Nejhezčí mezi krávami

Knihy Zuzany Hubeňákové přinášejí odlehčený pohled na věci nezvyklé, ale i ty běžné, všednodenní a všudypřítomné – jako je například papírový kapesník v pračce.

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470816/big_nejhezci-mezi-kravami-prf-470816.jpg 4.425

Kniha Nejhezčí mezi krávami

Mermaida
18. listopadu

Jak už jsem při čtení podobných knížek (fejetonů) mohla zjistit, tenhle žánr není úplně pro mě... Ale u knih autorky Zuzany Hubeňákové to neplatí. Její knihy patří u mě do výjimek potvrzující pravidlo. A s Nejhezčí mezi krávami to nebylo jiné. Opět mě tahle knížečka a fejetony v ní dokázaly pobavit, vykouzlit úsměv na (depresivní) tváři a několikrát rozesmát i přes respirátor v MHD (čemuž okolní spolucestující úplně neholdovali - dle jejich pohledů plných nepochopení). :-D
Humorná povídková knížka plná střípků z autorčina života je určitě skvělým lékem do podzimních ponurých dnů a nejen do nich.. :-)

Arwen777

Po náročné knize Na smrt byla Hubeňáková ta nejlepší volba. Všední i nevšední situace, rodinné, pracovní i volnočasové peripetie a vše podané s lehkostí, humorem, ironií a nadsázkou a to i k vlastní osobě. Oceňuji hravou češtinu a optimistický pohled na žití. Je to takový pendepon, který čas od času všichni potřebujeme. Zasmála jsem se, pobavila a obálka pobavila i rodinné příslušníky a kamarády.
Doporučuji, nejlépe ženám středního a pozdějšího věku.

em75

Skvělá kniha ze života ženy pro ženy. Fakt jsem se hodně nasmála. Perfektní čtení pro odreagování.

Doubravka1975

Zaujala vtipnou obálkou a titulem a podtitulem - odpovědi na otázku, jak je těžké mít lehký život.
Ideální čtení pro relax

HaJC1978

Titulka super, hlavně podtitul: "ODPOVĚDI NA OTÁZKU, JAK TĚŽKÉ JE MÍT LEHKÝ ŽIVOT!" Děkuji autorce za zpola plný pohled na život a těším se, že jí nejen vydrží, ale zároveň zbude dost sil k dokumentování. Knížku posílám do světa na okružní jízdu, protože je letos bohužel kolem mě dost těch, co potřebují svou sklenku optimismu dolít. I kdyby jen do půlky.

mysterygirl

Splnilo to ucel, pobavilo

Schamila

Dobrá oddechovka u příběhů ze života, některé skutečně pobaví, ale takový je život... A budeme obdarovávat .. a tak ČV máme zdárně splněno.....

Bookomolka

Autorka opět nezklamala! Obzvlášť po ne zrovna snadném roce, který naše společnost zažila, je důležité dopřát si odlehčení, uvolnění a spoustu humoru. Ten, jak je dobře známo, léčí. Zuzana Hubeňáková je léčitelka. Někdy se může zdát až nemožné, aby byl někdo takhle přirozeně vtipný. Já ale naštěstí v okolí pár takových známých mám, takže mi vůbec nedělá problém to této autorce věřit. Navíc dost oceňuji její umné hrátky s českým jazykem. Velká paráda…

S touhle knihou v ruce může všem příznivcům pohody začít báječné léto!