Martina1805 Martina1805 komentáře u knih

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Táhlo se to jako med, začátek byl zamotaný, ale stálo to za to dočíst do konce. Tak strašně zamotaný příběh jsem snad ještě nečetla.

10.07.2022 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Úžasně napsané, perfektní zápletka zase jsem si početla doporučuji

29.06.2022 5 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Tak to byl mazec. V prvních chvílích mě kniha moc nenadchla, ale jak jsem se začítala tak nešla odložit. Jsou to fakt drsné příběhy, které se klidně můžou přihodit i u vás v sousedství , ale to bych nikomu nepřála. Člověka to nutí k zamyšlení, že každý z nás má v sobě nějakou tu temnou stránku.

29.05.2022 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Tina Frennstedt

Za mne opět velmi dobré čtení a nečekaný závěr.

08.05.2022 5 z 5

Podej mi ruku Podej mi ruku Tove Alsterdal

Miluju severské detektivky, ale tahle mě od začátku nechytla, proto jsem jí ani nedočetla. Potřebuji aby se děj naplno rozjel už na prvních stránkách a to nebyl tenhle případ.

03.04.2022 1 z 5

Pan Kaplan má stále třídu rád Pan Kaplan má stále třídu rád Leo Rosten

Knihu jsem si vypůjčila v knihovně po doporučení v televizním pořadu. Moc mě nazaujala ani jsem jí nedočetla. Jen musím říct, že je to ukázka jak je náš rodný jazyk květnatý a nádherný a jak se s ním nechá pracovat a my si ho przníme všemožnými cizími hlavně anglickými slovíčky.

03.04.2022 3 z 5

Mrazivá odplata Mrazivá odplata Eva Hrašková

Mrazivá odplata - mrazivé čtení, napínavý příběh s nečekaným rozuzlením, tohle jsem tedy od slovenské autorky nečekala, opravdu čtivě napsaná kniha, jen ten československý překlad byl trochu mimo.

19.02.2022 5 z 5

Otcovražda Otcovražda Carina Bergfeldt

No nebyla to žádná hitparáda. Asi jsem očekávala víc měla jsem problém orientovat se v postavách a závěr byl tak trochu zvláštní. Dočetla jsem knihu do konce v očekávání velkého rozuzlení, ale to se tak trochu nekonalo.

13.02.2022 3 z 5

Zkáza Ďáblova akru Zkáza Ďáblova akru Ransom Riggs

Tak tohle byl nářez, bála jsem se jak to všechno dopadne když dojde ke zkáze Ďáblova akru a ejhle podivní zvítězili. Úplně nejvíc napínavá knížka, ještě nikdy jsem 520ti stránkovou knihu nepřečetla tak rychle. Bude ještě pokračování? Prosím. Jak jsem psala v komentáři k Ptačímu sněmu, že budu brečet, tak jsem opravdu slzela, ale radostí, že to tak dobře dopadlo.

12.01.2022 5 z 5

Ptačí sněm Ptačí sněm Ransom Riggs

Ačkoliv jsem předchozí knihu (Mapa dní) četla před delší dobou, vůbec jsem neměla problém se zorientovat. Kniha je napsaná svižně, poutavě, byla jsem nadšená a teď jsem smutná, protože zlo zvítězilo. Hned beru do ruky další pokračování o podivných a protože název je Zkáza Ďáblova akru, předpokládám, že to dobře nedopadne a budu brečet. Jacob Portman mi bude hodně chybět. Nikdy jsem si nemyslela, že mě tolik uchvátí tenhle žánr.Srdečně doporučuji přečtěte si to!!!!!!

07.01.2022 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Geniální, bylo mi líto, že jsem knihu dočetla. Možná, že si ji začnu číst znovu. Ze všech autorčiných knih byla tahle nejlepší už se těším na další a jsem zvědavá co si na nás zase vymyslí. Nechci se rozepisovat o ději a postavách prostě proto, aby jste si to přečetli a nepřišli tak o překvapení. Chvílemi mi běhal mráz po zádech.

23.12.2021 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Autor opět nezklamal, perfektně vymyšlený příběh.

17.12.2021 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Perfektní čtení, napínavý příběh s nečekaným rozuzlením.

17.12.2021 5 z 5

Prázdniny v Česku Prázdniny v Česku Ladislav Zibura

Jsem teprve na začátku, ale už teď vím že to bude jízda. Ládík opět nezklamal, člověk se musí smát a tak je to v pořádku.

14.11.2021 5 z 5

Krvavý úplněk Krvavý úplněk Katrine Engberg

Knihu jsem nedočetla vůbec mě děj nepolapil, třeba se k ní ještě někdy vrátím, uvidíme.

14.11.2021

Katův polibek Katův polibek Mons Kallentoft

Přečteno jedním dechem, nešlo to odložit. Strašně napínavý děj perfektně poskládaná zápletka a překvapivý i když za mě tak trochu očekávaný konec. Prostě super čtení nechci se rozepisovat o ději ať si to každý kdo má zájem přečte a uvidí sám.

27.10.2021 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Překvapivé čtení i když tento druh literatury není můj šálek kávy přesto jsem knihu přečetla a musím říci, že to bylo zajímavé čtení. Vztah matky k vlastním dětem byl zvláštní jako matka si to vůbec neumím představit. Diana s veškerou empatií pomáhala imigrantům více než vlastním dětem. Příběh byl opravdu dobře postaven a možná, že někde v realitě opravdu taková tchyně existuje, kdo ví.

13.10.2021 5 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Hodně dobré čtení jen mi vadila závislost vyšetřovatelky Jordan Marshallové. Děj byl zajímavý člověk se něco přiučil i o známých sochařských dílech. Bavilo mě to a těším se na další dílo tohoto autora, jsem zvědavá kam až se dá zajít.

29.09.2021 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

No jak to napsat, kniha mi přišla taková překombinovaná, celou dobu jsem byla přesvědčená, že vím jak to bylo všechno na to ukazovalo, ale ejhle asi čtyři stránky před koncem se všechno obrátilo a bylo to jinak. Nebylo to špatné čtení, ale ani žádné závratné uvidíme ještě zkusím něco od téhle autorky přečíst.

07.09.2021 3 z 5

Pomsta Pomsta Val McDermid

tak nevím, mě ty začátky nějak nejdou, ale když se pak začtu, tak nevím kdy knihu odložit super čtení napínavé jako kšandy ale ten konec byl opravdu divný

28.08.2021