Martasek5 Martasek5 komentáře u knih

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Tahle autorova prvotina byla mou třetí v pořadí. Předešlé dvě mi velmi sedly, tady to říct nemůžu. Styl psaní jako vždy dobrý, ale příběh celkem nudný

20.12.2018 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Dlouho se mi nestalo abych dočetla knížku za tři dny. Zrovna u erotikonu jsem nemohla přestat číst. Velice pěkně napsané, chvílema se smějete, chvílema dojemné, ale rozhodně ne nudné! Moje druhá knížka od pana Hartla, a zítra si jdu pro další!

13.12.2018 5 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Stoprocentně za 5*! Výborné dílo od výborného pana spisovatele! Už jen úvodní prolog byl napínavý! Četlo se to samo, kapitoly nebyly natahované, děj svižný, zajímavá zápletka, a jak už to tak bývá - nečekaný konec!

05.12.2018 5 z 5

Řekni, kde ji najdu Řekni, kde ji najdu Joy Fielding

Kniha mě velice rychle chytla. První kapitoly paráda, pak už docela předvídatelné, a pomalejší tempo. Konec nepřekvapil

06.09.2018 4 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Nečekala jsem toho od knihy moc, a taky to tak dopadlo. Carlose jsem měla mnohem radši, Natalya mi byla moc sympatická. Celá Donátovic rodina jak z Venezuelské telenovely, čekala jsem lepší zvrat. Vlastně nic mě nepřekvapilo

04.06.2018 3 z 5

Za mě velké ne! Velice mě zaujal název knížky, ale děj samotný byl špatný...Diane potká příšerného souseda, a jak už to tak bývá, zamiluje se do něj. Aby to nebylo tak jednoduché, objeví se jeho překrásná bývalka a chce ho zpět. Klišé omývané stále dokola. Prvotní plán byl odjet z Francie aby se vzpamatovala ze smrti manžela a dcery, když se jí to daří tak zas jak malá holka utíká zpátky! Jednu hvězdu dávám za krásnou obálku, a za obřího psa který mě bavil :)

13.05.2018 1 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Od knihy jsem měla mnohem větší očekávání než se mi dostalo. Pořád jsem čekala kdy se to konečně začne rozjíždět a příjde pořádný zvrat. První polovina knihy až moc natahovaná, druhá a kapku lepší, ale dech mi nevyrazila. Aimee jsem chápala i nechápala. Závěrečný epilog super, jen mě to na přečtení druhého dílu opravdu nenalákalo. Kladně hodnotím obálku :)

31.03.2018 4 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Uf! Jsem ráda že mám Noru za sebou! Prvních pár kapitol mě chytlo, ovšem potom psaní natahovaný. Konec jsem zase přečetla jedním dechem, avšak nemůžu říct že se mi to líbilo. Hodně přeceňované dílo, a titul světový bestseller bych na obálku rozhodně nedávala!

16.03.2018 2 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Tak tohle se mi moc líbilo :) Začala jsem číst Veroniku, a jsem ráda. U žádné pasáže nejste dlouho, autor se během jedné kapitoly posune třeba i o 2 roky. Líbí se mi psaní z retrospektivy. Jáchym byl ze začátku nudnější, ale postupem to bylo jen lepší. Autor měl výborný nápad, jak napsat stejnou věc z pohledu dvou lidí. Končila jsem Jáchymem, no těch 5 posledních stránek to moc překombinoval, ale budiž. Celkový dojem z knihy mi to nezkazilo

06.02.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Tybrďo. To bylo tak rychle dočtené že nevím co si mám myslet (: začátek trapárna, potom se to začlo rozjíždět, sotva Vás to chytne tak je konec! Konec zajímavý, otevřený, protože nikdo neví jak to vlastně s psychopatem ( a kdo jím je) bylo

14.12.2017 3 z 5

Léto u jezera Léto u jezera Hannah McKinnon

Na romanťárny normálně nejsem ( s vyjímkou než jsem tě poznala) ale léto u jezera se mi objevilo v knihovně, já neměla co číst, tak jsem tomu dala šanci :) začátekjsem úplně nedávala, říkala jsem typická slátanina. Iris mě štvala od začátku, její matka taky. Cooper děti a Lea mi to vynahradily. Po knize znovu určitě nesáhnu

13.12.2017 3 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Začátek knihy velice čtivý, v polovině jsem se začala nudit. Bylo zde hodně zbytečných postav, zbytečné konverzace. Avšak mě to neodradilo, a ve čtení jsem vytrvala :) Musím říct že jsem za to ráda, protože posledních 80 stran naprostá paráda! Nemohla jsem přestat číst. Carrie sem fandila, a že ona neumře mi bylo jasné :) Za tu chvilku nudy v polovině díla dávám 4*

02.12.2017 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Super nápad na knížku. Skvělé téma! Ale zas tak dobře nezpracované. Dobře se dílo četla, pár postav, zápletka, nic těžkého.. jen mám pocit že se z daného tématu dalo vytěžit o dost víc. Škoda! :)

06.11.2017 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Po legendární dívce ve vlaku jsem se strašně těšila na další autorčino dílo. Bohužel mě zklamalo na plné čáře.. začátek knihy byl celkem zajímavý, ale jak se knihou doslova prokousáváte dál, přestane Vás to bavit. Žádný extra velký zvrat, žádná pořádná zápletka. Nic.. Postavy mi sympatické nebyly, až leda ta stará čarodějnice kterou pořádn nikdo nechtěl poslouchat :)

21.10.2017 2 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Měla jsem od knihy velké očekávání. Těšila jsem se na ní,ale už v půlce jsem si řikala jako na tohle ses těšila? Nemohla jsem se začíst, děj v minulosti byl strašně nudný, hromada postav, zaslepelená a bezcitná hlavní hrdinka. Chce si dokázat že na to má, pak lituje že šla soutěžit. Posledních 50 stránek nějaká akce, ale jinak zklamání

03.10.2017 3 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Né že by knížka nebyla hezká.. jen to byl dle mého uplně jiný příběh, cizí. Autorka neměla psát pokračování Než jsem Tě poznala. - To mělo skončit poslední stránkou..

13.08.2017 3 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Noo.. teda, autorka mě sakra zklamala. V pořadí čtvrtá knížka od ní, ale prvni opravdové zklamání. Dílo absolutně bez pointy, bez zvratu, takřka bez ničeho..Škoda

23.03.2017 1 z 5

Útěk Útěk Martina Cole

Třetí knížka od Cole. Kvalita v mých očích pomalu klesá. Celá knížka byla strašně předvídatelná, od samého začátku Vám naivní Donna leze na nervy, u Georgia je jasné že nebude takový svaťoušek ja tvrdí své ženě, ale bordel s dětma? To je silné kafe..Konec se četl skvěle, jedním dechem narozdíl od začátku knihy dočteno..jo a Alana Coxe jsem žrala teda od začátku, ten se autorce povedl :)))

05.03.2017 3 z 5

Syndróm E Syndróm E Franck Thilliez

Velice zajímavé téma, avšak znova po knize nejspíš nesáhnu. Schyzofrenický hlavní hrdina mi byl sympatický, jeho kolegyně také. Jen ten závěrečný epilog mohli klidně vynechat.

28.01.2017 3 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Má třetí knížka od autorky. Neurazila, ani nenadchla. Prosté pohodové čtení, žádné zvraty, žádné WAU zde nenajdete. Trojčata mi celkem sedla,v postavách jsem se neztrácela.

04.01.2017 4 z 5