Postřehy teplákové bohyně

Postřehy teplákové bohyně https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333252/mid_postrehy-teplakove-bohyne-yV4-333252.jpg 4 103 32

Humoristka Zuzana Hubeňáková je známá svou specializací na odpovědi na otázky, na které se nikdo neptal. Kvůli nové knize se však nebála odpovědět na otázky, na které se ptá leckdo. Pokud vás tedy zajímá nejen jestli plavou prsa a jak se loví šlapadlo, ale navíc i jak jsou na tom Moraváci s alkoholismem a zda ve svém oblečení nemáte velký zadek, neváhejte, udělejte si pohodlí a začtěte se. V teplákách či bez.... celý text

Hospodyňka
Hospodyňka
29.01.2024 4 z 5

Pohodová záležitost s místy naprosto odzbrojujícími momenty. Co by se mi líbilo, kdyby autorka některé hlášky vyjmula a udělala z nich samostatnou brožurku do nepohody.

Honzin
Honzin
12.11.2023 4 z 5

Moje prvá kniha od autorky. Jedná se o fejetony, které mají neskutečně vtipně vybarvené postřehy ze života. Jsou podány formou inteligentního humoru, což se dnes opravdu málo vidí.
V mém případě byl ideální stav dva fejetony proložené jedním sudoku.

aljoska83
aljoska83
06.04.2023 4 z 5

Perfektní, tento styl humoru mi prostě sedí. Zatím mě žádná kniha od autorky nezklamala.

Kája_95
Kája_95
19.03.2023 1 z 5

Kniha mě nebavila, proto jsem ji nedočetla. Třeba se k ní ještě někdy vrátím, ale momentálně ne.

Gweny
Gweny
05.02.2022 4 z 5

Krátké, úsměvné, výstižné, plné metafor z každodenního života. Jak jinak popsat knihy Zuzany Hubeňákové. Bavila jsem se. Opět. Celý den v posteli, to chtělo něco odpočinkového. Nemohla jsem mít lepší nápad. Jen nevím, co budu číst zítra. :)

lucakuca
lucakuca
05.01.2022 3 z 5

Krátké svižné příběhy ze života jedné bohyně :-) milé, nenáročné takřka dovolenkové. Je velmi vtipná, ale je velká škoda, že ty fórky tak nějak nevyzní, jak by měly. Obří záchvaty smíchu a tak. Ale proč? Ale proč? Přitom na to má.
Uměla bych si to představit jako bezvadnou letní komedii. Třeba to vyjde, to bych knížce přála.

Arwen777
Arwen777
03.03.2021 4 z 5

Asi záleží na tom, co čekáte. Já nečekala nic, kamarádka mi dala knihu se slovy "když budeš chtít něco lehčího na pobavení". A to se do puntíku splnilo.
Úvodní fejetony mi přišly nejlepší, u některých jsem se za udiveného přihlížení zbytku rodiny smála nahlas. Líbí se mi autorčin humor a styl vyjadřování. I když chápu, že v tomto případě může platit, že čím více, tím hůře. Také jsou to fejetony... podle mě není kniha určená ke čtení v kuse, prostě jednou za pár dní nebo každý večer jeden či pár... aby se vtip neokoukal, styl je totiž samozřejmě stále stejný. Já jsem Postřehy brala do ruky tehdy, když jsem byla příliš unavená na román nebo knihu se složitějším tématem a přesto jsem potřebovala uklidnit svůj každodenní hlad po přečtení alespoň pár stránek. A odměnou mi byla zábava, rozveselení, vyloudění úsměvu či dokonce propuknutí v smích.
Některé historky jsou fakt ze života, a to ze života mnohých z nás, ocení je především matky a manželky, ale i pro muže může být úsměvný náš vhled do situací. Doprovodné kresby jsou příjemným zpestřením.
Myslíte, že jste jediná, kdo se trápí s domácností, dětmi, manželem, domácím mazlíčkem, technickými pomocníky nebo nesnesitelným vytížením? V Postřezích teplákové bohyně zjistíte, že sama určitě nejste a ještě se snad pobavíte.

