Postřehy teplákové bohyně

Postřehy teplákové bohyně

Humoristka Zuzana Hubeňáková je známá svou specializací na odpovědi na otázky, na které se nikdo neptal. Kvůli nové knize se však nebála odpovědět na otázky, na které se ptá leckdo. Pokud vás tedy zajímá nejen jestli plavou prsa a jak se loví šlapadlo, ale navíc i jak jsou na tom Moraváci s alkoholismem a zda ve svém oblečení nemáte velký zadek, neváhejte, udělejte si pohodlí a začtěte se. V teplákách či bez....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/333252/postrehy-teplakove-bohyne-yV4-333252.jpg 3.923
Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Ikar (ČR)

Martina1805
09. prosince

Moc jsem se při čtení nasmála a pobavila, vrátila jsem se o několik let zpátky, kdy mé dvě dcery byly také malé a některé pasáže jako by byly z mého života. Díky a více takových knih v dnešní uspěchané a násilím nacpané době.

Luci8511
06. prosince

Tato kniha mě nadchla. Již dlouho jsem se takto nepobavila, za mě dobíječ energie č.1. Mám dvě malé děti, proto volných chvílí není mnoho, ale útěky ke knize se staly mým denním rituálem. Výstižné, zábavné, v mnoha situacích pro mě reálné. Děkuji autorce :-)

lagina
01. prosince

Jak jindy mě knihy typu blog baví, tak tady mi trvalo hrozně dlouho číst, nějak to neutíkalo a z několika kapitol jsem byla skoro až rozladěná.
Líbila se mi kapitola o zmatení dětí o Vánocích :-)

DominaCZ
16. listopadu

Opět někdo vydaný díky íDNESu. Ten má čich na pisálky poněkud zvláštních zážitků. Tohle byla snůška příběhů ze života.
Příběhy byly nadšeně přijaty. Všude samý tleskánek.
Mně ale stačila vtipná věta třeba jako "ukousnout hlavu ovci je dost nepříjemný zásah do jejího soukromí a navíc bychom měli mezi zuby chlupy.", která mě přesvědčila, že jako toto je přesně Landsman dvě. Vtípky psaný kostrbatě.

Yanicka

Pokud nosíte tepláky a máte smysl pro humor i ten černý, tak je to kniha pro Vás.Pobavila a těším se na další

ivanaci

Vtipná kniha plná života, i když některé postřehy o Liberci nesdílím.

Ráďa001

Knížku jsem přečetla a opět mě autorka nezklamala.
Zasmála jsem se od začátku do konce.
Těším se na další její knížku, která bude z příběhů ze života.

lenkaabooks

Bohužel mne kniha úplně nezaujala. I když si jindy ráda čtu vtipné postřehy ze života, teď asi nejsem ve správném rozpoložení. Přečetla jsem půlku a odkládám na neurčito.

Karbanka

Užasná knížka u které se směju nahlas což se mě už dlouho nestalo a jsem nadšená....taky se těším už teď na další knihu....teda já si spíš ještě dokoupim ty předchozí ??....Zuzko, přeji hodně životních zážitků, příběhů i fantazie, umění a ochoty naslouchat a vypravěčské invence, ať jsou Tvoje knížky tak super. Kapitola o lyžování mě fakt dostala a hláška člověk čeká řízek a dostane obalovanou cuketu to je perla.

PetrČte

Ohromně zábavná kniha. Přijde mi, že se autorka od své prvotiny ještě více vypsala. Tenhle styl humoru mi zkrátka sedí. Obzvlášť moto část, tam jsem zavzpomínal na své staré stroje a upřímně se pobavil. Doporučuju!

Vichis

Vtipná kniha vtipné autorky!:) Stejně jako u Vstupte bez klepání a Deníčku moderního páru jsem se parádně bavila. Autorka má skvělý smysl pro humor. Obdivuji, jak dokáže prožívat (popisovat) každodenní krizové situace s nadhledem a úsměvem na rtu... Lehké čtení plné vtipu, zn. ideál na dovolenou nebo jako relax po náročném pracovním dnu. A jako bonus nádherné ilustrace:) Už teď se těším na další knihu!