Martina1805 Martina1805 komentáře u knih

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

kniha mě moc nebavila, děj byl zbytečně roztahaný a nudný a do toho anglické věty, které nebyly přeložené za mě tedy nic moc

01.06.2018 2 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět skvělé čtení už se těším na další. Kniha nešla odložit a musela jsem jí přečíst skoro jedním dechem.

06.04.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

jsem nadšená, konečně čtení, které upoutá od samého začátku, co na tom, že spisovatel je gay knížka má grády a už mám doma i další prozatím jeho poslední knihu
Do posledního dechu a jsem zvědavá jestli to bude opravdu do posledního dechu.

26.03.2018 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

knihu jsem koupila k vánocům své dceři, máme rády knihy tohoto typu, je třeba vědět jaké hrůzy se odehrávaly a vážit si toho co máme. Knihu jsem přečetla a asi od dvou třetin jsem brečela. Je znát, že knihu napsal člověk, který se těchto hrůz přímo účastnil. Doporučuji přečíst.

18.03.2018 5 z 5

Embryo Embryo Charles Wilson

docela napínavá kniha a k zamyšlení jestli má člověk právo zasahovat tímto způsobem do života

08.03.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

super knížka, napětí od začátku do konce už se těším na další knihu tohoto autora

16.02.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

očekávala jsem víc, místy jsem se ztrácela v postavách a konec byl takový zmatečný

30.01.2018 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Prvních asi 100 stran nic moc, ale stálo to za to číst dál, když už jsem si myslela, že vím kdo je sněhulák tak závěr mě totálně vyvedl z omylu. Super, nelituji, že jsem těch 510 stran přečetla a jdu se shánět po dalším Jo Nesbovi.

02.01.2018 5 z 5

Postřehy teplákové bohyně Postřehy teplákové bohyně Zuzana Hubeňáková

Moc jsem se při čtení nasmála a pobavila, vrátila jsem se o několik let zpátky, kdy mé dvě dcery byly také malé a některé pasáže jako by byly z mého života. Díky a více takových knih v dnešní uspěchané a násilím nacpané době.

09.12.2017 5 z 5

Veterinář vzpomíná Veterinář vzpomíná Petr Skalka

bezvadná oddychovka, místy i poučné pasáže

09.12.2017 5 z 5

Devět let natvrdo Devět let natvrdo Jitka Ludvíková

čekala jsem od této knihy víc, přišla mi docela stupidní a spíš mi z ní bylo smutno

14.10.2017

Jsem tu na kus řeči Jsem tu na kus řeči Naďa Dubcová

průměrné čtení, ani moc veselé ani smutné

20.09.2017

Matka, dcera, nebo já Matka, dcera, nebo já Alana Kirk

tak tuhle knihu jsem nedočetla, je hrozně depresivní a už snad od první stránky jsem brečela je napsaná opravdu moc hezky a pojednává o věcech které se v životě stávají, ale já jsem to prostě nedala

20.09.2017

Ostrov s vůní čerstvého chleba Ostrov s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

kniha mě zaujala už od samého začátku, úplně cítím vůni upečených dobrot a nejen chleba, je to příjemné odreagování od všudypřítomného stresu

10.09.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

úžasné čtení, pořádně mě však začala bavit asi až od sté stránky, jsem ráda, že jsem jí neodložila protože to rozuzlení bylo neskutečné i když v koutku duše jsem to tušila, super už se těším na další knihy

02.09.2017

Humorné příhody očima odvážného otce Humorné příhody očima odvážného otce M. M. Cabicar (p)

velmi humorné vyprávění, které snad každého rodiče musí vrátit zpět do dětských let svých dětí a vidí tak že v tom nebyl sám doporučuji

07.08.2017 5 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

tuhle knížku mi doporučila moje dcera, obdivovatelka a milovnice tučňáků a můžu říct, že nelituji, že jsem jí přečetla, nádherná knížka, myslím, že se všichni máme co učit, občas jsem se smála ale v závěru jsem ronila slzy. Vřele doporučuji

30.07.2017 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

knihu jsem přečetla za tři dny, tato dvojice autorů opět nezklamala, napětí od samého až do konce a překvapivé rozuzlení už se těším na další knihy

27.07.2017 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Tak tahle dvojka autorů opět nezklamala. Napínavé od začátku do konce.

14.07.2017

Oddychovka ze života