Postřehy teplákové bohyně

od:

Postřehy teplákové bohyně

Humoristka Zuzana Hubeňáková je známá svou specializací na odpovědi na otázky, na které se nikdo neptal. Kvůli nové knize se však nebála odpovědět na otázky, na které se ptá leckdo. Pokud vás tedy zajímá nejen jestli plavou prsa a jak se loví šlapadlo, ale navíc i jak jsou na tom Moraváci s alkoholismem a zda ve svém oblečení nemáte velký zadek, neváhejte, udělejte si pohodlí a začtěte se. V teplákách či bez....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/333252/postrehy-teplakove-bohyne-yV4-333252.jpg 3.918
Žánr:
Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Přidat komentář
Yanicka
19. září

Pokud nosíte tepláky a máte smysl pro humor i ten černý, tak je to kniha pro Vás.Pobavila a těším se na další

ivanaci
12. srpna

Vtipná kniha plná života, i když některé postřehy o Liberci nesdílím.

Ráďa001
14. července

Knížku jsem přečetla a opět mě autorka nezklamala.
Zasmála jsem se od začátku do konce.
Těším se na další její knížku, která bude z příběhů ze života.

lenkaabooks
01. července

Bohužel mne kniha úplně nezaujala. I když si jindy ráda čtu vtipné postřehy ze života, teď asi nejsem ve správném rozpoložení. Přečetla jsem půlku a odkládám na neurčito.

Karbanka
15. června

Užasná knížka u které se směju nahlas což se mě už dlouho nestalo a jsem nadšená....taky se těším už teď na další knihu....teda já si spíš ještě dokoupim ty předchozí ??....Zuzko, přeji hodně životních zážitků, příběhů i fantazie, umění a ochoty naslouchat a vypravěčské invence, ať jsou Tvoje knížky tak super. Kapitola o lyžování mě fakt dostala a hláška člověk čeká řízek a dostane obalovanou cuketu to je perla.

PetrČte
07. června

Ohromně zábavná kniha. Přijde mi, že se autorka od své prvotiny ještě více vypsala. Tenhle styl humoru mi zkrátka sedí. Obzvlášť moto část, tam jsem zavzpomínal na své staré stroje a upřímně se pobavil. Doporučuju!

Vichis
25. května

Vtipná kniha vtipné autorky!:) Stejně jako u Vstupte bez klepání a Deníčku moderního páru jsem se parádně bavila. Autorka má skvělý smysl pro humor. Obdivuji, jak dokáže prožívat (popisovat) každodenní krizové situace s nadhledem a úsměvem na rtu... Lehké čtení plné vtipu, zn. ideál na dovolenou nebo jako relax po náročném pracovním dnu. A jako bonus nádherné ilustrace:) Už teď se těším na další knihu!