Náhradní řešení

Náhradní řešení

Na svatbě je láska všude ve vzduchu. Osamělí lidé víc myslí na to, že s někým chtějí být. A žena, která už dlouho nikoho neměla nebo se právě s někým rozešla, se ochotněji než jindy dá do řeči s neznámým příjemným mužem, nechá se pozvat na večeři a posléze i na víkend. Proč se znepokojovat, že o sympatickém vdovci skoro nic neví, možná je to konečně pan Pravý… Pak se na odlehlé venkovské silnici objeví hořící auto a v něm uškrcená a spálená mladá žena. Vrah po sobě nezanechává téměř žádné stopy, a tak se vrchní inspektorka Carol Jordanová, šéfka nově ustaveného regionálního týmu pro závažné zločiny, spolu s tvůrcem psychologických profilů Tonym Hillem skoro modlí, aby se dočkali další precizně promyšlené vraždy, která jim snad o pachateli napoví víc. Za pár týdnů na jiném odlehlém místě se scéna opakuje. A za nějaký čas znovu. O vlastní genialitě přesvědčený pachatel je stále o spoustu kroků před policií – a Carol jde zatím o všechno. Když selže ona, Tony, Paula, Stacey, Alvin, Kevin a Karim, její nepřátelé jí s radostí vezmou to poslední, co jí ještě zbývá, a zničí ji. Beznadějná situace si žádá beznadějné řešení....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/374205/nahradni-reseni-Nb9-374205.jpg 4.57

Tony Hill / Carol Jordanová (10.)

Insidious Intent (2017)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, BB art

Titas9001

Tony a Carol mě už snad ani nemohou zklamat. Poctivě přečtena i desátá kniha s touto dvojicí. Není to sice taková jízda jako třeba Utrpení jiných a Drát v srdci, ale i tak výborné čtení. A co ten konec? Snad nebudeme čekat moc dlouho na další pokračování :(

rodak

Budu se opakovat.Naprosto dokonalý detektivní román s výbornou zápletkou.Pomalé spletité vyšetřování s odbočkami k životům hlavních aktérů.Za dva dny jsem přečetl a četl bych dál a dál případy Carol, Tonyho a ostatních Závěr mne tedy posadil na zadek ale prosím nenahližejte tam dříve!!!