl ale jak se to zamotávalo byla jsem hodně zvědavá a rozuzlení bylo překvapivé. Dočetla jsem jedním dechem a už se těším na další dílko.

19.01.2019 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

tak jsem si myslela,že tuto knihu ani nepřečtu, zpočátku to bylo nudné vyprávění notorické alkoholičky, střídaly se postavy a moc jsem nepobírala kdo je vlastně kdo až asi 50 stran před koncem mě kniha chytla natolik, že jsem ji dočetla jedním dechem a konec mě opravdu překvapil, stálo to za to dočíst.

30.12.2018 3 z 5

Černá kniha českých bestiálních vrahů Černá kniha českých bestiálních vrahů Jaromír Slušný

zajímavé čtení, je zvláštní číst opravdové příběhy opravdových lidí, kteří se dostali na scestí jen díky touze po majetku a penězích a kolik zla v nich muselo být, když dokázali bezcitně zabít nevinného člověka, možná, že každý z nás má v sobě kousek zla a jak je možné, že někdo ho dokáže potlačit a jiného to zlo ovládne, kniha mě opravdu donutila nad tím přemýšlet

10.12.2018 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Nad očekávání, většinou dokážu odhalit pachatele tak v půlce knihy, tentokrát mi to neklaplo. Strašně dobře paralelně napsaný příběh kde se prolíná minulost s přítomností a ten konec úplně mrazí. Osobně doporučuji .

27.11.2018 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

bojíte se, já ani moc ne, ale tenhle příběh mrazil a přinesl zajímavé rozuzlení, rozhodně doporučuji přečíst

25.11.2018 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

strašně zajímavě napsaný příběh, nic nebylo zamotané a knížka byla velmi čtivá, hlavně ten konec jsem hltala až dlouho do noci, hodnotím velmi kladně

02.11.2018 5 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

tak tahle kniha to je také napínavé čtení okamžitě po přečtení jsem se v naší knihovně začala pídit po dalších knihách tohoto autora a jeho zaklínač duší mě také nezklamal

Zaklínač duší Zaklínač duší Sebastian Fitzek

ze začátku mě čtení moc nechytilo, kniha je psaná zvláštním způsobem, ale konec to byl nářez nemohla jsem knihu pustit z ruky

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

velmi napínavé čtení plné zvratů, když už jsem si myslela, že vím tak jsem zjistila, že nevím

Šťastnej jako blecha Šťastnej jako blecha Jiří Růžička

fajn oddychovka

20.08.2018 3 z 5

Poháry touhy Poháry touhy Markéta Harasimová

dobrá kniha, nedalo se odejít, na můj vkus trochu moc sexu, ale zápletka a rozuzlení super

20.08.2018 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

hodně čtivé, konec byl překvapivý i když jsem něco takového očekávala a myslím že to je náznak toho že bude pokračování a moc se na něj těším

05.07.2018 5 z 5

Tekutý písek Tekutý písek Malin Persson Giolito

kniha je napsaná zajímavým stylem a nutí vás číst i když vás to zrovna moc nechytlo, přečetla jsem jí ale moc mě neupoutala.

05.07.2018 3 z 5