Jarča1101
Jarča1101
20.12.2020 3 z 5

Kniha o životě běžné ženy. Často se u knihy člověk zasměje, protože se nacházíme ve stejných situací. Velmi mě pobavila. Vřele doporučuji

Mermaida
Mermaida
08.06.2020 5 z 5

Tepláková bohyně Mermaidka, děkuje autorce za pobavení. :-)
Příjemná knížečka, plná humorných fejetonů, které mě pobavily a rozesmály. Některé situace jsem si dokázala "až živě" představit a to i přesto, že postrádám jakékoliv ratolesti nebo dokonce i štěně... ;o)

Krizovakri
Krizovakri
21.04.2020 3 z 5

Dlouho se mi nestalo, abych se večer v posteli smála u knihy. Takže děkuji, tepláková bohyně, za prodloužení mého života. Rozdělení knihy na krátké povídky mi jako matce malého prcka přišlo vhod. Byly samozřejmě slabší pasáže, u kterých jsem přemýšlela o pravdivosti či reálnosti události, ale která kniha takové pasáže nemá...pár povídek jsem dala povinně přečíst manželovi a jednu povídku jsme si dokonce předčítali na posezení s přáteli.???? Až tak vtipná byla. Takže za mě super oddech od náročnější literatury a drsných detektivek.

nikikostadinova
nikikostadinova
05.03.2020 4 z 5

Jo. Náhodou vybraná záležitost, kdy jsem v knihovně hledala cokoli co začíná zájmenem. Fajn oddechová záležitost, hvězda navíc za pár dobrých a vtipných hlášek.

Baja333
Baja333
04.03.2020 2 z 5

Kniha na mne působila jako sjednocení různých příběhů z ženských časopisů od různých autorek do jedné knihy.... Byly příběhy které mne pobavily, ale čekala jsem asi více.

Opisska
Opisska
17.11.2019 2 z 5

Bohužel trochu nuda

Ženazapultem
Ženazapultem
07.10.2019

Autorka s akutní logorrheou a průměrnou inteligencí, které zřejmě kamarádky celý život tvrdily, že je vtipná, píše banality, které se hodí do čekárny u zubaře nebo jako příloha slevového letáku Albert. Víc od toho nečekejte.

lenkaBajza
lenkaBajza
03.05.2019 2 z 5

Je mi líto že kazím průměr hodnocení udělením pouze dvěma hvězdičkami, ale nemůžu jinak.
Knize není moc co vytknout, je fajn, fejetony mám ráda...ale tento humor mně prostě nesedl a nebavil. Jiné čtenáře ale jistě pobaví.

p.pavlina
p.pavlina
30.04.2019 3 z 5

Tato kniha mě zase až tak nebavila jako ta první. Styl vtipů je stále stejný a předvídatelný.

Ronnie68
Ronnie68
13.04.2019 5 z 5

Opět jako předešlá kniha, skvělé čtení na pobavení ...

Veru.Viti
Veru.Viti
05.06.2018 5 z 5

Mě kniha opravdu bavila. Jasně, že místy je ten humor trochu moc. Ale při některých povídkách jsem se musela smát nahlas. Styl autorky mě pobavil a knihu jsem přečetla na jeden nádech.

evka.jurca
evka.jurca
05.04.2018 3 z 5

Podle názvu jsem čekala něco jiného. Humor mi připadal místy až příliš vyšroubovaný, knížku jsem nedočetla.

Jancas.s
Jancas.s
09.02.2018 2 z 5

Dočetla jsem jen proto, že nerada vracím rozečtené knihy, ale za sebe nemůžu říct, že by mě bavila a těšila se na ní. Kniha samozřejmě není o nějakém propracovaném ději, je to vlastně jakýsi soubor glos ze života s nadsázkou tak velkou, že mi to mnohdy ani vtipné nepřišlo.