Hrdina od Jezera hrochů přehled

Hrdina od Jezera hrochů
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539787/bmid_hrdina-od-jezera-hrochu.jpg 5 4 4

MUDr. Čeněk Dobešek se vrací! Stačí jeden telefonát a on se kvůli své uříznuté zadnici opět stane středem pozornosti, tentokrát ale jako hrdina. I když ho čerstvě nabytá popularita vyvede z míry, bere ji jako satisfakci i příležitost vylepšit si příjem. Vždyť s Lenkou potřebují peníze na rekonstrukci bydlení. Jenže popularita záhy vyjeví své stinné stránky, které Čeňkovi udělají čáru přes rozpočet a ohrozí i jeho vztah s Lenkou. Do hry o jeho osobu se vrátí i Zuzana a Marie, kterým neunikne jeho nové postavení. A aby toho nebylo málo, nešťastně zamilovaná Veronika, která najde zázemí u aktivistek, se mu začne mstít za nenaplněnou lásku. Přitom se nezadržitelně blíží pandemie covidu-19.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrdina od Jezera hrochů. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Jaruš7
05.09.2024 5 z 5

Sotva jsem to dočetla dostavilo se opáčko původní verze od mistra Švandrlíka v tv.
Tak a teď hodnoť.
Pokračující verzi si nový autor i kreslíř vyloženě užívali a autor si určitě nenechal do toho k...t - "řečnit".
Proti uhlazenému stylu v prvním dílu je pokračování sršící gejzír nápadů a každá postava ( snad až na tu jednu), má choutky provokovat, cukrovat, podvádět a mstít se jen což.
Prostě bezvadný, i když vada by se našla, asi v tlaku na pilu na cílený, jedinečný bod zápletky.
Jistými pasážemi jsem se doslova prořechtala, ale to vás taky čeká, těšte se, máte nač.

Tímto chci toto dílo navrhnout k ocenění cenou "Miloslava Švandrlíka" . (Určitě tomu tam nahoře s úsměvem tleská).
Snad pohled mistra režie Zdeňka Trošku by mohl naznačit jestli se nový autor trefil, a zda by z toho mohly být následky.
Bravo, jen houšť a další, větší kapky.
Díky.

Švandrlíkův Doktor od Jezera hrochů se vrací jako hrdina