Šťastnej jako blecha

Příběh muže, který spustil sametovou revoluci. Jako dvanáctiletý se Vojta Blecha při pádu z kola praštil do hlavy. Něco se mu tam změnilo a on se začal usmívat, nebo dokonce smát v situacích, které vůbec k smíchu nejsou. Lékaři si s ním nevěděli rady. Psal se rok 1982. Blechovi se kvůli němu museli přestěhovat na chatu, ale Vojtův úsměv byl spouštěčem událostí dál. Nevědomky si vykoledoval nálepku disidenta. A na vojně ho úsměv dokonce málem zničil. Přesto právě díky svému úsměvu nakonec najde štěstí i lásku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367539/stastnej-jako-blecha-uZZ-367539.jpg 4.126
Humor, Romány, Literatura česká
Vydáno, XYZ (ČR)

Kniha Šťastnej jako blecha

katerina5544
15.05.2019

Moc hezká knížka, milý příběh, doporučuji.

Manifest blech
17.02.2019

Hezky klidná oddechovka na sobotní odpoledne.

concorde
12.02.2019

Znáte to, už jen dočtu tuhle kapitolu a jdu spát... v půl páté ráno odkládám dočtenou knihu a další hodinu se ještě směji. Takže pokud chcete strávit příjemnou noc nad knihou, vřele doporučuji :-)

Floriška7
15.01.2019

Příjemná oddychovka

Fazulajda
29.10.2018

Jedna z fajn oddychovek bez složitého příběhu a sáhodlouhých popisů. Až do konce jsem si lámala hlavu s tím, proč je to psané tak, jak je a proč se sem tam vyskytuje slovní spojení "tvoje máma", ale na konci se všechno pěkně vysvětlilo a já mohla jít dál se svým životem. Nápad se mi líbí, je to opět něco nového. Kdybych tvrdila, že tam nebyly zbytečné odbočky, tak bych lhala, ale asi lepší než slepá místa.

Martina1805
20.08.2018

fajn oddychovka

PetrKral
14.06.2018

Moc hezká a milá prázdninová kniha.

Iki1
27.05.2018

Dobrá oddechovka bez přílišných ambicí. Prostě po ní sáhneme třeba před spaním a občas nás popsané situace i pobaví.

Černí baroni aneb Válčili jsme za Čepičky
Černí baroni aneb Válčili jsme za Čepičky
Noc jako stvořená pro nevěru
Noc jako stvořená pro nevěru
Poslední aristokratka
Poslední aristokratka
Robin
Robin

humor Čechy letadla totalitní režim první láska

Jiří Růžička
česká, 1964

Kniha Šťastnej jako blecha je v